Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 06.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема странно поведениенови  
Автор avalanche ()
Публикувано17.04.02 14:59



обичам го от половин година. приятели сме и той знае за чувствата ми. привличам го и когато сме заедно някъде, не откъсва поглед от мен. но само толкова. започна съзнателно да ме избягва - не излиза с нас /ние сме в една компания/, когато знае, че аз ще дойда. в редки моменти на "просветление" излиза само тогава, когато и аз съм там. случва се понякога. спрях да го търся и до вчера си мислех, че сама ми е най-хубаво. не исках да го виждам, а и бях сигурна, че когато го видя, у мен няма да настъпи някаква реакция на влюбеност.
срещата снощи беше неизбежна - те правеха парти, където не можех да не отида - по приятелска, а и по служебна линия.
той не посмя да ме погледне цяла вечер.
след това отидохме в един клуб, където изведнъж ми хрумна, че трябва да поговоря с него.
казах му, че моито чувства не би трябвало да го касаят, защото те са си мои. защото знам, че нищо не се получава, а и няма да се получи. защото за мен преди всичко той е приятел, а виждам как го губя и това ме наранява. отговорът - не искал да ме наранява и да ми дава напразни надежди. моят отговор : "Отдавна нямам надежда. Но ми липсва човекът, с когото можех да споделя всичко."
При думите ми, че нямам надежда той се стъписа. Започна да ме прегръща и да целува ръцете ми.
Казах му, че го обичам, но че той трябва да се абстрахира от това. Не можем вечно да се крием един от друг.
Той си затвори очите и ме прегърна.
После не спря да ме наблюдава. Ревнува сякаш, когато около мен има мъж, който ми обръща повече внимание.
Самият той излиза с момичета само хей така - за забавлението. За по една-две вчери.
Казвал е пред останалите ни приятели, че към мен той не може да се държи, както с останалите жени. Че за него съм необичайна жена, за която се тревожи постоянно.
Натъжавам го.
Разговорът ни снощи не ме накара да се чувствам по-добре.Нито пък него. Дори напротив.
Не мога да си обясна това поведение. Привличаме се, но той се спира от нещо...
какво според вас кара хората да се държат така странно...



Тема Re: странно поведениенови [re: avalanche]  
Автор Ginger (nemam ideia)
Публикувано17.04.02 15:05



ne se chuvstva dostatuchno podgotven za obvurzvane...strah go e che ti kato po-specialna jena za nego ste se razocharovash ot ...ne znam i az ot kakvo..mujki strahove niakakvi .. ima i drug variant..ama niama da ti haresa..ostavi go da porasne..

Ako ne mojesh da promenish posokata na viatura, oburni si platnata


Тема Re: странно поведениенови [re: avalanche]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано17.04.02 15:22



обича те. знае, че не може да те има. мисли ти доброто.

Ако Спечеля Печелим Двамата
Ако Изгубя Губя Само Аз


Тема Re: странно поведениенови [re: Satriani]  
Автор Ginger (nemam ideia)
Публикувано17.04.02 15:31



i zasto da ne moje da ia ima kato i tia go obicha?!

Ako ne mojesh da promenish posokata na viatura, oburni si platnata


Тема миличканови [re: Ginger]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано17.04.02 15:35



защото знае, че рано или късно ще се разделят,
защото винаги са били, просто приятели

Ако Спечеля Печелим Двамата
Ако Изгубя Губя Само Аз


Тема Re: странно поведениенови [re: Ginger]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано17.04.02 15:52



С "остaви го дa порaсне" съм нaпълно съглaснa. Ако сa млaди, може би той не искa дa пропусне дa си поживее.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: странно поведениенови [re: Бeзcъннa]  
Автор avalanche ()
Публикувано17.04.02 16:00



не сме съвсем, съвсем млади. в смисъл, млади сме -аз съм на 23, той - на 27, но времето, в което живеем, не ни позволява да се разсъждаваме като непораснали деца. в каквото и да е отношение.
но и двамата сме преживели неща, които не би трябвало да ни навеждат на идеята "да си поживеем" в този смисъл, който ние хората разбираме по принцип...



Тема Re: миличка [re: Satriani]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано17.04.02 16:37



ako wsichki mislehme taka, naselenieto na zemjata shteshe da pretyrpi demografski sriw... znaesh mi otnoshenieto - zhiweesh go! kolkoto -tolkowa. mozhe da e edna nosht, mozhe da e wechno. istinata e tuk i sega, a ne w planowete za bydeshteto...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: миличканови [re: Lucid]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано17.04.02 16:39



е сори в момента няма какво да живея

Ако Спечеля Печелим Двамата
Ако Изгубя Губя Само Аз


Тема Re: миличканови [re: Satriani]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано17.04.02 17:09



ami znachi izlez na wjatyr... i pochakaj... zhiwotyt shte te nameri...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.