Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 20.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Имам нужда да споделя и аз.нови  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано03.04.02 17:51



Дълго мислех къде да го направя ...
Защото ми се псува - в Попържа ли ?
Или защото не знам нормален ли съм - в Психоанализата ?
Не - тук ще е. Тук й е мястото на буцата отвътре ...

Скъпи приятели (нали може така ?),
Винаги съм си мислел, че дирчето може да го разболеем неизлечимо само ние - потребителите му. От нашите прекалени изисквания към домакините му. От интригите завихрящи се периодично из тази голяма къща. От зловредни пишлигари, научили половината от азбуката на програмирането, но мислещи си, че това им стига за да рушат (за 4 години се е случвало само 2 пъти - дира да не работи поради намеса отвън). Или ако го напуснем от безразличие вкупом - тогава дира ще е мъртъв ...
И през ум не ми е минавало, че инфекцията може да дойде от друго място.
От там, където най не очакваш - най-лесно прихващаш болест ...
А от днес съм наясно, че дирчето се разболя. Дано се окаже само остра настинка, но не вярвам ... Не вярвам, защото го познавам отвътре. Не вярвам, защото познавам хората, които го заченаха и родиха. От точно 4 месеца след рождения му ден и аз съм плътно с него и с бащите му - доброволно, безвъзмездно и с КЕФ. Те са ми го казвали, а и аз винаги съм вярвал, че поне мъъъничко съм допринесъл нещичко и аз - нашето дирче да е това, което е в момента. Иначе нямаше да съм тук. Не и по този начин ... И ме боли. И ми е притеснено. И ми е кофти така, както когато разбираш, че детето ти кашля лошо.
Запомнете днешната дата, приятели !
От днес остават само 5 дни до 4-ия рожден ден на Dir.bg !
А той - ДИРА - се разболя ...
ЧУВСТВАМ ГО !
И ми е сговнено, мамка му !!!
Извинете ...

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Eх...нови [re: LeoS]  
Автор ()
Публикувано03.04.02 17:59



Дирът не е болен. Никой не кашля и не киха.
Ти си афектиран.
В такива моменти се сещам за децата в Сомалия. Представяш ли си какъв глад? А ти представяш ли си горкият Арафат как страда сега в Рамала и тъй като няма вода се мие с пясък. Представяш ли си също драмата на английското кралско семейство, което погребвайки Кралицата, е изправено пред равносметка на века? А представяш ли си да дадем коридор за удари над Ирак? А знаеш ли, че Черно море е по-мъртво от Мъртво море. Знаеш ли също колко души се разболяват всяка минута от СПИН? А колко умират. Ти знаеш ли, че погледнато от Марс дир не съществува. Нито зор. А представи си, че на Марс има живот? Прекрасна пи ар акция за рождения ден на дир. Прекрасно надгробно слово. Бих запазила силните емоции за други неща, далеч от тук... И за други неща, по-истински от тези... И въобще.... Ох!
Я, се стегни.



Тема Re: Имам нужда да споделя и аз.нови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.04.02 18:09





Виж ми сигнатурата.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 03.04.02 18:10.



Тема Re: Имам нужда да споделя и аз.нови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.04.02 18:24



Това, което си писал тук, звучи тревожно.
Хубаво е, че дойде при нас да споделиш...
Какво ще го правим детенцето сега?
Ама че новини!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Не си прав LeoSнови [re: LeoS]  
Автор Aнreл ()
Публикувано03.04.02 18:48



Дира е здрав!

Ако той е болен значи на нас нещо ни става! Но не е така, просто хората са различни, едни си отиват други идват.

Всичко се преобразява със времето, бил е един сега е друг, ще бъде още по различен Дир-а след месец два пет...година...

Аз само се моля, Човешкото, истинското и доброто да остане тук.


И нещо друго клубовете се размиват, размива се смисълът им...попържни се превърна в любов любов в попържни...гадно...

Но все пак аз вярвам че със времето всеки влак ще си заслужи и намери пътниците. А те ще се чувстват комфортно и удобно във шареното влакче наречено C

.

АЗ ВЯРВАМ!



ЦСКА 1948

Тема Re: Имам нужда да споделя и аз.нови [re: LeoS]  
Автор 4eHe ()
Публикувано03.04.02 19:04



Как го чаках само тоя клуб да знаеш ! Идеализиран като всяко любимо нещо, дето не си изпил до горчилка.
От предишните два си имам бисери-приятели. Не сменям времето, отделено за общуване с тях срещу нищо;

вися си off line, ритам мебели, троша съчки да подклаждам една тема, която бе изтрита и си представям чудеса. Остави илюзията, а намирам себе си сред тях. Съвсем ново отношение (блондинка с принципи пропуснах, но към всеки организъм расте мицел по биологичен закон за прехрана).

Някаква огряла сутрин и, бре Бележка ! " Има го"
Еййй. Кой ли ще е новия приятел ? Започва се изслушване, четене пък и писане, защото Споделено става важно. Почти ритуално. Играеш с мисълта : Дали няма да влезе някой, който има нужда от нещо, което аз имам да предложа ?

Изведнъж реализираното не носи същото. Къде е промяната остава да виси ?
Очакваният приятел е под съмнение и - общо взето - мястото се отдалечава от всяко споделяне.

Забелязвам, че си търся вратичка да пиша, където не искам..пак го направих



Тема Re: Имам нужда да споделя и аз.нови [re: LeoS]  
Автор Well ()
Публикувано03.04.02 19:24



Тук не се усеща, трябва ли ние да усещаме това, или то е скрито ? Ако потребителите трябва да го усещат, то дирския клуб "Споделено" е здрав :)
Но ако предстои буря, може би трябва да ни кажеш подробности. Може да се роди спасителят ( идея ) ... дори помощ ... знаеш как стават тия неща :)
Така че ... нека научим подробности, плийз ?
Винаги има начин, и ЧеНе прекрасно го разбира. Надявам се и много други. И ти би трябвало да се съгласиш с това.
Тук не само си съчувстваме, а и мислим, споделяме, намираме тайни житейски. мисълта е най-ценното ни оръжие, с което станахме цивилизация. И сякаш винаги намираме начин да направим идеите си реалност.

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Длъжен съм да уточня !нови [re: LeoS]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано03.04.02 19:31



Темата ми не касае този клуб или клубовете изобщо. Те са само ... как да го кажа ... само орган от един организъм, наречен Dir.bg ! Не съм афектиран (както казва "уф"), не правя изводи от текущата атмосфера в клубовете (както твърди Ангел), не визирам клуб Споделено (както разбирам репликата на 4еНе). Нямам отговор какво да се направи (на въпроса на ВИ) - или поне все още не съм намерил такъв ... защото мисля, та ми пукат ушите. Просто изпитвам остра нужда да извикам някъде, че "царят е гол". Да споделя, за да изпусна парата ...
Не е PR акция за рожден ден ... или хрумка.
Вопъл е ...
Съжалявам единствено, че не мога да Споделя повече.
Не още.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Длъжен съм да уточня !нови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.04.02 19:33



УсЕти се, че е вопъл...
Когато можеш, ела и доСподели...
Нас тези неща ни вълнуват.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Длъжен съм да уточня !нови [re: LeoS]  
Автор Well ()
Публикувано03.04.02 19:33



Вярвам в теб

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.