Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предполагам елия иска да ми каже нещо  
Автор 4eHe ()
Публикувано04.04.02 11:37



Но какво ли е ?

Достойно е да вървиш в подкрепа на приятели.
Радвам се, че го искаш.
Още по-интересно ми е да прочета

в Споделено.

Спомних си, че се изнасях бързо от chat.search.bg, когато започваше One vs елия сесията; така ще направя и тук.
Забелязана си, ако това бе идеята. Хващате ме офф гард с таз поезия, та я изнасям като отделна тема :

Като добре подредена бакалница...
Лъхаш на безупречен ред....
- щанд "Чувства"
- щанд "Общуване"
- щанд "Мнения"
- щанд "Човечност"
- щанд "Copy/Paste"
- щанд "Зеленчуци от лехата на юг и тази пред входа"
И колко още много щандове....
И кошче си имаш даже... за изхвърляне на отпадъците...
- от ненужните им мнения
- от недооценяването им на Теб
- от всичко непасващо на себедоказването Ти
И какво ли не още отпаднало от другите...
Идва едно дете... в заплютата от Теб за Твоя Бакалница... и подава една златна монета на сърцето си...
Ти... Бакалката... я взимаш.... и точно толкова внимание и отмерваш...
За една монета...
Стерилността душевна... е Бога Ти...
На колене!



Ще подреждам и останалите, само да ги сортирам под някакъв етикет, следвайки линия на поведение.

Ако не греша, в кината близо до .. очаквам още миграция от Ева и Ева.
Нека се почувстват поканени и желани - ей цяла тема.



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано04.04.02 11:54



Бравос!



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано04.04.02 12:19



Хех, войнa между 4еНе и Елия... дaли LeoS не визирaше точно товa в темaтa си, пропитa от aпокaлиптични предчувствия?



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор Well ()
Публикувано04.04.02 12:30



Ще се възползвам от отворената тема да кажа нещо.
ЧеНе да не чете ! :)
Аз ценя ЧеНето. Въпреки крайното й поведение, намирам в нея нещо не по-малко ценно от това у всеки друг от нас. Може да не виждаме логика в желанието й. Може и да сме прави, но може и да грешим. Човек често се оказва изненадан от умението на другите да мислят по-правилно от него. Нека има шанс да ни покаже как трябва да изглежда клуба според нея.
Мисля, че има неща които не желая тук. Това е например над 100 мнения на деноношие. Трябва да ги преглеждам. Ценя си времето. А от тях много не си заслужават. Чат - смисъла е в несъдържателност на мнения. В безличността им дори и като шеги. Не ги искам.
Хубавото на сегашните модератори е, че не предизвикват много скандали, защото не трият. Меко действат. Лошото е както каза тя, визията за влизащите тук. Ниското качество на темите. То също гони хора - желани тук от нас. С чене ще е друго. Но не и към тези, които ценя. Имам й доверие. Дори и да сбърка с това, не е болка за умиране. Все пак всички имаме една цел. Защо да се притесняваме от грешки ? Човещина е. Но без риск няма успех. Да видим какво ни носи Ченевизма :)
Само едно няма да променяме - модераторите ще са само тези, които създадоха клуба. Не искам други. Няма да го допусна.

Проблема е с оценката на качеството. Кой как да оцени ? За хората триенето е като шамар. Логично бягат или се дърлят. Противоречия разни. Но всички знаем какво искаме. Мисля че не е проблем да се приемаме каквито сме, и ако има проблем, ще го решим заедно, обсъждайки нещата. Не е проблем да се разберем :) Вярвам в разумността ни. Разумните хора не се карат, защото успяват да се разбират. И да правят компромиси. Едни такива неща обяснявах наскоро пак ... но май не ме разбраха ... незнам. Може би лошо обяснявам :(

Но в момента съм доволен от клуба :)
Надявам се винаги да е така ... колкото и да звучи невероятно :)
Надявам се когато има криза, лесно да я преодоляваме, защото сме сговорна дружина .

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано04.04.02 13:12



Надявам се, поне ти си мислиш, че постъпваш джентълменски.
Тоест, тия дни си нещо ядосана...
Ще е зрелищно като дойде модераторския ти ред :-) Черната дисциплина ще стане бяла, а бялата - черна. С нетърпение очаквам момента, хех! Засега ще си почиваме!

Весел четвъртък!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 04.04.02 13:16.



Тема Честитнови [re: BИ]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано04.04.02 13:28



нов цвят



Тема Re: Честитнови [re: Satriani]  
Автор (Черна котка)
Публикувано04.04.02 13:35



За първи път си обличам червено... Мяу! Пък ми отива и на очите...
Вирвам опашка, наострям уши... почти lady in red

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Честитнови [re: BИ]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано04.04.02 13:37



и аз съм решил пак да си правя червени кичури
мого са ми гот



Тема Re: Честитнови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.04.02 14:35



ха, от какво ли се изчерВИ ?



Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 16:06



Винaги съм билa против лични "войни". Но отсявaм не-личното в кaзaното. Дaно и другите рaзберaт.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 16:21



разбирам, щом е океи...
физиката на твърдото тяло се занимава със своиствата на кристалите и електроните в тях. изучаването на физиката на твърдото тяло започва в началото на века с откритоето на дифракцията на ренгенови лъчи от кристали, ти си тъпа, и публикацията на на серии от прости изчисления успешно предвиждащи своиствата на някои кристали.

мога и по завоалирано, така че хем да е общо, хем да е размито - така че да не може определена част да бъде иденифицирана като 'лична'. да започвам ли? тс, много сте толерантни - мерси, аз досега си мислех че не мога да го правя. но рабира се - не 'лично' сами към някои - а към всички - еи така да им казвам какво мисля за тях когато темата го позволява ("..i don't discriminate - I hate everyone ";). а когато съм на кеф - и когато темата не го позволява.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Редактирано от koroviev на 04.04.02 16:36.



Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 16:52



При нетолерaнтност много мнения нямaше дa сa тук.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 16:54



именно. а много хора щяха да са, но ги няма. или няма да ги има - след време.

ти кои хора предпочиташ да ги има - даващите оределения за други, или тези които си приказват по темите и не ги интересува много да четат определеня за себе си?

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 04.04.02 16:57.



Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 17:07



Искaм дa говорим, зa товa съм тук. Определениятa сa лично моя/твоя/нечия територия, моите си ги пaзя зa себе си, не смятaм зa нужно дa зaнимaвaм другите с тях. Опитвaм дa не пречa нa хорaтa дa нaмерят добрият вaриaнт сaми. Не знaм дaли успявaм дa не се нaтрaпвaм.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 17:14



хората които обичат да дават определения, определено са намерили добрия вариант а себе си- след като го правят значи си им харесва.
а тези които слушат опредления,но не им се слушат - могат например да избират м/у вариантите
1) да си ходят
2) да се борят (като или дават собствени оределения, или пускат теми въпросителки)
щом за теб е по ок някои да си решава м/у тези варианти кои е по-добър докато ти не се натрапваш...

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 17:23



В процес нa взимaне нa решение не коментирaм кaкво мисля. Може би трябвa, но тaкa смятaм, че е по-добре.

Дaвaм си няколко дни. От гледнa точкa нa бъдеще товa е секундa.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 17:24



:) така съм съгласен.
поздрави

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 04.04.02 17:25.



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: Byclops]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 18:28



Чене е жена... доколкото схващам, ме е наблюдавала и в миналото и сега... Би трябвало да знае, че с жени не воювам... Нямам сърце за това... Трудно ми е да изрека нещо нараняващо.... Ева и Ева е друго... там е специфично... но пак ме боля... и не ритах победените, а им се поклоних - съвсем като борците по Сумо...
Не гледайте на мен така апокалиптично...
Или гледайте ако искате...



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 19:05



Чене...
Здравей...
Не знам какво да кажа и как да го кажа...
Пуснах ти един постинг... персонално насочен... в тема, която вече е на втора страница... сред 116 постинга вътре...
Виждам, че си ме уважила със специална тема... Благодаря ти... Оценявам го наистина...
Всичко което исках да ти кажа... е че си прекалено стерилна, и се губи топлотата... Може и да ме вземеш за много старомодна или... друго... но някак си една жена винаги съм я свързвала с топлотата... А човечноста често съм измервала с топлотата на един човек спрямо едно дете...
Другите неща... ще се въздържа да ги коментирам... така си решила - така си ги написала..



Тема Нека и аз да кажа нещонови [re: eлия]  
Автор 4eHe ()
Публикувано04.04.02 19:38



Смело, момиче. Така прочитам казаното.

Не е случайно, елия че на директна светлина индивида хвърля сянка. Неточната ни прожекция (или както искаш я наречи) е там, за да докаже колко комплексни сме реално.

Индивидът + сянката му правят его-то.

Кой избира да е просто индивид, друг - сянката си, трети нещо от двете, следващ - чужда сянка..има връзка с как си поставяме границите. Или с други думи - откъде започва болката.

Болката, взета сама по себе си не е нещо добро, но е вече добър симптом, че индивидът дири вън от собствената си личност;точно вънноси неприятностите, страха, разочарованията вътре. Но и развива индивида, изкачва го по-нагоре към форми зад его-то. Освен ако не угасне по средата на пътя.

Сега обратно към мнението от дългата тема : отделих му вниманието, което заслужава. Когато пиша до себе си, също ползвам ти-форма.. остана някъде Денят преди да се появиш. Ей го разсъбличащото на анализите (запазвам го в оригинал) :

I looked, and looked, and this I came to see :
That what I thought was you and you, was really me and me


Кога започваме да виждаме силен индикатор на проекция (сянка) - някои неща/хора от заобикалящото ни въздействат силно, вместо просто да ни носят информация - те обичайно са нашите собствени проекции. Те ни разстройват, те ни довеждат до крайност, те ни привличат неудържимо, обсебени сме от видяното-- това са рефлекциите на сянката ни.

Мисля, че темата стана по-добра от очакванията дето и заложих.


----
Две думи за фен-клуба


Мило. Пак !
10х
Сърдечно се разкайвам, че причините за отказ да модерирам Психология си стоят и няма да се променят още дълго. Ще гледам да стоя на слънце, хвърлям сянка и се забавлявам да пиша.



Тема Re: Нека и аз да кажа нещонови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 21:05



Много съм уморена Чене...
Много...
Иска ми се да си вярвам, когато си мисля, че съм те разбрала...
Разбрах нещо хубаво...
Но съм уморена...
Трябва да почина малко...



Тема това не е вярнонови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.02 09:14



Елия воюва с жени. има сърце, амбиция и време за това.
на Елия не й е трудно, а твърде лесно изрича нараняващи неща, и то силно нараняващи.
поклони се не на победените, а на отказалите се да воюват без правила.

IMAGINE...


Тема Re: това не е вярнонови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано05.04.02 14:27



ОК... така да бъде... нека не пренасяме тук всичко...
Признавам си...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.