Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 16:21



разбирам, щом е океи...
физиката на твърдото тяло се занимава със своиствата на кристалите и електроните в тях. изучаването на физиката на твърдото тяло започва в началото на века с откритоето на дифракцията на ренгенови лъчи от кристали, ти си тъпа, и публикацията на на серии от прости изчисления успешно предвиждащи своиствата на някои кристали.

мога и по завоалирано, така че хем да е общо, хем да е размито - така че да не може определена част да бъде иденифицирана като 'лична'. да започвам ли? тс, много сте толерантни - мерси, аз досега си мислех че не мога да го правя. но рабира се - не 'лично' сами към някои - а към всички - еи така да им казвам какво мисля за тях когато темата го позволява ("..i don't discriminate - I hate everyone ";). а когато съм на кеф - и когато темата не го позволява.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Редактирано от koroviev на 04.04.02 16:36.



Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 16:52



При нетолерaнтност много мнения нямaше дa сa тук.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 16:54



именно. а много хора щяха да са, но ги няма. или няма да ги има - след време.

ти кои хора предпочиташ да ги има - даващите оределения за други, или тези които си приказват по темите и не ги интересува много да четат определеня за себе си?

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 04.04.02 16:57.



Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 17:07



Искaм дa говорим, зa товa съм тук. Определениятa сa лично моя/твоя/нечия територия, моите си ги пaзя зa себе си, не смятaм зa нужно дa зaнимaвaм другите с тях. Опитвaм дa не пречa нa хорaтa дa нaмерят добрият вaриaнт сaми. Не знaм дaли успявaм дa не се нaтрaпвaм.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 17:14



хората които обичат да дават определения, определено са намерили добрия вариант а себе си- след като го правят значи си им харесва.
а тези които слушат опредления,но не им се слушат - могат например да избират м/у вариантите
1) да си ходят
2) да се борят (като или дават собствени оределения, или пускат теми въпросителки)
щом за теб е по ок някои да си решава м/у тези варианти кои е по-добър докато ти не се натрапваш...

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re:нови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано04.04.02 17:23



В процес нa взимaне нa решение не коментирaм кaкво мисля. Може би трябвa, но тaкa смятaм, че е по-добре.

Дaвaм си няколко дни. От гледнa точкa нa бъдеще товa е секундa.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.04.02 17:24



:) така съм съгласен.
поздрави

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 04.04.02 17:25.



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: Byclops]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 18:28



Чене е жена... доколкото схващам, ме е наблюдавала и в миналото и сега... Би трябвало да знае, че с жени не воювам... Нямам сърце за това... Трудно ми е да изрека нещо нараняващо.... Ева и Ева е друго... там е специфично... но пак ме боля... и не ритах победените, а им се поклоних - съвсем като борците по Сумо...
Не гледайте на мен така апокалиптично...
Или гледайте ако искате...



Тема Re: Предполагам елия иска да ми каже нещонови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 19:05



Чене...
Здравей...
Не знам какво да кажа и как да го кажа...
Пуснах ти един постинг... персонално насочен... в тема, която вече е на втора страница... сред 116 постинга вътре...
Виждам, че си ме уважила със специална тема... Благодаря ти... Оценявам го наистина...
Всичко което исках да ти кажа... е че си прекалено стерилна, и се губи топлотата... Може и да ме вземеш за много старомодна или... друго... но някак си една жена винаги съм я свързвала с топлотата... А човечноста често съм измервала с топлотата на един човек спрямо едно дете...
Другите неща... ще се въздържа да ги коментирам... така си решила - така си ги написала..



Тема Нека и аз да кажа нещонови [re: eлия]  
Автор 4eHe ()
Публикувано04.04.02 19:38



Смело, момиче. Така прочитам казаното.

Не е случайно, елия че на директна светлина индивида хвърля сянка. Неточната ни прожекция (или както искаш я наречи) е там, за да докаже колко комплексни сме реално.

Индивидът + сянката му правят его-то.

Кой избира да е просто индивид, друг - сянката си, трети нещо от двете, следващ - чужда сянка..има връзка с как си поставяме границите. Или с други думи - откъде започва болката.

Болката, взета сама по себе си не е нещо добро, но е вече добър симптом, че индивидът дири вън от собствената си личност;точно вънноси неприятностите, страха, разочарованията вътре. Но и развива индивида, изкачва го по-нагоре към форми зад его-то. Освен ако не угасне по средата на пътя.

Сега обратно към мнението от дългата тема : отделих му вниманието, което заслужава. Когато пиша до себе си, също ползвам ти-форма.. остана някъде Денят преди да се появиш. Ей го разсъбличащото на анализите (запазвам го в оригинал) :

I looked, and looked, and this I came to see :
That what I thought was you and you, was really me and me


Кога започваме да виждаме силен индикатор на проекция (сянка) - някои неща/хора от заобикалящото ни въздействат силно, вместо просто да ни носят информация - те обичайно са нашите собствени проекции. Те ни разстройват, те ни довеждат до крайност, те ни привличат неудържимо, обсебени сме от видяното-- това са рефлекциите на сянката ни.

Мисля, че темата стана по-добра от очакванията дето и заложих.


----
Две думи за фен-клуба


Мило. Пак !
10х
Сърдечно се разкайвам, че причините за отказ да модерирам Психология си стоят и няма да се променят още дълго. Ще гледам да стоя на слънце, хвърлям сянка и се забавлявам да пиша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.