Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Харесваш ме --> харесвам те :)  
Автор Well ()
Публикувано02.04.02 17:25



Има хора, като им каже някой че ги харесва, и те преди може да не са го харесвали, но този "факт" им променя отношението към харесване. Има и друг случай - спират да го харесват. Става им безинтересен.

Какава е разликата между двата типа хора ? Срещат се и в двата пола.

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема разликата,нови [re: Well]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.04.02 17:33



според мен, е в обекта на харесване основно. Зависи какво искаш и очакваш от тоя човек, който ти го е казал, и дали въобще знаеш какво искаш. Такива неща.... май.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: разликата,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Well ()
Публикувано02.04.02 17:44



Аз пък мисля, че факта че те харесва някой ти подсказва, че у него има нещо , което ще ти харесва и на теб. Защото иначе нямаше той да те харесва. Някакво подобие разбираш че има. Някаква съмишленост. И търсейки себеподобни в живота си, му обръщаш "особено" внимание :)

А другия чешит хора - мисля си, че те търсят на чия глава да стъпят за да си оправят самочувствието. Егоистично се интересуват само от проблема си със самочувствието и затова, като им докаже някой че са харесвани, вече не им е интересен - получават кратък "оргазъм" на основа на "ценността" на човека в обществото и после карат напред към по-големи цели ...

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: разликата,нови [re: Well]  
Автор (Черна котка)
Публикувано02.04.02 18:01



Драги ми W...atson, ами ако някой те хареса само за ... "чук и бег"?
Пак ли означава, че има нещо много духовно общо между двамата?

Лично аз смятам, че когато захаресваш някой, след като си разбрал, че той те харесва, това е някак си ... психологическо повличане, емоционално поддаване. С други думи само-манипулация в най-добрия случай. В най-лошия - чужда психо-манипулация.

Не се съгласявам с втория ти абзац. Защото би означавало, че всеки, който не е егоист, би се поддал психологически на харесването на другия.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Не е съвсем така.нови [re: Well]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.04.02 18:04



В смисъл - на какво основание тябва да харесвам някой само защото той ме харесва, или обратното. А и има същствени разлики между "харесване" и "харесване". Мога да харесвам хортензиите в градината на съседката, да харесвам дакела си, да харесвам някой защото бихме били страхотни приятели, да харесвам нечии мускули на врата защото са чудни за рисуване.... и т.н.. Просто... разбираш ли, хортензиите ме провокират да ги харесвам като хортензии, и всяко нещо си има място.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: разликата,нови [re: BИ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.04.02 18:05



Аз с първия не съм съгласна, вторият звучи разумно

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: разликата,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор (Черна котка)
Публикувано02.04.02 18:08



Хех... объркахме човека значи...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Кратко и яснонови [re: Well]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано02.04.02 18:34



Разликите:
Първите са хора без собствено мнение, които лесно се влияят от чуждото...
Вторите са "бройкаджии", броят си завоеванията и бързо загубват интерес към околните.

Приликите:
И едните, и другите са хора повърхностни, с ценностна система "едно към гьотере", които не бих избрала за приятели



Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Кратко и яснонови [re: Щypчo]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано02.04.02 18:42



Не изпускаш ли така някои много съществени положения?

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Кратко и яснонови [re: Щypчo]  
Автор 4eHe ()
Публикувано02.04.02 18:46



Хората, които вель посочва не съществуват.

1. Вербално можеш да промениш отношението на дете
2. Детето пораства
3. Не/харесвам е далеч от завинаги и близо до момента/действието/ситуацията - което не е Психологически Тип! Свиквай, де

Темата е еднодневка; стегни се, днес това е втората балонка, която смятам че е за кръглия класьор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.