Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема съвпадък  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 05:58



начи, сумати хора търсят - там любовта на живота си, половинката си, съпруг/съпруга и тн. и тн.
и все търсят хора подобни на тях. и колкото по подобни са - толкова повече им се струва че са намерили нещо, някой - това което са търсили.

е, да ама не. "подобността" и любовта нямат никаква връзка помежду си. и ако се случват по едно и също време - е статистика...

съгласни ли сте?

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 31.03.02 06:01.



Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано31.03.02 06:03



Хм, не мога да се съглася с първата част. Има и такива, които търсят различно, има ги.

За да няма много недоволни, винаги ощетявай едни и същи!


Тема Коровиев :-)нови [re: koroviev]  
Автор Coня (silent)
Публикувано31.03.02 08:44



Човекът е Нарцис малко или много. И понеже му е неудобно да се отдаде
на самообожание открито-се опитва да потърси някакво огледално
същество.
Това май е /само/любов...прав си :-)

Никога не вярвай на жена!


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано31.03.02 13:54



Мисля, че който търси, се проваля. Не знам... или попадаш на човека, или не. "Колкото по-подобни са" - все едно някой ще тръгне да подрежда някакви вариации, та да мери подобности. Вярно е, че човек бива привлечен от подобни нему, най-малкото заради възможността за разговор по общи интереси. Но хората се сближават, опознавайки се; докато стигнат дотам да знаят всичко един за друг, те вече може да са свързани за цял живот. Ама не са знаели предварително, че ще се получи и може да се е получило въпреки различията.

Тоест:
1 - да.
2 - да.


Хубаво е да си приличаме по нещо, но чак съвсем ще е скучно.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Aнджeлинa (слънчева!)
Публикувано31.03.02 14:11



Аз не търся подобен. И въобще не търся, де. Каквото има да става, ще става - che sara, sara, нали..
Да, любовта няма нищо общо с подобността.
Има общо с любовта.

mANIac!!.....................



Тема Re: съвпадъкнови [re: Mandalay]  
Автор Well ()
Публикувано31.03.02 14:51



Ама не приликите са важни бе, важи са душите - те се обчат, а съзнанието е просто ключ към душата - ако ти харесва ума и характера на човека, искаш близост с душата му. Ако не ти харесва - не.

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Kpъr ()
Публикувано31.03.02 14:59



"се случват по едно и също време"

това ми звучи малко като да търсиш повече от един/една с когото да си...



Тема Re: съвпадъкнови [re: peya]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:21



Хм, различно - но 'допълващо'?
впрочем, любовта (към някои) функция на качествата (му/и) ли е?

според мен в много малка степен, и то само защото, някои качества (духовни) обуслявят и външния облик - как чувстваш съответния човек.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Mandalay]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:22



за съжителството - да, тогава подобноста или разликата имат значение (не казвам кое е плюс и кое минус). но не и за любовта.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Коровиев :-)нови [re: Coня]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:24



да, това е част от проблема :)

другата част е че много хора бъркат 'любов' с 'харесване/възхищение/допадване'

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:27



за търсенето може би си права. но не съм съгласен ако имаш предвид че човек трябва да е пасивен и да си чака - във всяка една ситуация.
ако не 'търсене' трябва поне 'проверяване' да има, дали случаино....

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Aнджeлинa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:28



важното е да стават непрекъснато неща :)
а не човек да се поставя в положение където няма как нещо да се случи

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Well]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:29



така си е,

аз има предвид търсене на подобия от сорта на 'я, и двамата слушаме диип пърпъл"

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Kpъr]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 15:31



нее - и двете 'подобие' и 'любов' да ги има с един и същ човек. това имах предвид. че двете не ходят ръка за ръка, и ако се случат и двете тва си е просто случаиност.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано31.03.02 15:46



Противоположностите се привличат, но не за дълго. Хората знаят, че ако различията са повече от приликите ще им се налага да правят много компромиси. А многото компромиси натоварват психически, което след време поставя стабилността на връзката под въпрос. Колкото по-голям е синхронът и взаимното допълване, толкова по-голяма е преспективата за солидност в отношенията. Аз на това му казвам разумен подбор - няма много общо с естествения.




Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор зopницa (разсеяна)
Публикувано31.03.02 16:02



Нека да има между двма съвпадък и разминавак. Щото ако и двамата са еднакви сигурно бързо ще си омръзнат, ако са арзлични хич пък няма да се намерят. Нека има малко разминавак, та единия да учи другия на нещо което той не знае и обратно



Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор Well ()
Публикувано31.03.02 16:17



Мда, така е.

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: съвпадъкнови [re: зopницa]  
Автор Well ()
Публикувано31.03.02 16:20



"Щото ако и двамата са еднакви сигурно бързо ще си омръзнат" - ама защо партньора ви в живота трябва да играе ролята на телевизор ? Това не е кутия за развличане, това е чувек - другарче, помощник, съюзник, рамо за плачене ако щеш ... и съмишленик преди всичко. Защо трябва да е различен ? Разбирам да те допълва - това да, но да се различава - това е тъпо желание. Все едно - таралеж в гащите

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Well]  
Автор зopницa (разсеяна)
Публикувано31.03.02 16:25



Ами тъпо ще е ако по всички въпроси има единодушие, ако сме еднакви примерно или вечни кавги, щото сме различни



Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано31.03.02 16:39



Ами аз съм от търсещите големи различия... Най-малкото във външния вид, да не говорим за мислене и т.н. Не че някога съм срещал човек, с когото по 50% от възгледите си да имаме сходство, но това е отделен въпрос...

Единствено изключение от това правило (без да се обиждат присъстващите представителки) е русата коса - не си падам по блондинки с ангелски лица...

Оркестърът да свири!

Редактирано от jj на 31.03.02 17:40.



Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 18:02



въпросът е - кои черти на характера трябва да са допълващи се, и кои съвпадащи. много хора забравят елемента с допълванто.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: jj]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 18:05



важни ли са за любовта възгледите? освен възгледа за любовта може би ;)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: съвпадъкнови [re: зopницa]  
Автор Well ()
Публикувано31.03.02 18:28



Тъпо ще е да сме еднакви в грешките и заблудите си. Щастие ще е да сме еднакви в уменията и истинните знания. И разбирателството е винаги с нас, а от липсата на различия не следва скука, а Любов и гълъби
А и различия винаги има. КОлкото и да сме еднакви, все има. Но о да няма, не е фатално никак. НО може би не ставате за раздумка - като телепати ще сте :))) Ми няма да си говорите, ще правите Любов :)
Как не ме разбирате ?!

* Свобода е когато имаме късмета, желанията ни да се сбъднат.


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор TaiTa (египтянина)
Публикувано31.03.02 19:32



Дали може да се даде точна рецепта,кои черти на характера трябва да са допълващи се, и кои съвпадащи?Ми,не може,това ще определи всеки сам за себе си,ако нещо на теб ти харесва,като черта от характера на някой,друг може да не го понася.Такива рецепти няма,дори и да не забравяме допълването...

...иам нерви...но не чак толкова


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано31.03.02 20:18



Ами не знам - при нещата каточели са малко по второсигнални... Просто ми трябва разнообразие, защото иначе се влюбвам за кратко...

Оркестърът да свири!


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано31.03.02 20:22



Мда, много добре, че спомена функцията, защото ми хрумна нещо.. още в хипотезата бих направила разделение (условно, разбира се) влюбването- функция на това как другият ни кара да се чувстваме/влюбването- фунция на качествата на другия. За любов е малко рано да се говори, така че- влюбване. Значи, първият случай е ясен, и предполага другият да е обвързан с някакво внимание, отделено на теб. Вторят също го има- ей така, гледаш някого отстрани, гледаш го и си мислиш колко се доближава той до това, което ти 'търсиш', колко е хубав, умен, колко добре се изразява, ит.н... и така стават влюбвания. Та, може би, когато влюбването стане по втората схема, и се събирате с човека, има вероятност да се окаже верен твоят извод. От друга страна, ако гледаш само моментия обмен на нежности и чувства, без да се събразяваш с това, което всъщност предтавлява човекът, като премине влюбването, пак оставаш изъган. Май истината е човек да се влюби точно в пресечната точка на двете :))
Затова и много хора като ги питаш какво искат/търсят у другия, отказват да дават конкретни изсиквания, разправяйки, че няма формули, че се усеща, ит.н., докато други са склонни да изброяват (като мен, макар че отчитам и първото, много ясно :). Истината май е по средата, както обикновено

За да няма много недоволни, винаги ощетявай едни и същи!


Тема Re: съвпадъкнови [re: peya]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 20:30



съгласен съм :)
но искам да направя малко но важно допълнение :)

в това как другия те кара да се чувстваш не можеш да се излъжеш.
в това какви са качествата на другия можеш, малко вероятно - но е възможно.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 31.03.02 20:33.



Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано31.03.02 20:42



съгласна съм и аз :)
Ама дори да приемем, че не си се излъгал в качествата на другия, пак може да се окаже, че качествата не са достатъчни... да, де
А май има и възможност другият да те лъже как се чувства той, ама ти да не знаеш, т.е. това да не ти пречи да се влюбиш.. Както и да е. Все пак говорим от гледна точка на влюбващия се. Няма гаранция, че нещата са такива, каквито изглеждат, така или иначе.

За да няма много недоволни, винаги ощетявай едни и същи!

Редактирано от peya на 31.03.02 20:52.



Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.03.02 21:39



"подобността" - пътят на най-малкото съпротивление. психологически най-лесният. не изисква умствени и емоционални усилия да разбереш Другия, да градиш отношенията ви. даваш по "подобните" ви модели, схеми, стереотипи.
и понякога след време разбираш, че от толкова "подобност" става празно. няма какво да се случва (емоционално и/или интелектуално) между вас.

IMAGINE...


Тема Re: съвпадъкнови [re: Джeйн]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано31.03.02 21:46



хубаво е другия да 'вижда' света по различен наччин. ако в една картина единия вижда едно - другия да вижда друго. но все пак май наистина трябва да има наи малко общо кратно - в случая - и двамата да обичат да гледат картини.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Лу...нови [re: Лy]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.03.02 21:50



сходствата не водят задължително до синхрон и допълване. виж дори класиката за "два остри камъка, които..."

компромисът не винаги е психическо натоварване - понякога е откриване на нещо ново в Другия и в себе си, откриване на нови възможности за вас и пред вас.

IMAGINE...


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.03.02 21:54



прав си - някаква обща система базисни ценности е задължителна предпоставка. щом градите заедно сграда, не може без фундамент. иначе всеки си гради своята си сграда и се получават често срещаните из софийските улици къщи-близнаци. една до друга залепени, едни и същи. но две. не обща сграда.

IMAGINE...


Тема Пропусна да допълниш инови [re: koroviev]  
Автор Coня (silent)
Публикувано01.04.02 08:08



"сексуално желание". Много мъже считат, че тъй като ние жените сме петимни за комплименти и нежности- е проява на висша тактика да треснеш на еднодневната си партньорка "обичам те"...
В такива ситуации се изкушавам да стана много цинична...
Я, това си е цяла тема...като съм на кеф, ще я спретна

Никога не вярвай на жена!


Тема Re: Пропусна да допълниш инови [re: Coня]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.02 10:41



моля моля. платонична любов няма, не е имало, и няма и да има. :)

толкова съм съгурен - че няма да споря, а и не мисля че точно по тоя въпрос мога.:))

сексуалните желания и любовта са неразривно цяло, или по точно - любов без сексуални желания няма (в някаква форма, дори и да не са буквални).
тоест обърквация може да има - но само в едната посока.

това което платон е имал предвид е любовта м/у него и разните му там млади мъжки гаджета (тоест оригиналното значение е хомо-любов). и въобще не е имал предвид че няма секс, тва разни ренесансци си го измукват от пръстите :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема май е по-възможнонови [re: koroviev]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 10:59



да се привличат хора с еднакви интереси и начин на живот, отколкото тотално различните хора в това отношение
това може и да е статистика, ама... не е точно статистика, щото аз си мисля, че повечето хора са на мнението "противоположностите се привличат", а за мен е логично това, което написах горе, че само еднакви типове хора могат да се разбират, другите може да ги привлича интересното на неизвестното, но не си представям общо изживяване, а само демо на всеки нов свят от единия на другия, но докога, май в един момент вече не е интересно...



Тема Re: май е по-възможнонови [re: Kalinski]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.02 11:03



права си - но само за 'приятелство/разбиране/съжителство".
за 'любовта' не бях съвсем сигурен.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема а любовтанови [re: koroviev]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 11:15



не е съвсем отделно чувство, започващо самО от началото на връзката някаква, то е свързано с това, което е приятелство и разбиране и има в добавка специално усещане на заслепяване, захласване, безконтролие, безумие, омагьосване някакво, което не съм сигурна точно от какво и кога се появява, но въпросът е, че не е самостоятелно чувство без да е свързано задължително с приятелство и разбиране, иначе опира на секс само, физическо привличане, а това не е любов, а пък съжителството... това... това е следствие на любовта ама не е задължително



Тема Ще поспорим :-)нови [re: koroviev]  
Автор Coня (silent)
Публикувано01.04.02 14:41



Има първичен инстинкт, който няма нищо общо с любовта. Можеш спокойно да пожелаеш за миг някоя мадама на базата на простата химия
/препратка към друга тема/ и без да те интересува кой знае колко нейния
сложен душевен мир и да се нагърбваш с някакви отговорности. Затова
идеше реч, а не дали има платонични чувства и любов ли са те...А с тоя аргумент за хомо-любовта направо ме хвърляш в тъча. Я бегом марш на кратък ограмотителен курс при баш спецката по тези въпроси и доказан експерт
Я в тая връзка за себеогледалното чувство...какво ще ми кажеш за подсъзнателния избор на партньор/ка приличаща на доминиращия фактор от детството ти /майка или баща/?

Никога не вярвай на жена!


Тема Re: съвпадъкнови [re: Well]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 14:54



Най-успешните връзки се случват когато между двамата има достатъчно подобие, за да привлича, и достатъчно разлика, за да поддържа изненадата.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 01.04.02 15:02.



Тема Нечия реплика от icqнови [re: koroviev]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 15:40



The one for you is not the one you can live with, but the one you can't live without.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема стига бе, това не може да бъде!нови [re: BИ]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 15:43



човек може да живее сам винаги, това, което е репликата е ебаси психо-зависимостта



Тема Re: стига бе, това не може да бъде!нови [re: Kalinski]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 15:48



Да. И психо-подчиненост... макар и измислена някаква :-)
Току-що в разговор получих тази реплика. Разни хора, разни идеали.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Нечия реплика от icqнови [re: BИ]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 15:48



Ами кaто се зaмисля... преди дa го срещнеш си живееш и без него... Нямa незaменими хорa, колкото и нa всеки дa му се искa дa вярвa че е незaменим/a



Тема именно и затова е супер кофтинови [re: BИ]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 15:52



ставаш заличен

и лягаш заличен

като човек, като личност, характер?!? вече няма никакъв характер, зависимост от човек, мозъкът ти се спича моментално от такава зависимостколко страшно



Тема Re: именно и затова е супер кофтинови [re: Kalinski]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 16:01



Я! Накара ме да се усмихвам днес

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема идвам в твоя ден с малко влакченови [re: BИ]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 16:04



на ужасите

а ти се хилиш



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 16:06







Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 16:12



а ти си от декора за ужаситешегичка, да не ми се обидиш, аз съм със сигурност от декора за ужасите



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Kalinski]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 16:17



Ама да, щото аз съм на същото влакче, хих!

Я на ти една бира! Пък ако ни се завие свят от влакчето... ще му мислим... ако можем де.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 16:22



Ми то и aз стaвaм зa декор нa ужaсите , щото днес съм ужaсен... зa декорaтивен не знaм
А кaто бях мaлък искaх дa стaвaм мaшинист



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 16:25



обикновено малките момченца искат, като порастнат, да станат космонавти, а момиченцата - учителки, не знам що, не, всъщност учителки беше по мое време, после минаха на лекарки, обаче ти явно си необикновен

а колкото за ужасите, аз ги пиша, ти даваш звук



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: BИ]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 16:28



аа, ти си във вагон-ресторанта, ето защо се хилиш, вместо да се плашиииш



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 16:37



Дaa, нестaндaртни мечти имaх... и вече се сбъднaхa нaполовинa, щото съм шофЬор и съм кaрaл също бaгер и булдозерЗa еднa бройкa ми се рaзминa дa се повозя нa локомотив:))
Амa ето нa- уредих се сегa
Зaсегa дирa позволявa сaмо визуaлни ефекти, обaче ще потренирaм мaлко стръвнишко ръмжене





Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 16:41



а нотите! аз си ги изпях и сега си пасват на картинката



Тема Аaa, дa:))нови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 16:47



Песнички в кaртинки
Кaк се кaзвaш между другото?:) Аз се кaзвaм



Редактирано от Byclops на 01.04.02 16:48.



Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано01.04.02 16:57



Според мен съвпадите трябва да са по принципни въпроси и виждания - за важните неща. При маловажните може да има разминаване - там ще е именно допълването. Ако Той иска брак, деца, семеен уют, а Tя гони кариерата и купона и изобщо не й е нито до халки, нито до 'малки непрекъснато ревящи създания', колко време мислиш, че ще просъществува тази връзка? И ако просъществува няма ли да е с огромен компромис от страната на единия? А точно огромните компромиси винаги са срив за този, който ги прави, което неминуемо дава отражение във връзката след време. :)




Тема Re: Аaaнови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 17:03



какво да те правя, като те кликна?



Тема Re: Аaaнови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 17:12



Ами пишеш си името, избирaш female , цъквaш 'translate'и ще ти кaже кaк ти е името нa хобит-ски



Тема пиша си името?нови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 17:15



истинското ми име? моето си име? ама името ми... разбрах, божее, сега ще видя, еййй аз тоя филм не съм го гледала още, аре някой, който иска да го гледа с мен, да свирне...



Тема Re: Аaa, дa:))нови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано01.04.02 17:19



това, което се полечи на истинското ми име е направо непроизносимо
а на и-нет прякора ми се получи това:Cevyan Worrywort



Тема Re: идвам в твоя ден с малко влакченови [re: Kalinski]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 17:34



Ахъм...!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 17:36



Да... Много точно казано. !

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Аaa, дa:))нови [re: Byclops]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 17:42



Приятно ми е, Eowania !!!



What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Аaa, дa:))нови [re: BИ]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 17:44



Горното беше за човек, а за хобит ми е Eleavyan Gardner
Кое си избираш?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Ще поспорим :-)нови [re: Coня]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.02 17:51



pardon - da - seksa moje da se oburka za liubov no liubovta ne moje da se omesha s seksa poneje veche si e:) zatva kazah 'ednoposochna oburkvacia':)
a tva za platon - si beshe izvun temata - samo utochnqvah koga e vyzniknalo ponqtieto - i che ne e izmisleno ot umen chovek (platon), a ot nakvi si v renesansa - koito za tejest sa polzvali imeto na platon kaji rechi :)
a inuche - shte kaja che ima znachenie - no che e druga tema - pri tva ogromna :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 01.04.02 18:06.



Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.02 17:55



ха така :) вярно - но не само.
аз съм виждал и хора се развеждат понеже мъжа е прекалено добричък и такъв дето прибира бездомни кучета от улицата - а жената обратно - здраво стъпила на земята :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Нечия реплика от icqнови [re: BИ]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.02 18:07



така си е :)
Хихи - обичам постове които с 3 думи казват 80 :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Хобитските по ме кефят:)нови [re: ]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано01.04.02 18:15



Пък и мойто е хобитско:) Тaкa че рaдвaм се дa се зaпознaем, Eleavyan Gardner



Тема Re: Хобитските по ме кефят:)нови [re: Byclops]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 18:35



О, Druppi, скъпи!
Ако целуна жабешкия ти облик, ще се превърнеш ли в Goldworthy?

Твоя Eleavyan




What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: съвпадъкнови [re: Well]  
Автор зopницa (разсеяна)
Публикувано01.04.02 18:48



Аз те разбирам,но май ти не ме разбираш.Ето ти разминаване



Тема Re: Аaa, дa:))нови [re: BИ]  
Автор Пpинцeca KaлинaМодератор (фръцла)
Публикувано01.04.02 21:01



Clodda съм аз, здрасти!

Девойките имат седем лица.


Тема Re: Аaa, дa:))нови [re: Пpинцeca Kaлинa]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.04.02 21:17



Принцеса Clodda
Звучи много принцески!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: съвпадъкнови [re: koroviev]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано02.04.02 00:34



Тогава би ли казал според теб кои качества трябва да се допълват и кои да съвпадат? Според мен точна рецепта няма, ако трябва да се изброяват. Аз затова казвам важни и маловажни, но и това е много субективно, защото от моя гледна точка нещо може да е изключително важно, а за теб това да е маловажно. Само като гледам какъв пример си дал... Нека позная! Жената е поискала развода! :)




Тема Re: съвпадъкнови [re: Лy]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано02.04.02 00:56



да тя :)
но инъче не знам - не мога да систематизирам. но туку виж някои може - затова и е темата ;)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Съвсем offtopic :-)нови [re: koroviev]  
Автор Coня (silent)
Публикувано02.04.02 06:35



Готиното на това клубче е, че една тема винаги поражда куп други...
Ама така е, когато хората имат глави на раменете си и влизат в Нета за да общуват смислено.
Що се отнася до "платонизма"-това е идиотско обяснение равносилно на
"онанизма". Много хора схващат онанизма като мастурбация, а то всъщност означава "прекъснат коитус" /справка- Библията/



Никога не вярвай на жена!


Тема Re: Съвсем offtopic :-)нови [re: Coня]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано02.04.02 11:58



:)).
проблема е че имаме съгласие по оффтопиците и не се сещам какво да добавя ;)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Съвсем offtopic :-)нови [re: koroviev]  
Автор Coня (silent)
Публикувано02.04.02 13:02



Най-труден е спорът между съгласни...

Никога не вярвай на жена!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.