Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: не е страннонови [re: Billyana]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 15:42



добре, но не мога да си обясня тези хора, които третират близките си като създадени само и единствено за тях, как общуват или за тях може, а за близките им не може, това директно ги прави безмозъчни, и дори и да са затворени в свят за двама, как се обогатяват и не се изчерпват и са си интересни, изглежда ми невъзможно



Тема Re: Ето:нови [re: Kalinski]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано29.03.02 15:44



Дефиницията по jj важи само за субектите с моногамни разбирания, в частен случай, когато субект В е с такива. Иначе за какво въобще си говорим?? Не ги разбирам аз тия работи май...

Оркестърът да свири!


Тема туп и .. хипнозанови [re: Kalinski]  
Автор 4eHe ()
Публикувано29.03.02 15:44



След като доверието е погребано не им се налага въобще да общуват. Могат да си минат спокойно на рутинни, домашно-потребни реплики.

Персонално намирам преразказите за Направих го, защото губене на времето ми. Струва ми се, че ще оценя Съжалявам. Слаб съм като всеки човек, не мислех ..(още лъжи и криеница удължават карантината и не съм точно тип, който чака свещите да угаснат и сърцето ми съвсем да изстине).

Обратно към очите ти, за да дам определение на изневеряващ (ще опитам, а дано мине ).

На някакво съзнателно ниво си обвързан с друг човек, когото твърдиш как уважаваш, зачиташ, обичаш. Възниква ситуация - подкрепена с действия на възрастен, когато от последното не си спомняш и запетайките. Сякаш не е било.
Типът не си дава сметка какво има да губи, защото не е наясно какво има. Наречи го подценяване, кажи му незрял. Вземам го за нормален, с действаща съвест и посочвам как ли ще трябва да живее за остатъка от времето с мисълта какво е направил/а.
Различно е от флирт, one night stand и другите в редицата, защото разваля необратимо стойностното общуване на двойката. Изневярата завършва с раздяла.

Ревнивият е обсебен от съмнения, дето затискат доверието в другия, в чувствата, пренасят се в отчаяни действия да владееш, контролираш, ограничаваш, моделираш както ти се ще. Завършва, че настъпваш границата на търпение у другия.

Сега си свалям очилата и разтърквам вцепенен поглед.<P

Редактирано от 4eHe на 29.03.02 15:55.



Тема Re: повтарям майнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 15:45



а не, просто се накефих изненадващо, щото теб те мислех за консервапък ква стана тя



Тема Re: От това, ако го разбрах,нови [re: Джeйн]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.03.02 15:49



Някога напуснах човек, когото обичах, преди да спра да го обичам. Така реших. Беше като филм, гротеска, чудо някакво! Но да не разправям драми. Не съжалявам.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: тука има нещонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 15:51



не, не, не, така си е! казвам, че, за да изневерявам със смисъл, който влага някой, който употребява тая дума, то аз и той сме в позиция на довиждане, а ако сме в щастливи взаимоотношения, то изневяра според същия тоя смисъл не може да има, използва тъпа дума, защото я свързах с вяра, не виждам какъв друг смисъл носи



Тема събра ми очитенови [re: 4eHe]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 15:59



това разправях и на Безсъницата, че ако ще приемаме така нещата, то ние значи се сбогуваме и си търсим нови връзки-заместители, иначе не са така нещата, не са изневяра, а някакво общуване с друг, което няма нищо общо с това общуване, което се приема за застрашено от единия.
а какви са тия оправдания - слаб съм, сори! нищо лошо или навреждащо няма, все едно правя престъпление, значи!
а с какво точно разваля не разбирам, ако не съм си променила отношението към по-лошо, какво се разваля?



Тема Re: повтарям майнови [re: Kalinski]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.03.02 15:59



Ми аз и сама си се имам за консерва! Пусни тема "кво е консервата" и сигурно ще се позная в половината коментари.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: повтарям майнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 16:05



иначе... бира с консерва върви... шегувам се... съвсем не преднамерено, нямам лоши чувства



Тема Право в очитенови [re: Kalinski]  
Автор 4eHe ()
Публикувано29.03.02 16:15



Трудно ми е да го възприемам просто като сексуален обект. Знам, че е много повече. Искам същото и за себе си. Предполагам Безсънна ще joint the club ?

Ако не вярвах, че мога да си оставя всичко, представляващо ценност в ръцете му-нямаше как да продължим да сме заедно. Отношенията са градени именно върху идеята, Че Не можеш да раниш другия. Че приятел не се предава.


Съжалявам, слаб съм е откровение, което приятелството крепено с такова 24 каратово, неделимо доверие може да понесе. Че и да прости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.