Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Виждам разлики между нас:-))нови [re: Джeйн]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.03.02 13:53



Трудно ще проявя разбиране, ако моят любим поддържа връзка с друга. Бих се оттеглила, но не с чувство за вина. Той просто не ме е обичал. Толкоз. Бе защо аз като имам Човек, не мога даже да се огледам за друг? Хм? Влюбвали се били хората! Ами за да се влюбя, трябва да допусна някакъв начален контакт, нали? А като обичам, никакви шансове не допускам изобщо.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Добро утро:)нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано29.03.02 13:53



И aко обичaш някого ти е безрaзлично дaли той желaе теб или другa? А сaмaтa дефиниция зa (ромaнтичнa) любов не включвa ли сексуaлно привличaне?



Тема Re: Добро утро:)нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:54



за вас!да не му говориш на Вие!
разбира се, че са две отделни понятия! няма задължителна връзка между тях! сексът е физиологична нужда или психическа, която наричам страст и фантазии.
любовта е само психическа потребност за максимално разбиране и съответсващо поведение. тук може да се включи психологическия аспект на секса. когато има любов, не е възможно да се прави механичен секс. сексът с любов е специално отношение към човека, физически и душевен оргазъм в единна хармония



Тема Дайте да споделя една класическанови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано29.03.02 14:01



формулировка на очевидно по-неясното понятие, ревност. Малко в духа на jj. Това е нещото, което чувстваш когато някой, който представлява ценност за теб не приема теб за ценност и съответно не желае да те притежава, като обаче същевременно приема за ценност (поне от твоята гледна точка) друг някой. Тоест не иска да вземе това, което му даваш, а го взема от друг/а. Не иска да бъде твое огледало.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема тука има нещонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 14:03



аз така си представям това, за което хората мислят, когато ревнуват и когато говорят за изневяра, че ако аз "изневерявам" според тях, за мен това означава автоматично прехвърляне на "вяра" от един човек на друг и ако се каже "изневяра", значи първият е вече довиждане, а за да е първият вече довиждане, значи аз просто си търся друг и нямам нищо общо с първия, а ако не е така положението, значи това не е никаква изневяра, а не може първият изобщо пък да не знае дали има близки отношения с мен или няма!



Тема Re: Виждам разлики между нас:-))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано29.03.02 14:04



защи мислиш, че човек може да обича само един човек? питам съвсем сериозно.

това, че можеш да обичаш само един, се възприема като някаква аксиома, която не подлежи изобщо на обсъждане.

няма абсолютни аксиоми. те са валидни само в системата, която дефинират, която е изградена върху тях. ако положим други аксиоми, получаваме друга система.
Евклидовото пространство - пространството на Лобачевски - пространството на Риман - и пр. математика...

IMAGINE...


Тема Re: Дайте да споделя една класическанови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 14:08



е да не са длъжни всички да ме искат! то тогава всички ви ревнуваааааааам!
дай друго, това не ми влезе!



Тема Re: добре де:)нови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 14:13



говориш така, сякаш хората все не си знаят отношенията! страховее, паранои чак, несигурности в не знам каквоо... ма те заедно ли са или не са, познават ли се или не се и ако не се кефят, ебаси, защо са заедно? не може да има такива чувства и да са щастливи, това са заблуди!



Тема Аааааанови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано29.03.02 14:14



Само тези, които ти искаш. И разбира се, че не са длъжни.
Влиза ли?

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Страннонови [re: Джeйн]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 14:14



справката ми хареса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.