Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: не е страннонови [re: Billyana]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:01



ама продължавате да използвате думата, сякаш знаете за какво говорите, ама аз не знам за какво говорите!
какво е точно това, което се случва рано или късно? правим го... какво? забегвам? какво значи това, махам се от живота на някого за малко? че трябва ли да ходим и на тоалетна заедно и неразривно някак свързано? и пак за принадлежност става дума? кога аз започвам да принадлежа на някого?



Тема Re: Страннонови [re: Kalinski]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано29.03.02 13:02



Е, за изневяра имам някакви предположения, но за ревност - моля някой да ми го нарисува, че и на мен ми се губи представата...

Поне познаваш ли ревниви хора. Аз да - не че ги разбиррам, но са адски ревниви - представи си например как почервеняват, ако разберат, че гаджето им на срещата им за дискотека ще пристигне с пола... Имам и една позната, на която и се забранява пола или рокля за дискотека...

Оркестърът да свири!


Тема Re: не е страннонови [re: Джeйн]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:03



значи трябва да съм претръпнала към всичко наоколо, за да не изневерявам? мога ли да съм жива, дори и само за някого, когато ще съм мъртва за всичко останало, дори и за себе си?



Тема Безсънна, бисквитка ?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe ()
Публикувано29.03.02 13:03



Помага ли, че някой иска да те разбере (риторична питанка); всъщност, отговорчето е как признава различията.



Тема Re: Страннонови [re: Джeйн]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:04



какво? не ми казваш какво е действието?



Тема Re: Простичко нямaнови [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:06



какво си искал да кажеш? всеки си има собствена интерпретация за всяко нещо, това означава ли, че не трябва да си говорим, защото всеки си разбира нещо си за него си?



Тема Re: Страннонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:11



и аз такова нещо съм чувала, обаче как може такова количество човеци да наследяват такава идиотщина и да си я работят, да я прилагат, да я доказват, че работи и... не мога да опиша абсурдизма, до който стигам, опитвайки се да си представя, че може така да се приемат някои човешки взаимоотношения



Тема Re: Че доверието е погребанонови [re: 4eHe]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:15



погледни ме в очичките! така! след като доверието е погребано, какво правят тези с погребаното доверие, говорейки си за изневяра и ревност? обаче аз не това питах, а питах точно какво прави човек, който изневерява и какво е ревност?



Тема Re: Страннонови [re: jj]  
Автор Kalinski ()
Публикувано29.03.02 13:16



ще кажеш ли какво прави някой, който изневерява или ще си говорим за дрес код?



Тема Ето:нови [re: Kalinski]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано29.03.02 13:25



Изневяра (дефиниция по jj): Изневяра е действието, извършвано от субекта А, спрямо субекта В, когато А убеждава В, че за него е най-важен, обичан, единствен, но същевременно субекта А не изпълнява уверенията си към субекта В, поддържайки сексуални и/или други отношения с произволно избран субект С.

Оркестърът да свири!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.