Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Аз пък да се изфукам: 1982нови [re: 4eHe]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано26.03.02 00:18



1982 - хехее - какви спомени, родих се всред сняг в края на април (беше лигаво и ревливо изживяване, още помня онези кърпи за повиване), после разни залъгалки, биберони и хммм... други неща () ми тикаха в устата; спомням си че смисълът във всичко беше вложен в това да употребя по предназначение токущо сложените ми пелени и да наблюдавам странните изражения по черно-белите лица, който телевизор "София" бълваше към мен... После дойде и първото ми "Боц", но май в тази година само дотам напреднах на ментално ниво, въпреки че все още си спомням режима на тока и любимата ми светеща кутия (разпозната по-късно като печка "Елва-кварц") в малката къщурка на "Димитър Баковски" 41...

1982 - продуктивна година... за пропуснатите шансове...

Оркестърът да свири!


Тема хе-хенови [re: 4eHe]  
Автор udvarev (от дъжд на вятъ)
Публикувано26.03.02 14:48



не че преди 20 години е имало dir, както и всички останали сайтове (с много малки изключения). Или чак сега след 20 години забелязваш къде са хвръкнали и са се Клепнали кРилцата от хладилника



Тема Re:нови [re: jj]  
Автор 4eHe ()
Публикувано26.03.02 17:22



В края на април са родени три много специални жени
Майка ми, Барбра и Лили; специалното е начина, по който могат да обичат.

Ти как обичаш, Жожик ?




Тема Re: Денят преди да се появишнови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано26.03.02 17:34



Хубаво е.




Please shoot me. Right now.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано26.03.02 18:05



Обичам странно и издълбоко, не на ментално ниво... като Теле ... и трудно се променям. Загубената любов много дълго си я влача като усещане...

Оркестърът да свири!


Тема Re: Денят преди да се появишнови [re: 4eHe]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано27.03.02 12:12



Преглъщам с буца в гърлото... Благодаря ти... Плаче ми се, а съм щастлива... много щастлива...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано27.03.02 12:29



Какво направи с хората само........чак и аз се изкушавам да ти "споделя" нещо...........миии....роден съм на една такава дата чееее.......може да се окажа и аз специален ....
Хе хе...



Тема Re:нови [re: OPY]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано27.03.02 12:50



Е недей да скромничиш... Все пак последната десетдневка на април не си е шега работа...

Оркестърът да свири!


Тема Re:нови [re: jj]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано27.03.02 13:00



Никак даже.....и аз това казвам.......пък сега отделен въпрос е че 26 - специално си е..........най - баш ама хайде и другите 9 дена също..........Бе ...те знаят ли въобще с какви си имат работа.......Като казах работа та се сетих.........Голяма работа сме !!!



Тема Re:нови [re: OPY]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано27.03.02 13:22



Хехе, с Барбара Стрейзънд празнувате в един ден... Тц тц - едно на нула за тебе... Според нумерологията обаче 11 и 29 са дати, на които се раждат хора със синя кръв; родени, за да водят ...
Ня-ня-ня-ня-нииии-ни

Оркестърът да свири!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.