Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема # отговори на теминови  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано20.03.02 22:08



еи, доиде ми страхотна идея за тема току що. сори ако леко се повторя като тематика но еи я:

току що установих сериозен 'бъг' във форумните взаимоотношения.
да кажем че някои пише теми. хубави. и 10-20 човека ги четат с интерес, и следят съответния ник. но са толкова съгласни с темите че нямат какво да добавят. или да отговорят. а не им се прави 'чат' като кажат 'да и аз така мисля." без да допълнят друго. и съответния човек - това което вижда - е липса на интерес. понеже остават само мненията на несъгласните. понеже 20те не отговарят. и престава да пише теми. и всички губят.

те тва е позитивна параноя :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:27.



Тема Re: отговори на теминови [re: koroviev]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано21.03.02 00:00



Просто показвам, че не си сам, и че не съм от несъгласните .

Така е. Ин лайф мълчанието тук е доброто старо съгласително кимане...

Оркестърът да свири!


Тема Re: отговори на теминови [re: koroviev]  
Автор Kpъr ()
Публикувано21.03.02 00:05



много си прав, да знаеш...



Тема Re: отговори на теминови [re: koroviev]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано21.03.02 07:33



Ми аз за това обикновено правя чат поне с усмивка или намирам начин да кажа нещо, та човека да разбере какво мисля. Защото той разбира се е написал това с надежда да разбере какво мислят другите. А ако другите мълчат, то си е от егоизъм или липса на интерес. Не уважвам егоизма.

*


Тема Не си съвсем прав -нови [re: koroviev]  
Автор Stephan (отличник)
Публикувано21.03.02 07:49



първо, защото ако човек пуска темички - прави го от вътрешно убеждение, а не защото търси някакъв интерес тук. Факт е, че най-голям интерес в тези форуми има към най-болезнените и най-гадните и драматични теми за човека. И едва ли на някой, поставил проблема си тук, му олеква от това, че са писали 25 или 250 души? Не сме от тези, които да разиграват Йовковия "Другоселец" в клубен вариант. Напротив - обикновено сме доста критични и безмилостни един към друг - поне такъв е животът понякога. Но това не е повод за лоши чувства.
От друга страна пък - дискусия става не със съгласни, а с несъгласни... Нали именно те имат какво да кажат по темата? Кимат само слушателите на Конфуций и студентите на лекция.

Semper Fidelis


Тема Re: Не си съвсем прав -нови [re: Stephan]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано21.03.02 08:19



Не делИ нещата на черни и бели. Не мислИ че тук хората не идват за съвет. Не смятай, че тук се пише като в личен дневник - само за собствена комсумация. Не е така. Тук е като на маса. Седим и си говорим. НаправИ аналогия и ми кажи - как е на маса с приятели и как е тук.

*


Тема Re: отговори на теминови [re: koroviev]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано21.03.02 09:36



Не обичам да отговарям само с усмивка или "да, така е", ако нямам какво да добавя към темата. Като видя, че нямам какво да кажа, без да повторя някого, не пиша... но май трябва да си взема бележка...

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: отговори на теминови [re: Бeзcъннa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.03.02 12:00



imenno - i az taka pravia - no dosega ne sum uspial da si go izbia, chustvam se kato dolen susmivko-clubo-zadrustvach ;)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Не си съвсем прав -нови [re: Stephan]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.03.02 12:05



вярно е. всъщност излиза че не трябва да се пускат добре аргументирани и завършени теми. трябва да има елемент на развитие, на несигурност, за да се избегне делението на съгласни/несъгласни в отговорите.
ама някои теми колкото и да ги мислия не мога да ги извъртя по този начин без да си проличи че е искуствено :)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: отговори на теминови [re: jj]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.03.02 12:08



мерси, но точно сега ми скимна че проблема е решим и на авторово ниво - ако формулировката на темата е определен тип - така не се получава.
пример 'моля за помощ/коментар' типа теми. там няма съгласни несъгласни и всеки има какво да каже. друг е въпроса дали всяка тема може така да се извърти/формулира..

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.