Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема # Съдбинови  
Автор (Черна котка)
Публикувано21.03.02 00:46



Животът не е мастика! Животът е чиния със спагети. Аз съм един от тях, ти си друг. И пътищата ни се преплитат... обляни с доматен сос, парченца чушки, кайма и индийско орехче - подправка афродизиак...
И после - любовта на мъжа минавала през... хм... стомаха?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:20.



Тема Айде пакнови [re: BИ]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано21.03.02 01:19



Мъжът това, мъжът онова .... онова най-вече
таг ми е тая тема и попадам точно на нея след като не съм влизал тук от години

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Съдбинови [re: BИ]  
Автор Quiet Dark Wolf (libertine)
Публикувано21.03.02 01:45



ако мъжете са от марс, а жените от венера, то много ясно че ще се смятат един друг за инопланетяни...
ама аз понеже съм нейде във вселената, не много далече от родината на спагетите /на някакво си разстояние, което светлината изминава за около 6,666(6) милисекунди/, то любовта ми минава директно най-напред през очите, лута се из лабиринтине на мозъка, филтрира се през лявото и дясно предсърдие и камера, спуска се надолу и вероятно преди да излезе, подбирайки по пътя си милиарди малки човечета, минава през стомаха

=)



Тема Хaхa:))нови [re: BИ]  
Автор Byclops (βγ©&#)
Публикувано21.03.02 02:23



Тaкъв Spaghetti Incident не съм имaл, aмa рекох дa ти кaжa едно здрaсти:))

Ми то aко мъжете сме извънземи, вие жените трябвa дa сте извънкосмически нaперaво:))) И според мен любовтa нa мъжa минaвa не през стомaхa a през окото... a любовтa нa женaтa не знaм откъде точно минaвa, aмa не е оттaм:)

??

Тема Mi da ti kazhaнови [re: Byclops]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано21.03.02 02:28



credit card, chekova knizhja, bankov trezor, portfeil - samo vizh kakav goliam izbor ima



Тема Re: Mi da ti kazhaнови [re: Mandalay]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано21.03.02 02:33



От името нa блондинките ли говориш или принципно?
То не че не е вярно по принцип, но товяa е сaмо еднa от многото спирки:)

??

Тема Miнови [re: Byclops]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано21.03.02 02:39



to poradi fakta che sam estestvenno izrusena i az neznam ot che ime govoria. Ama za kakva spirka stava duma tuka? Ti mi dai da se dobera do tvoiata credit card i samo gledai dali ste se spra



Тема Re: Съдбинови [re: BИ]  
Автор TaiTa (египтянина)
Публикувано21.03.02 06:31



А,колко ли са тези дето не им се е случвало?

Сигурно не са кой знае колко...но и те ще огладнеят.

Само дето може и да не са спагети.....ми то всичко става/даже и мастика,като те завърти кристалния вихър.../,зависи от предпочитанията,за всеки различно.
Но,само мъжете ли искат нещо...неееее,жените също само,че в повечето случаи си траят,да не ги помислят за.......,а после мъжкия спагет виновен.
Ама стига с тая любов през стомаха,в повечето случаи,той/стомаха/ е някъде накрая.



...иам нерви...но не чак толкова


Тема Re: Съдбинови [re: BИ]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано21.03.02 07:16



Мъжовете ... а и всички хора - обичат различно. И съответно любовта им минава през различни места. И по различен начин се изразява. Зависи какъв е човека.

*


Тема Re: Хaхa:))нови [re: Byclops]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано21.03.02 07:20



през ушите.

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.