Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема # Istinsko e. Molja za komentarнови  
Автор Diva_roza (непознат )
Публикувано19.03.02 12:29



Tova poluchih vchera. Sled 12 meseca luda ljubov. Ne znam kakvo da mislja. Toj naistina si otiva. I az njama da go spra. Samo shte go obicham sama.

Здравей мило,
не мога да си кривя душата, не мога и да те лъжа нагло... Опитвах се да те забравя, някакси да си внуша, че не съществуваш, че те няма, 4е всичко е било само един прекрасен сън. Знам как звучи едно такова изречение... изтъркано и някакси неистинско, но повярвай ми, не е така! Говоря истината! Опитах се да избягам, не знам от какво, от любовта си, от теб, от света... Опитах се! Не можах! Спрях да влизам в нет-а, спрях да ходя в чатове, почти не се срещам с приятели, ... с надеждата, че може да те забравя! Исках да те забравя, да стана един от всички останали, един от всички, които виждам всеки ден... Исках някакси малко по-скромна и не толкова жарка любов, връзка с момиче , което ще мога да виждам всеки ден, нещо по-обикновено... Но не би! Не се получава. Всяка целувка, всеки любовен жест, всяко заведение, в което сме били... ми напомнят за теб... и ме боли... и се чувствам виновен, и се чувствам зле... И се затварям в себе си, твърдо убеден , че трябва да те забравя...
Получи се някакъв порочен кръг, от който капят само сълзи... Моите... Обречени сме... знаеш, че е така... Обречени сме никога да не изживеем чувствата си и никога да не можем да се забравим. Надявам се никога да не ми простиш това , което правя, защото ще ме забравиш, надявам се никога да не срещна друга жена като теб, защото ще се наложи да забравям и нея... Май! Мисля, че ще полудея! Изморих се да споря с хората, които знаят че съм имал връзка със жена като теб! Уморих се да обяснявам, че няма друга като теб...
Предавам се! Наречи ме слабоволев, наречи ме малодушен. Такъв съм! Не съм герой! Искам малко спокойствие!
Знам, че нито ще те забравя, нито някога ще спра да те обичам. Но ще се опитам. Знам и че няма да ме разбереш. Или поне няма да ти се иска да ме разбереш!
Знам, че никога не си ме спирала и напротив, насърчавала си ме да си намеря приятелка, да спя с други жени... Винаги си ме улеснявала максимално... Но самият факт, че те обичам неимоверно, до полуда и забрава, че те желая неистово, самият факт ме кара да бъда пасивен с останалите жени!
Не че си виновна.. не мисля, че някой от нас двамата има вина! Просто... това е така!
Не искам да те наранявам... Но няма начин... Откровен съм и не премълчавам нищо... Невъзможно е да те забрави човек, невъзможно е да спре да те обича...може само да се опитва... Ето това правя ...опитвам се! Не става по-леко... става ми по-тежко!
Обичам те и винаги ще е така!
Дори и смъртта няма да може да ни раздели истински, защото ти винаги ще бъдеш в мен и аз в теб!
Обичам те, значи трябва да те забравя ! Извинявай за всичко!

i ti izvinjavaj, che bes razreshenieto ti publikuvam tuk tova pissmo. Ne bih go napravila, ako ne bjah sigurna, che anonimnostta ti e garantirana.

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:19.



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: Diva_roza]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано19.03.02 12:37



а така - на ти сега 'свобода и необвързаност'. хак да ви е

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 19.03.02 12:38.



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: Diva_roza]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано19.03.02 14:01



Komentar ?
Коментар ли искаш ? Глупак е. Пълен.
Или поне не виждам защо си забива сам ножа. Страх от чувства ли го гони ? Ми да скача с бънджи тогава. Ненормалник.

Едно хубаво нещо в живота му и той бяга от него. Нема такъв филм. По-скоро те лъже, ама яко. Ти пък му се връзваш на глупостите, ама яко.

*


Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: Well]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано19.03.02 14:40



are sega. cheti m/u redovete. choveka iska da se 'jeni'. i ne moje da izdurji da ia ima nepulno:). iska vsichko ili nishto. poneje mu e pisnalo tukmo kato si blizne shokolada da mu go drupnat predi da si othape. ili prosto da niama kak da si othape. ili da mu napomniat prez 5 dena che shokolada e hubavo neshto, i da si hapva - no prez ostanalute 4 da mu se iade zverski.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K

Редактирано от koroviev на 19.03.02 14:50.



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: Diva_roza]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.03.02 15:13



А на мен не ми звучи истинско.
Съжалявам.



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: kakata]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано19.03.02 15:15



Кaко , много бойно го рaздaвaш!:)) Кaкви сa тия мускули, кaкво е товa чудоКъде отиде розичкaтa?

??

Тема Re: Istinsko e. Molja za komentar [re: Byclops]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.03.02 15:23



Абе розички, розички и ми се качиха на главата, я малко да ми видят и другата страна, ай сиктир, писна ми от нахали по петите ми. / Не тук и не присъстващите, де/.



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: Diva_roza]  
Автор PYTHON ()
Публикувано19.03.02 15:27



dumi bez sadarjanie
prekaleno e razumno za da e istina vsichko
osobenno izrazite - vinagi, smartta......,njma da se zabravim.......
kakto i tova - obrecheni sme da ne se zabravim ..........vinagi shte e taka
sajaljavam za otkrovenieto mi no tova sa samo dumi
edin maj ne se izvinjava
i edin maj ne bjaga
....
no tova v pismoto e 50% ot neshtata
a drugite 50% kade sa?



Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: kakata]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано19.03.02 16:34



tova ne prechi da se komentira 'vse edno' che e istinsko. nai malkoto zashtoto istina niama, i ne moje da se nameri. pone tuk.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Istinsko e. Molja za komentarнови [re: koroviev]  
Автор Kpъr ()
Публикувано19.03.02 16:48



аха... иска "Спокойствие"... това е казано най-ясно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.