Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема # Объркване..нови  
Автор Wondering (непознат )
Публикувано18.03.02 20:14



Хаос ме заобикаля от всички страни.....хаос цари вътре в мен....
Как трябва да се чувствам?





.....е, отново се изгубихме......

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:17.



Тема Re: Объркване..нови [re: Wondering]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано18.03.02 20:19



Кaк трябвa дa се чувствaш никой не може дa ти кaже, но въпросa е кaк СЕ чувствaш. И също- от кaкво се е породил този конкретен хaос и може ли дa се нaпрaви нещо по въпросa

??

Тема Re: Объркване..нови [re: Byclops]  
Автор Wondering (непознат )
Публикувано18.03.02 20:27



Що е създало този ХаОс.....вероятно липсата на илюзии или пък други маловажни и незаслужаващи внимание проблеми......





.....the sun beats down..



Тема Re: Объркване.. [re: Wondering]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано18.03.02 20:31



Защо липсата на илюзии се тълкува като нещо отрицателно? Тя е толкова освобождаваща... Като премахнеш илюзиите, остава истината... непокътната и новичка...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема минови [re: Wondering]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано18.03.02 20:33



чувствай се хаотично

If Love is Blind I Guess I'll Buy Myself a Cane


Тема Re: Объркване..нови [re: Wondering]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано18.03.02 20:36



Липсaтa нa маловажни и незаслужаващи внимание проблеми може дa ознaчaвa две нещa- състояние нa aбсолютно щaстие ( товa го изключвaм по default) и нaличие нa особено големи и поглъщaщи цялото внимaние проблеми. А илюзии не липсвaт никогa, caмо че достa често сблъсъкa с реaлносттa ги рaзбивa брутaлно... и тогaвa нa човек му се нaлaгa дa си търси нови илюзии които му изглеждaт по-достоверни... и тaкa докaто нaкрaя не нaмери илюзиятa в която може дa повярвa! Тогaвa всичко вече е нaред

??

Тема Re: Объркване..нови [re: Wondering]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано18.03.02 20:39



Хладнокръвен! Пробвай - действа, особена при онези най-големи хоаси...

Оркестърът да свири!


Тема Re: Объркване..нови [re: Byclops]  
Автор Wondering (непознат )
Публикувано18.03.02 20:45



...май разбрах защо се чувствам разбит и разпокъсан......чувства за дълг ме изтезават...принуждават ме въпросните да върша това което не желая.........но може би това е правилният път........кой знае? .......ами аз, но в бъдещето...




....



Тема Re: Объркване..нови [re: Wondering]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано18.03.02 20:56



Това е наистина жестоко. Аз се чудя на много неща, които сам съм си поставил като дълг, стремейки се към тях, и после излишно ми тежат... А ако ми кажеш, че наскоро си бил и кандидат-студент, просто си те хващам и отиваме на по бира да се пооплакваме...

Оркестърът да свири!


Тема Re: Объркване..нови [re: jj]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано18.03.02 21:13



Ааааааааа... стига толкова!
Дайте да потънем в самосъжаление... Всеки проблем съществува, за да ни научи на нещо, да ни спести по-голямо изпитание в бъдеще... затова е добре да ги приемаме като нещо преходно, но полезно...
Колкото до самоналожените дългове... доколко те са смислени и изобщо необходими, всеки сам решава за себе си. Често забравяме, че на първо място сме длъжни на себе си... и после на всички останали...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.