Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ти самата, Лу, как се определяш...нови [re: Джeйн]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано18.03.02 08:48



Прекрасен въпрос си задала :)

*


Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: Лy]  
Автор Well (Хич не му мисля)
Публикувано18.03.02 08:50



Гавраджиййка такава

*


Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: Лy]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано18.03.02 09:51



Да се прави дирекна връзка м/у духовната и материалната себестойност на човек е толкова глупаво колкото и да се прави такава м/у образование и възпитание. Едното е евентуална някаква предпоставка за другото но няма пряка връзка с него. Моята руса същност ме среща със така наречените матереално състоятелно хора и те с малки изключения могат да бъдат считани за особено одухотворени личности, да не говорим че това са може би най -стиснатите хора. Тяхната благотворителност най-често се свежда до PR. Със 7 думи подобни съждения са просто или някакъв вид оправдание или търсене на теле под вола.
Толкова от мен засега понеже сте бягам спешно до аптеката тъй-като или рекламата на Allways ultra не е вярна или аз ги ползвам от обратната страна.



Тема Re: Най-накрая ТЕМАнови [re: 4eHe]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано18.03.02 10:42



дарителството се използва в друг смисъл

или дотам и обратно


Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: Mandalay]  
Автор Kpъr ()
Публикувано19.03.02 01:10



matte-реално...

в глупавата реалност, първото впечатление е най-правилно...



Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: Лy]  
Автор Kpъr ()
Публикувано19.03.02 01:13



дааа... бедните са почти неживи...

за какво говорим? че няма такова нещо като достойнство ли? (на човек-а без пари, който не е озлобен)

помисли си за богатството на индианците - бизоните... те ловуват само колкото да си "направят месо", и да останат живи,

докато нямащия(т?) мярка "бял" човек избива всичко, така че утре няма... защото няма спирачка... няма мярка...довежда се до крайност



Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: penda]  
Автор Anima (Lov*.Exp*)
Публикувано19.03.02 09:22



Аз да не съм лоза, че да ме зарязват, бре !?

И не ми говори на МА, ако обичаш...
хулиганска ти работа, ама ха...
сега ще ме караш да те превъзпитавам!

Взимай си бележка и корекция по въпроса,
и си закопчай горното копче на панталона

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема ?нови [re: Лy]  
Автор AD ()
Публикувано19.03.02 13:50



"Ти си разгледал клишираното възприемане на нещата, което не е невярно, естествено - то затова е станало клише. А аз се опитах да разгледам психологията на нещата, но може би неуспешно и затова срещам такава съпротива в мненията."

Защо неговият (макар и леко завистлив) поглед върху едни съвсем реални заможни хора е "клиширан"? По-скоро твоите постинги се описват изчерпателно с "гладна кокошка просо сънува" - баси "психологията", баси благородните "финансови акули".

Разбира се, че има позитивна корелация между богатство и самочувствие. Направо си преоткрила колелото. Друг е въпросът, дали високото самочувствие е причина или следствие, но отдавна ми е омръзнало да обяснявам на бУлгари какво значи "отворено общесто".



Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: Лy]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано19.03.02 16:03



ами ако и четирите тогава какво

или дотам и обратно


Тема Re: богатство и красота <-> бедност и грозотанови [re: jj]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано19.03.02 20:23



Конкретният пример, който искаше-
Когато се качва в колата си той сяда отпред до шофьора, а не се прави на тежък 'вижте ме, седя отзад, имам си шофьор'. С момчетата от охраната се държи като с близки приятели. Винаги, когато случаят позволява ги кани на масата си. Тя е негова приятелка от скоро - бедна хубавица. Държи се с шофьора като с долна прислуга и сяда в колата отзад, включително в случаите, когато е сама. С охраната не говори - предполагам, че за нея те са само пазачи не и хора, които могат да седят на масата й.

Дали от примера ми се разбира какво имам предвид под извисеност и психическа освободеност?

Когато си нямал нищо, а изведнъж започнеш да имаш всичко, мисленето ти става изродено, мутира по някакъв начин. Затова повечето от новобогаташите са лекета, но аз и без това тях не ги наричам богати...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.