Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема # как пък не се намери............нови  
Автор ............. (...............)
Публикувано09.03.02 17:22



един новоизлюпен модератор който да каже дами и господа тука няма правила.........явно приказката за краставите магарета дето се надушват през девет баира е вярна...........интерсни са и метаморфозите които претърпяват някои личности в убежденията и поведението си когато си помислят че са хванали господ за шлифера и закачат по едно М........... живейте........достатъчно наказание ви е това че си живеете живота на дребно..........тъй като това не влиза в ограничения ви мисловен свят и може би трудно ще го разбете можете да го изтриете спокойно и да стои файда за вас няма ........аз съм казал каквото искам..........ако пък случайно го разберете пак може да го трийнете...........с трън в гъза не е удобно съществуването...........

...........................................................................

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:21.



Тема още един борец зa свободa...нови [re: .............]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано09.03.02 17:29



Товa не сa новоизлюпени модерaтори a сa избрaни модерaтори. Прaвилaтa които си прочел/a не сa тяхнa приумицa a сa обсъждaни от много хорa. Зa чия свободa се бориш ти aко могa дa зaпитaм?

??

Тема Re: още един борец зa свободa...нови [re: Byclops]  
Автор ............. (...............)
Публикувано09.03.02 17:32



още по-лошо за вас...........мамини рожби...........както и да е няма да водя тук дискусии с когото и да е било.............свободата санчо е.........

...........................................................................


Тема Re: още един борец зa свободa...нови [re: .............]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано09.03.02 17:46



Кой си ти дa идвaш тук и дa обиждaш мен и приятелите ми? А? Нещо повече ли си от мен че дa ми кaжеш кaк нa мен дa ми е добре, Кихоте? Аз си имaм свободa, мерси. Ти кaто си нямaш търси си я по форумите, но ме съмнявa че ще имaш успех. Прaв ти път

??

Редактирано от Byclops на 09.03.02 17:48.



Тема Re: още един борец зa свободa...нови [re: .............]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.03.02 17:51



e, щом искаш да си ограничиш свободата, до клубове които ти харесват, все едно по твои правила са направени, имаш този свободен избор... ;)



Тема Re: как пък не се намери............нови [re: .............]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано09.03.02 18:06



Да го кажем така :
нещата са ти ясни, нали ? Да допуснем обаче че "совите не са това което са". Нека допуснем че не си прав. Че нещо не разбираш.

Но бих допуснал по-скоро друго. Че разбираш света в който живееш. И в този свят си срещал твърде много ... глупаци. И естествено си мислиш че нявсякъде са по толкова. Е, в такива условия, бих се съгласил с тебе, че М-тата са (съвсем естествено) малоумна измет, логично избиваща комплексите си с виртуално модериране по клубовете.
Все пак, редно е да забележиш, че Ум не е греховна дума. Намира се. Този клуб бе създаден за около двайсет човека, които желаеха да имат точно такъв клуб. С точно такива модератори. И сега са доволни от съществуването му. Може и да ти изглежда не по твой вкус, но бъди толерантен. Знаеш, че хората са различни. Какво значение има за теб някакво си място под слънцето на нета ? Има безброй други. А тук сме си добре. Никой не е притеснен, никой не се нуждае от помощ. Така че се успокой.

*


Тема Re: как пък не се намери............нови [re: .............]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано09.03.02 18:35



Ограниченията в мисълта и в изявите им са две коренно различни неща.
И аз като прочета подобна изцепка си мисля че си идиот, но ще се седна да си напиша доводите. Е, в тоя случай, тъй като явно си ни удостоил с вниманието си, само за да споменеш модераторите, няма да го направя.

Оркестърът да свири!


Тема Re: как пък не се намери............нови [re: jj]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано09.03.02 19:20



Оркестъра да Свири ! И Дай Три Бири !!!

*


Тема Re: как пък не се намери............нови [re: .............]  
Автор Quiet Dark Wolf (libertine)
Публикувано09.03.02 20:38



My/\e cu u My/\e III,e cu ocmaHeIII



Тема Re: Мамина златна рожбанови [re: .............]  
Автор Anima (Lov*.Exp*)
Публикувано09.03.02 20:40



шашавичка, ама ти имаш ли бойно копие та си седнал да споменаваш върхът му ?!?!!?

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.