Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема # Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано07.03.02 17:46



Не ми стана ясно защо, не ми стана ясно как и по каква причина аз излязох виновен според някои хора... Влизах за удоволствие, за да общувам с вас... Очевидно обаче трябва да кажа СБОГОМ, нямам желание, намерение и време да се занимавам с глупостите на хора, които превръщат удоволствието в средство да се докажеш...
Сбогом... Приятели...

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 14:11.



Тема Не!нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано07.03.02 17:50



Стойййййййй!
Къде тръгна, бе човече!??????
Щом казваш, че нямаш желание да се разправяш с "с глупостите на хора, които превръщат удоволствието в средство да се докажеш... " не се разправяй. Пиши си там, където ти харесва. Дори не чети други неща. Аз например, така правя

Има ли смисъл да се ядосваш???

Никой тук, сигурна съм, не желае да се лиши от твоето присъствие! Ние не сме виновни, а ще накажеш НАС ако си заминеш.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано07.03.02 18:03



Я стига бе, на кого ни оставяш !!!
Да седиш тука, тъкмо мислих да те изтормозя с малко общуване и ... е кой ти се изрепчи бе ?


До всички :

Вижте кво , тука никой никому няма да лази по нервите, че излита с активното ми участие, да знаете !

Никво сбогом, чакаме си те тук !

*


Тема чакай бе меннови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано07.03.02 18:07



къде ше ходиш? никъде няма да ходиш
кво си направил? нищо не си направил
свиркай си и тва е. кво толко се палиш за глупости!

Has God Made Man or Man Made God?


Тема Re: Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано07.03.02 18:36



Ланс, разбирам афекта ти, моля те взимаш прекалено крайно решение. Едно подобно обвинение винаги може да се появи, това не означава, че всеки обвинен трябва да казва "Сбогом!" на клубовете.

Положението търпи промяна, винаги и когато трябва - просто свикни с мисълта, че в клубовете невинаги влизат нормални хора.

Оркестърът да свири!


Тема Re: Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано07.03.02 18:45



Мда ... сещам се и още неща. Онези, които са те обидили, искат вероятно точно да ти причинят неприятност, а също и на нас, разбира се. Ще им позволиш ли да се изкефят на успеха си ? Да не си луд ? Ние тук прекрасно се разбираме, защото сме от разбиращите хора. И пред нас няма защо да се притесняваш. Не е лесно да се заблудим. Една интересна разлика...

*


Тема Re: Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор зopницa (разсеяна)
Публикувано07.03.02 19:28



Аха значи, тъкмо ми даваше кураж и изведнъж искаш да се измъкнеш,а? Неможе то така.Или ще врим заедно казана или...

Една от моите максими "Който ме харесва не може да ме притежава,а който не ме харесва няма вкус"

Така,че я ги зарежи всички и не им прави кефа. Какво ще кажеш А?



Тема Re: Очевидно аз трябва да напусна клубовете...нови [re: зopницa]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано07.03.02 19:54



хубава максима

Has God Made Man or Man Made God?


Тема Недей, Ланс ...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор merlin (фитилджия)
Публикувано07.03.02 20:05



не му прави този кеф. Пък и кой тоя, дето си позволява да обижда тук, точно в този клуб?

Я подходи към въпроса по японски мъдро. В подобни случаи древните японци си правели "непуко накуро" ( ша звиняват дамите, ма така звучи на японски). Тъй де, отде на де некъф ш'ти дава тон в живота?

Аааааае!

/* Затвори очи, за да видиш... *\


Тема Re: Недей, Ланс ...нови [re: merlin]  
Автор (Черна котка)
Публикувано07.03.02 20:14



Аз се чудех кой да ми е учител по японски! Уредих се, хораааа!

Хахаха!!!!!!!!!!!!! Смешно!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.