Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Една позабравена тема...нови [re: Byclops]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано06.03.02 12:32



Баси, де да знаех
То веднъж като тръгне и край, чак като дойдат онези с усмирителните ризи се усеща (съвсем полуадекватно) човек, че си е хванал белята ...

Оркестърът да свири!


Тема Казано честно...нови [re: jj]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано06.03.02 13:02



Не, че имам кой знае какъв стаж в клубовете....

НО ВСИЧКИ МОДЕРАТОРИ, ПОД ЧИЯТО ОПЕКА СЪМ ДИСКУТИРАЛА ДОСЕГА - МНОГО, АМА МНОГО СИ ГИ ХАРЕСВАМ !!!!!!!

В Леос направо съм влюбена - винаги точен, мъдър и добронамерен.
ВИ ми е любимката - учудваше ме нейното търпение и толерантност към простотиите, и умението винаги да се усмихнеш, дори и /добре, че не се виждат/ през сълзи.
За новите ни - Джей и Безсънната - ми те са си наши приятели, които сами си избрахме, и са ми безкрайно симпатични - приветствам всичките им действия, съчувствам им за ангажираността, съчувствам им, че започнаха с мачове тежка категория, но се справиха геройски. За което браво!

От тук нататък - ако не ми дадат медал, значи не са разбрали, че им се натягам....



Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Казано честно...нови [re: Щypчo]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.03.02 14:14



Е, е... ами че ти оплеска цялата работа... Нали щяхме да пустосваме модераторското съсловие, а ти така ги зашемети с коплименти... (и бившите също) че направо я загазихме...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Една позабравена тема...нови [re: Well]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.03.02 14:16



Ало, балоните!

Айде де! Тегли ми една, хихихи! Нищо, че малко си закъснял... По-добре късно, отколкото по-късно!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Една позабравена тема...нови [re: Well]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано06.03.02 14:18



Давай де! Сега ти е паднало!

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Уджас, ууууджас!нови [re: BИ]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано06.03.02 14:21



Напррррлаво ме ошашпашкашшшшшка уооооуф! Такова де, мани, мани!

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Казано честно...нови [re: Щypчo]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано06.03.02 14:23



Мнееее, не знам, не разбирам, аз съм за малко...

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Казано честно...нови [re: Щypчo]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано06.03.02 17:40



Ама ... аз ще взема да се изчервя...

Абе аз съм от тихите луди... да не вземеш нещо, хей, да ме вземеш много на сериозно...

Оркестърът да свири!


Тема По навикнови [re: jj]  
Автор 4eHe ()
Публикувано06.03.02 19:03



Цял ден само дъжд почуква по стъклата; ако мнението ви се стори мокро - тъй да е.

Обсъждането на модерирането и личния стил на всеки, който ще дежури с другарче тук (за да строи клубчето до нещо, в което вярва) ще правя САМО в чат.

Твърдя, че при увеличаване на отговорностите индивидите адаптират отношението и мотивацията си за участие. Дай човеку още една роля, разшири му пространството за действие, разкажи му какви са очакванията и новите ангажименти - и ще видиш абсолютно нов човек.

Ако съставителите на софтуерчето (дето не е актуализирано съобразно нуждите и продължава да влачи тълпата надолу) бяха го взели под внимание овреме, щяхме да имаме ротационни двойки модератори в динамични и магнетични клубчета.

Да поставиш себе си/някого под светлините не иска кой-знае-каква-фантазия. Няма нищо революционно в мисълта, че продължителното непроменяне в роля или позиция обръща ник- за практичност - в рутинна, скучна, несменяема, миропомазана, фрустрирана от липса на развитие вътре в себе си фигура.

В "мод-ерационно" отношение, клуб Споделено е уникален пилотен макет за подражание.


Ще изчета и мнение, тотално противоположно на току-що казаното.

Като Теория У :

Индивидите са завършени скапаняци. По условие, не искат и не могат да приемат нови отговорности. Дай им свобода, пространство, някакъв друг инструмент на ниска цена - и гледай супа.

За работа в група не ги бива. Всеки е предател на другия. Размяната на лични обиди, недискретност и грубиянство са първа природа. Трябва да имат явки, захранвани от позната програма, несменяем и пълновластен едноличен ник, вземащ решения и всяка проба за разклащане на статуквото да се потушава.

Що ли втората не ми напасва на светлоусещанията ?!



Тема Re: Една позабравена тема...нови [re: jj]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано06.03.02 19:14



Значи, идват онези и те молят да им наденеш усмирителните ризи, ти обаче обяснявайки им как не им отиват лично демонстрираш неудобните ръкави. Те пък решават че много ти отива и те водят на модно ревю

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.