Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема # Аз напоследък ...нови  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано02.03.02 23:12



... нищо не разбирам!
Имам чувството, че или живея в някакъв измислен си мой свят, или че реалният свят се опитва да ми каже нещо....но на китайски език!
Казано накратко - около мен се случват неща, които се разминават с моята представа за логика.
В това няма нищо лошо! Когато не разбираш заобикалящата те действителност или си луд, или си гений... Или си нормален, но леко нещо си разцентрован и си за поправка...
Приемам с усмивка и трите възможности!



Нощта е за размисъл!

Редактирано от Бeзcъннa на 03.11.06 13:46.



Тема Re: Има и четвърта възможност...нови [re: abettor]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано02.03.02 23:19



- нормален си и не се нуждаеш от никаква поправка

Просто е дошло време да разбереш, че света не се движи по ТВОЯТА логика. В началото се стряскаш, но после осъзнаваш, че е чудесно, защото светът точно толкова не се движи и по логиката на околните....

И си отдъхваш, защото няма нищо по-мъдро от Божията промисъл!

И си даваш почивка на логиката.
Много е просто.........

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Свири, свири...нови [re: Щypчo]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано02.03.02 23:23



...Щурче, ах подлудявай ме ,не спирай :))
Ех тази Божия промисъл....дай да стъпим на нещо все пак предсказуемо - като цифрите и анализа!





Нощта е за размисъл!


Тема Re: Свири, свири...нови [re: abettor]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано02.03.02 23:31



Добре - в цифри!

В неделя, от 14 до 16 часа - Божията воля спи следобеден сън.
Разполагаш с два часа - действай - ако успееш да подчиниш нещичко на своята логика и воля - те избираме за гуру.

Оттам проблемът ти пада в канала

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Убу, де...нови [re: Щypчo]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано02.03.02 23:36



...ама сега е почти полунощ, т.е 00:00 h в неделния ден...Божията воля явно бди... и явно е решила да ме накара и аз да будувам :))
Може би, за да чатна най - накрая , че нищо не зависи от нас...респективно от мен!




Нощта е за размисъл!


Тема Re: Аз напоследък ...нови [re: abettor]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано02.03.02 23:42



Най-хубавото е да запазиш своя си свят без да го сливаш напълно с околния, а в същото време без да задълбаваш в търсене на чуждата логика да отчиташ причини и следствия и да натрупваш опит в разбирането.

Радвам ти се! Привет!

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Вероятно...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано02.03.02 23:45



... ще натрупам опит в разбирането, в момента малко ми е тъжно... ама ще си го преодолея...просто споделям!

Привет и от мен!




Нощта е за размисъл!


Тема Re: Вероятно...нови [re: abettor]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано03.03.02 00:07



Знаеш ли, толкова пъти имам чувството, че направо не съм за тука (планетата, не клуба:-))), че ми иде да зачезна нанякъде и да не се връщам никога. И естествено е тъжно, защото се усещаш някак настрани. Неразбирайки нещо/някого, ти си като откъснат от него. Понякога просто приемам - без да разбирам. Решавам в даден момент, че не е необходимо всичко да ми е ясно и... приключвам търсенето на логика.



- - - -
Ти може би не забелязваш, но тази вечер в клуба се оформя една странна атмосфера... Говоря си с една жаба (Byclops) и му пускам прасенца:-))) докато Анима се чуди откъде се е взело у тях котенце, клубната ни котка (днес е с червени лещи) се смее на случката. Сега си имаме вече и маймунче! По пижама ли е? - че не виждам добре.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Вероятно...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано03.03.02 00:31



а за щурчето, дето цигу-мига в храстите, забрави ли? Или не ти се вписвам в картинката на домашните любимци? /Аз да не би да не съм дживотно?/



Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Вероятно...нови [re: Щypчo]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано03.03.02 00:38



Кaкво щяхме дa прaвим беж нaшето Щурче дето цигу-мигa в хрaстите:))))




??


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.