Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема # И друго...нови  
Автор Kalinski ()
Публикувано14.02.02 15:05



я ме светнете, мили хора, защо един празник автоматично елиминира това, което се празнува, от всички останали дни? Що за психология е това? Оправдателно-спасително празнуване за мизерните ни душички?

Редактирано от Бeзcъннa на 02.11.06 14:33.



Тема Re: И друго...нови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Different)
Публикувано14.02.02 15:22



Ne go eliminira awtomatichno. Eliminira go typoto ejednewie a praznika ni dawa powod da se setim sa syotwetnoto neshto. Horata za towa sa izmislili praznicite- da si naprawqt powodi za priqtni neshta. A inache fakta che Zemqta se e zawyrtqla okolo slynceto edi-kolko si pyti oktakto nqkoj se e rodil/umrql... nqkak si hich ne mi se wijda interesen:)



Тема П.П.: Сори!нови [re: Byclops]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано14.02.02 15:37



Вас не закачам.
Бомбичките падат, когато Велъ се обади.
Такива интриганти не са ни нужни!
Той като изчезне...пак ще си имаме клубчето!
Както беше.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: И друго...нови [re: Kalinski]  
Автор Anima (L*.E*)
Публикувано14.02.02 16:58



Привет Калнски

и на всички в клуба
пожелавам да са обичани и да обичат
от цялото си сърце и душа !

Празника ли ? Ми.. елеминира го само за тези, които не са влюбени споделено.

Желая ти - споделена, трайна и истинска любов,
както и на всички останали...

Да ви е на късмет - орисвам ви - ей и да ми се хвалите после цяла година




Тема Ногу ти сори на тебе!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kalinski ()
Публикувано14.02.02 17:48



А бе, човек! Кажи ми какво е по-готиното или по-умното на това, което правиш ти, от това, което ти пречи в Уел? Не правиш ли точно по този твой начин клубът да изглежда така, както НЕ беше?



Тема Ама тъпото ежедневие [re: Byclops]  
Автор Kalinski ()
Публикувано14.02.02 17:52



не пада от небето, а си го правят тъпите хора! Това за мен не е никакво мнение да разправяш, че празниците са измислици и не ги празнуваш, защото не трябва да се показват добрите чувства само в един ден, а през цялото време! Ами че кой ви забранява да ги показвате и не на празниците, бе?! И какво? По всяко време ще си го показваме и ше бойкотираме празниците, на празниците няма да си показваме доброто отношение! Е и това ако не е перверзия!



Тема Re: Ногу ти сори на тебе!нови [re: Kalinski]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано14.02.02 17:54



Не...да изчезне той и домината му.
Писна ми от тези интриганти!
Този път преувелчиха!!!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Тезинови [re: Anima]  
Автор Kalinski ()
Публикувано14.02.02 17:58



които не са влюбени споделено, какво могат да направят на този празник? Те би трябвало да са правили всичко възможно да покажат чувствата си през цялото време! Така че не ги елеминира, най-вече пък при тях не ги елеминира! Аз пак съм на терсене, ама ти си ме знаеш!



Тема Re: Ногу ти сори на тебе!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kalinski ()
Публикувано14.02.02 18:09



Ти също преувеличаваш спрямо останалите! Какво да направят останалите? Да започнат да те гонят теб ли? Всичко е като дълга колонка от изправени плочици домино, на която не й се вижда края и не се знае как ще падне последното домино, а и кое е то...
И мен ме дразни истерично-революционният патос в Уел, но още повече ме дразни твоето безмислие, без мислие, защото неговото ангажира само който иска, а твоето е неизбежно натрапчиво и така вече пречи, разбираш ли?



Тема Re: Ама тъпото ежедневиенови [re: Kalinski]  
Автор Byclops (Different)
Публикувано14.02.02 18:17



Towa mnenie koeto citirash mizwuchi kato glupawo oprawdanie na chowek s problemi...i imam chuwstwoto che nqkoj mnogo nepodhodqsht chowek te e 'zaradwal' tochno na tozi praznik s takowa otnoshenie...

Nadqwam se che towa sa razsyjdeniq po princip wse pak:)

Редактирано от Byclops на 14.02.02 18:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.