Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Долу тиранията на робовладелците-капиталисти.!  
Автор finntroll73 (Бунтовник)
Публикувано05.10.15 02:32



Всеки строй е издържал максимум 50 години.
Комунизма колкото и да беше лош,се оказва китка и цвете за мирисане пред гадния смазващ робовладелски капитализъм.
Взимам по 2500 евро,че и отгоре на месец в Норвегия.
Щастлив ли съм?-НЕ.
Работя за животни,античовеци.
Гръцки селски тарикат раждан в Норвегия и свидлива мръсна норвежка злобна усойница.
Където за липсата на усмивки и позитивно отношение по лицата ни и ни пише предупреждения за гонене.Няма как да те оставят да бачкаш сам без колеги за трима,и да изискват от теб да струиш от позитивизъм и да се хилиш като пача 8 часа на ден.Няма как да те режат в часове,да ти правят номера и врътки,да изпадат в нервни кризи при един в повече употребен чувал за боклук,и това да е повод за последни предупреждения към мен.
Както и да почвамс по 10 минути по-рано,и да си тръгвам с 4,5 минути по-рано заради автобуса,и това да е основание за предупреждение.
Щели да ги глобят финансово за неспазване на часовника на смените.
Бла бла..поводи и чалъми..
Норвегия е гадна държава ,на антисоциални,злобни и отмъстителни пещерняци.
Макар и да ви показват уж точно обратното.
Отдавна ги чета между редовете,и под маската и фасадата.
Но неможе да им отреча гаднярската пресметлива изобретателност относно мизерийки.
Ако има как само чужденци да си бачкаме за нас си..най-добре.
Пъните работни назначения ги изгарят като вещици-светлина.
Искат всички да сме им безплатни.
От нищо...нещо да става.
И оборота да е троен.
Само че...никой не е съумял да преебе гравитацията.
Нито пък никой не е избягал от вселенския закон-каквото повикало,това се обадило.
Дай рози,да ти дадат рози.
Инак ще им дадем само лайна.
В главата ми се зароди идея...не само че искам дейно да стана червен активист и анти-глобалист и анти-капиталист,ами искам движение да основа.
Някой трябва да въздаде възмездие и справдливост.
Започвам да разбирам донякъде Брейвик.
При мен обаче не левите са проблема,а точно десните радикали и плантаторите.
Които прегазват хората безнаказано.
В НОРВЕГИЯ ЯВНО КЪДЕТО СЪМ,СРЕДАТА ПРЕДРАЗПОЛАГА КЪМ МАНИАКАЛНОСТ И НЕОБУЗДАНА АГРЕСИЯ С ПУШКА В РЪЦЕ.
Сори за капса,неволно стана.
Парадоксално е,че в една от най-социалните държави,наскоро червените взеха общинските избори.
И през 2017 година ще бъдат пометени от червената вихрушка десните частни плантатори и робовладелци пиещи сочна кръв.
Може би дотогава отдавна ще съм я безработен,я по курсове и преквалификации,я със собствен фамилен бизнес,само за нас си.
Дори и да стана частник един ден,аз никога няма да тормозя подчинените си.
В това съм се заклел.
Тия дни се роди нещо в мен-МОЕТО ЛИЧНО НЕ,НЕ НА АГРЕСОРИТЕ-КАПИТАЛИСТИ.
Понеже те са същите и в личния си живот.
Малко или много.
Дано да си ги занесат по-бързо на оня свят...спечелините от наш гръб и страдание милиони.
Наближава им края скоро.!

Редактирано от finntroll73 на 05.10.15 02:41.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.