Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Image na HDDнови  
Автор bst (~!~)
Публикувано13.03.01 01:08



S kakvo se pravi tova i kak raboti. Chuh nesto za Norton Ghost.

Мнение на bst


Тема Re: Image na HDDнови [re: bst]  
Авторmicrosoft (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 01:52



pravi se mnogo lesno, s norton ghost ili drive image ili ...
nameri si edno ot dvete,proceti helpa i dejstvaj
ne che ima kvo da se chete...
ako se spresh na drive image, vinagi go startiraj ot disketa(ne ot programata ako si q instaliral) , inace moze da stane golqma boza.Dokolkoto si spomnjam ghost se startirashe samo ot disketa, tak che tam bozata e po - malko verojatna.
az licno predpocitam drive image



Тема Re: Image na HDDнови [re: microsoft]  
Автор bst (~!~)
Публикувано13.03.01 09:32



Tova e iasno, ama vse pak image na diala li pravi ili na failovete, zastoto ima boot pateki, ima fat i ntfs dialove. Kade zapisva failas image-to? Kolko e goliam faila? Ne iskam da instaliram razni nesta stoto win-a tova mu triabva za da umre, ta zatova iskam parvo da razbera kak raboti i dali ste mi vurchi rabota.

Мнение на bst


Тема Re: Image na HDDнови [re: bst]  
Автор Aвaтapчe (изруг)
Публикувано13.03.01 17:06



Имам слаби спомени за Нортън гоуст.
Тъпото при него е че не поддържа НТФС дялове и се стартира или от дискета или от ДОС промпт (старт на компа в дос, а не от Уин).
Работи се адски интуитивно - имаш няколко функции - криейт имидж фром партитишън и лоуд имидж фром ...
лесно
Прави имидж на целия партитишън, като изисква имидж файла *.gho да се запише на друг партитишън. (значи поне 2 да имаш и то ссъс свободно нясто).
После правиш обратната далавета.
Спомена ми е че може да се компресира имиджа, като при мене некъде едно към две ставаше....
Още...още... ааа.. да - ако ти е ДОС партитишъна - трябва на ДОС да го "ънимиджнеш" - ако е ФАТ32 - на фат32.... НТ както казах май не поддържаше, ама може и да лъжа...
общо взето... прорама, която дори и да пробваш насам натам да компресираш дялове - нищо лошо не можеш да направиш ...

Айде , дано да съм бил полезен :)

Афчо


Тема Re: Image na HDDнови [re: Aвaтapчe]  
Автор Avatar (новак)
Публикувано13.03.01 23:00



Ghost - a mi sluji viarno okolo 15 pyti, na 16 pyt totalno mi omaza particiata .., taka che imai si edno naum

Death Team Above


Тема Re: Image na HDDнови [re: Aвaтapчe]  
Автор bst (~!~)
Публикувано14.03.01 10:36



Iasno, znachi triabva da zapicha celia dial, posle da zapicha image-faila na CD, ot tam obratno na dial, i vazstanoviavam nestata. Za kolko vreme go pravi toai image da kajem na 2 Gb dial?

Мнение на bst


Тема Re: Image na HDDнови [re: bst]  
Автор Aвaтapчe (изруг)
Публикувано14.03.01 15:41



мдам
нещо такова :)
а иначе - ми зависи каква компресия ще зададеш на имиджа...
но е бързичко де да знам - 2 гиги за около двайсетина минути..
ма
отдавна беше
не помня :(

Афчо


Тема Re: Image na HDD [re: Avatar]  
Автор Aвaтapчe (изруг)
Публикувано14.03.01 15:42



мдам, Адаш :))
то май със секи софтуер така :)



ае

Афчо

Тема Re: Image na HDDнови [re: bst]  
Автор pjMarvin (минаващ)
Публикувано14.03.01 22:35



абе записващите програми зa CDR не правеха ли същото с HDD Backup?



Тема Re: Image na HDDнови [re: pjMarvin]  
АвторCOYOT (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 00:34



Dobre de a kak da si napravja image na djala kato v programata njama opzija ili pone as ne ja vijdam shtoto mi se iska da seprobvam che instal;azijata na mojata mashina mi otnema 2 -3 dni




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.