Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за помощнови  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано17.09.16 21:57



Живея в Норвегия.
Имам един доста стар стационарен ком
Бачкаше добре до лятото, когато блокира нещо.
Тукашните специалисти не можаха да го вкарат "в пътя"
Сега търся как да изтегля от нета гратис:

Windows 7

Моля помогнете ми.




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Моля за помощнови [re: 1ombre]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано17.09.16 23:12



Кой изтри всичко по темата ми?



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Моля за помощнови [re: 1ombre]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано18.09.16 06:59



1.отваряш zamunda.net
2.правиш си регистрация
3.Търсиш каквото си искаш и сваляш торент файла
4.Намираш из нет-а торент клиент. Теглиш го и го инсталваш.
5.Пускаш торент файла с торент клиента и т.н.

Само не знам каква ви е цензурата там..Да не би да не ви позволяват доставчиците да точите от замундата. За америката знам, че И-нет ченгетата създават проблеми...



Тема Re: Моля за помощнови [re: 1ombre]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.09.16 19:33



Само да ти кажа, че ако сваляш нещо от Гугъл или Замунда трябва да имаш и антивирусна програма, която временно, докато инсталираш, да спреш и после пак да я активираш, защото краковете вървят с вирус май задължително. За да се избавиш от вируса след инсталацията трябва да си включиш антивирусната програма, за да го елиминираш. Не съм инсталирала, но са ми го разказвали това хора, които разбират от компютри.



Тема Re: Моля за помощнови [re: Lucky Eva]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано19.09.16 19:44



М$ плаща на антивирусните да отчитат активаторите като вируси. И не само М$...
Най-прост тест - стартирай няколко пъти такъв 'вирус'. Ако не заразява други файлове и е portable, кое е условието дето се изпълнява за да е "ВИРУС" тази програма?



Тема Re: Моля за помощнови [re: BatiGogo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.09.16 20:03



Не знам. Не разбирам човече, просто така са ми обяснявали, не че мога да го прилагам.
Също са ми казвали, че не само от Замунда може да се свали крак, ами и от Гугъл, стига да знаеш какво да търсиш. Лошото е, че аз не разбирам и не знам и не мога да му помогна на омбрето.



Тема Re: Моля за помощнови [re: Lucky Eva]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано19.09.16 22:13



Гугъла е търсачка. От нея не се сваля. С нея се търсят сайтове, от които се сваля нещото...Нещото може да се намери, може и да не се намери с търсачката. Всичко опира до това : как да зададеш въпроса какво търсиш.
То е като "оная работа": да знаеш как да си поискаш....

Друг е въпросът с вирусите. Повечето умници, които ръсят мозък гледат надписите дето излизат по телИвизора (от антивирусните) и въобще не разсъждават...

Ако направя сравнението с "оная работа":След поискването, можеш да попаднеш на харна мома, а може и на НЕхарна...



Тема Re: Моля за помощнови [re: BatiGogo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.09.16 22:43



Е, не знам кой какъв е, но на омбрето от два клуба, уж пълни с разбирачи, никой не му помогна.



Тема Re: Моля за помощнови [re: Lucky Eva]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано19.09.16 23:06



Ами явно му липсва начална компютърна грамотност...
Замундата само да сложи в кутийката какво търси и ще му излезе:


Остава да си хареса един от тези 63 (засега) резултата. Да дръпне торентския файл. Да намери торент клиента и да си дръпне ВИН 7.
Ако това не може да направи, то как ще си го инсталира тоя ВИН после?!?!
Защото после трябва да си сложи дръпнатото на флашка или диск/. Да стартира системата от оая флашка /диск/ и да отговори на доста от въпросите дето ще го попита инсталацията....Да не говорим за драйвери и т.н.
Явно е,че не е за него тая работа и по-добре да си намери някой, дето да я свърши тая работа.



Тема Re: Моля за помощ [re: BatiGogo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.09.16 08:36



Аз написах в гугъл "инсталиране на уиндоус 7" и има доста нагледни ръководства за инсталация като тази, стъпка по стъпка, но трябва да има го изтеглен на диск или флашка:






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.