Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Кажете ми...  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано16.09.16 22:02



От къде в нета мога да си изтегля гратис Windows 7



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Кажете ми...нови [re: 1ombre]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано17.09.16 07:35



zamunda.net



Тема Re: Кажете ми...нови [re: BatiGogo]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано09.11.16 01:07



Човече божи, защо повтаряш тази замунда? Не се ли сещаш, че в чужбина замундата не е видима?
Да, има варианти за преодоляването на този проблем, но не са винаги лесни и подходящи, да не говорим, че не са удобни.
Единият е да се ползва българско прокси, има създадени специално за целта за торентите. Но не работят добре. Пробвал съм от чужбина. Бавно зареждат, бъгаво се държат. Аз съм доста търпелив човек, но ме изнервиха.

Друг вариант е да имаш работещ компютър в България, до който да имаш отдалечен достъп с нещо, примерно тийм вюър или някаква друга подобна програма. Този вариант е значително по-добър, но пък има други неудобства.

Тъй че проблемът не е тривиален, човекът написа че се намира в Норвегия, явно не отчиташ това.
Отделно в тези държави наистина има вероятност да ти потропа полицията на вратата доста скоро след като посетиш пиратски сайт. Тъй че всичките комуникации трябва да са криптирани.

Както и да е, аз на човека му качих уиндоус и му дадох линк да го сваля, обаче той изчезна, спря да пише.



Тема Re: Кажете ми...нови [re: Tom_cat]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано09.11.16 20:59



Прав си.
Преди близо 2 месеца не знаех възможностите на човека. Пък и той не даваше много инфо. Освен че е в Норвегия от доста години, че е музикант, че не е добре финансово и че има проблеми със здравето.
Обменихме с него инфо на лични. предложих му няколко вариахта. Но нещо изчезна от 3-4 дена...



Тема Re: Кажете ми...нови [re: BatiGogo]  
Автор Volkano v6 (де`еба)
Публикувано21.11.16 08:40



След като е изчезнал, най-вероятно са го прибрали за ползването на пиратски софтуер...



Тема Re: Кажете ми...нови [re: Volkano v6]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано22.11.16 17:10



Защо да е пиратски? А ако се е оправил с преинсталиране на драйвера само?
Между другото се мярка из други клубове, но не пише на лични нищо. Явно или се е оправил или някой го е оправил.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.