Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Програма за сваляне на видео от сайтове?нови  
Автор Куинс (Креативният)
Публикувано04.02.13 18:21



Привет. Може ли да ми препоръчате free програма, с която да си свалям видео от YouTube, VboX7 и др. подобни сайтове? Преди ползвах Internet Download Manager, появяваше се надпис "свали видео" и нямах проблем да си свалям клипове в компютърен формат и да си ги гледам на плейъра без проблем. Сега си качих друга версия на програмата, но вместо да ми сваля само видеото, ми записва цялата страница с всичко на нея (графики, снимки, и видеото с плеъйра). Надявам се да намеря отговор и подходяща програма за сваляне на видео.
Благодаря.



Няма начин, да няма начин!

Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Куинс]  
Автор БaтиГoгo (Хейтър)
Публикувано04.02.13 22:54



В зависимост от браузерът с който си свикнал да одиш у нето:
Опера->разширения->каталог->
Годзила->Инструменти->добавки->изтегляне на добавки
Хромавия->Инструменти->Разширения->Изтегляне на разширения

и накрая в съответната кутийка за търсене пишеш "video" (може да е без кавички и с малки/големи букви...абе както ти харесва) и натискаш копчиту на клавиатурата - Enter

После от списъка избираш некоя картинка, дето освен VIDEO пише и DOWNLOAD (Downloader или нещо подобно). Инсталваш си ги и се кефиш. Ако не ти хареса - делваш и друга картинка търсиш....
Требе знаеш няколко неща:
1.Колкото по-вече добавки/разширения слагаш - по-бавно ти работи браузеро.
Съвет: трий/деинсталирай тва дет не го ползваш)
2.Няма универсална добавка/разширение, дето се харесва от всички.
Съвет: Бачкай си с тва дет тебе те кефи и не се връзвай по акъла на тоя или оня...
3.Тея инструкции са на 3 браузера, дето са на моя комп. Кой браузер (кои браузери) ти ползваш - сора ама нямам гадателски способности.
Съвет: Когато търсиш каквато и да е помощ - давай максималко инфо. (На доктор и компютърджия всичко се казва - май имаше такъв израз)



Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Куинс]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.13 10:47



С каква ОС си? С кой web browser и коя точно негова версия?




Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Naki]  
Автор Куинс (Креативният)
Публикувано05.02.13 17:56



Google Chrome ползвам.

Няма начин, да няма начин!


Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Куинс]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.13 22:56



Под каква ОС? Версия на Chrome?
Ако ще ти вадиме с ченгел думите, към края на март ще решим проблема!


В грешка си - последният IDM НЕ сваля целия сайт, нещо си объркал настройките на IDM!!


Редактирано от Naki на 05.02.13 22:58.



Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Naki]  
Автор Куинс (Креативният)
Публикувано06.02.13 15:01



ОС ми е Windows XP. Объркал съм се нещо с програмките. Бил съм с Free Download Manager. От Замунда си качих новата версия на Internet Download Manager. Реших проблема. Благодаря ви много за отзивчивостта и затова, че ми помогнахте със съвети.



Няма начин, да няма начин!

Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове?нови [re: Куинс]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано06.02.13 18:50



А, радвам се, че проблемът е решен!

Няма защо.
Добра програмка е IDM.




Тема Re: Програма за сваляне на видео от сайтове? [re: Naki]  
Автор Queens1 (Креативният)
Публикувано18.12.14 15:40



Здравейте, може ли да попитам нещо? Ползвам IDM да си свалям клипчета, но на някои сайтове и блогове не работи тази опция, всъщност не се появява "свали видео". Пробвах да преинсталирам програмата, но пак не се получава. Някаква настройка ли трябва? Благодаря предварително! :)

Няма начин, да няма начин!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.