Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос относно видео онлайн  
Автор Куинс (Креативният)
Публикувано19.11.13 16:40



Здравейте,
Бих искал да попитам следното, гледам често клипове онлайн, при youtube и Vbox7 - няма проблем при възпроизвеждането на видеото онлайн. Обаче при vimeo, не ми излиза видеото ( при някои други онлайн плеъри също). дава ми черен екран... Каква може да е причината? Трябва някаква приставка ли да се инсталира? Питах познати, но никой не ми даде конкретен отговор. Ще се радвам, ако някой от клуба ми даде отговор. Благодаря предварително.



Няма начин, да няма начин!

Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Куинс]  
Автор БaтиГoгo (Зомби)
Публикувано19.11.13 17:20



За да ти даде някой конкретен отговор, е необходима конкретна информация.
Тя трябва да бъде доста пълна, за да не се налага да се задават хиляди допълнителни въпроси за това или онова.
Основното за инфото се дели на две части - хардуер и софтуер.
Като съвет /според мен/ най-добре е да си извикаш човек на място да ти разгледа телИвизора. Това може да те спаси от съвети от сорта :
"Опитай с това.", " А сега като не стана с онова...."
После да не стане като онзи дето помагал на шофьора да паркира на заден /без видимост/?
ДАЙ ДАЙ ДАЙ! А СЕГА СЛЕЗ ДА ВИДИШ КАКВО НАПРАВИ!



Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Куинс]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано19.11.13 17:48



С каква ОС си? С кой web browser?
Това нов комп ли е, или стар? Преди бачкало ли е ОК?
Май ти трябва Adobe Flash Player.


Редактирано от Naki на 19.11.13 17:49.



Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Куинс]  
Автор Уотсън (реквизитор)
Публикувано20.11.13 16:32



Виж дали писука за грешки интерфейса на самия сайт (прозорчета около или в клип-бордера). Ако си с Firefox, направо го преинсталираш, с тотално заличаване на всички настройки, ако не те мързи можеш да се поразровиш из папките за бисквитките, за да ги сложиш на новото копие, както и да си експортираш отметките (ако ги ползваш) в HTML.

Всяко постижение в науката започва с опит и свършва с него.


Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Уотсън]  
Автор Куинс (Креативният)
Публикувано30.11.13 17:04



Благодаря на всички за отговорите. Windows XP ползвам Internet Explorer и Google Chrome. Adobe Flash Player го инсталирах, но не става пак. Сигурно бъркам нещо, не знам и аз. Интересното е, че някои клипове ги възпроизвежда без проблем, но на други просто излиза шум ( като развален телевизор) или просто дава, че не може да го възпроизведе. Питам тук, защото познатите ми не могат да ми помогнат. Може да е нещо просто, ама като не разбирам... Знам, че клубовете тук не се посещават много активно, но знам, че има много знаещи и отзивчиви хора. Благодаря.

Няма начин, да няма начин!


Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Куинс]  
Автор БaтиГoгo (Зомби)
Публикувано30.11.13 17:59



Аз съм с опера 12.16. С нея се вижда.
Съветът ми е: сложи операта /ама тази версия,че последната нещо ми се бъгваше и я махнах/ и пробвай.
Ако някои стават , а други не стават - дай линк за тези които стават и тези които НЕ стават.

И аз съм с XP+SP3



Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: БaтиГoгo]  
Автор Varna_Boy-56493 (Креативният)
Публикувано10.12.13 17:29



Ето един клип, който излиза с черен екран



В същия сайт много от клиповете ги чете, а други не. Не знам обаче защо?! Не искам да сменям с Опера, защото съм си свикнал с Google Chrome

Благодаря ти за отзивчивостта.

Няма начин, да няма начин!

Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Varna_Boy-56493]  
Автор wallis-197157 (реквизитор)
Публикувано10.12.13 19:19



При мен си работи безупречно. Firefox, Win7, x86

Всяко постижение в науката започва с опит и свършва с него.


Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: Varna_Boy-56493]  
Автор alabala2013-210661 (Зомби)
Публикувано11.12.13 14:05



при мене с Операта се отваря. Ти щом си харесваш хромавия - добре...Аз на това му казвам мазохизъм...
Няма да е лошо да реисталнеш Flash Playera. Преди реинстала е добре да затвориш всичките джамове...Ако това не помогне - виж хромавия де му е кеша и го затрий...И последен вариант , ако и това не помогне - Деинсталл на хромавия. Затриваш му папки некви ако има останали. И инсталл наново.
С друг браузер ако е добре, а само с хроавия е кофти - требе се оправи.
Ако и с друг е така - реинсталвай драйверите на видеото.
Ако и с това не се оправи - бозата е омазана от нещо. Добре е на място да го види някой дето разбира, че вариантите там са мноооого...
Ае пиши кво е станало.



Тема Re: Въпрос относно видео онлайннови [re: alabala2013-210661]  
Автор Varna_Boy-56493 (Креативният)
Публикувано12.12.13 13:58



Направих всичко, което си описал и проблемът се реши. Благодаря на всички за отговорите! Весели празници! :)

Няма начин, да няма начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.