Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 25.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема фотоапарат  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано12.01.12 22:21



canon powershot A3100 IS. дава грешка E32. и се самоизключва. в нета намерих само въпроси. Засега не ме устройва да го пращам в Пан сервиз - София. някаква идея някой има кое-защооо-как??



Тема Re: фотоапаратнови [re: ha!]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано13.01.12 22:10



Ха, ха, и като ти се обясни компетентно, ти компетентно ще го разбереш ли и ще се хванеш ли да си го оправяш сама?
Или просто си питаш, за да провериш общата компетентност в клуба...



Тема Re: фотоапаратнови [re: ha!]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано16.01.12 18:59



никому не се хаква фотоапарат и никой не познава някой който е братовчед на един дето работи в сервиза на канон?



Тема Re: фотоапаратнови [re: ha!]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано27.02.12 12:30



Никой ли не разбира от фотоапарати :-(



Тема Re: фотоапаратнови [re: ha!]  
Автор letsgoback ()
Публикувано01.03.12 11:10



В отговор на:

никому не се хаква фотоапарат и никой не познава някой който е братовчед на един дето работи в сервиза на канон?



Абе ти бот ли си бе?! Марш от тук да те няма! Оправи си речника!

Редактирано от letsgoback на 01.03.12 11:11.



Тема Re: фотоапаратнови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.03.12 12:25



Не с лошо! Хубаво маце е, от Русе, обаче е блондинка...
Но пък е модератор на клуб, та...
Може да те банне за едното чудо, де...



Тема Re: фотоапаратнови [re: ha!]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано01.03.12 19:22



Що не опита във форума на Направи Сам, само да не те посъветват да ползваш голям чук.
Ако обаче ми дадеш разумно обяснение какво общо има фотоапарата ти и раздела СОФТУЕР, ще се опитам да ти дам и насоки за решаване на проблема.



Тема Re: фотоапаратнови [re: Sapiens]  
Автор letsgoback ()
Публикувано01.03.12 23:53



По-лошо за нея. Вместо да дава пример, тя нарушава правилата и естетиката при контакт с потребителите, пет пари не дава какво и как го прави.



Тема Re: фотоапаратнови [re: AliBabach]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано02.03.12 14:19



Ха,ха, щото мацето е точно модератор на "Направи си сам"...





Тема Re: фотоапаратнови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано02.03.12 14:25



Ами, приятелю, ти все пак се намираш в България, че и в ЧАСТЕН портал ДИР.БГ, т.е., когото си искат, него ще си сложат за модератор. Може и да не знае нищо по въпроса, който модерира, може и да си няма хал-хабер от етика и морал, може да не знае за съществуването на Нетикет и т.н. и т.н., но пък може да слага банове когато, на когото и както му се и иска... При това без изобщо да провери кой е виновен и кой - не, това надхвърля менталните му възможности.
Явно, за ДИР-а това е по-важно от компетентността.
Жив да си, не ме карай да давам точни и конкретни примери за некадърност и абсолютна некомпетентност на модератори, че ще си изпрося доживотен бан в ДИР-а.
P.S. Явно, това е една от причините в ДИР-а да влизат все по-малко и по-малко хора и да започне да се води за загиващ портал с масово опустяващи и загиващи клубове в него.
Явно, ДИР-ският "команден блок" не желае да смени политиката си и не му пука от конкуренцията на безумно тъпия, но чалга-привлекателен Фейсбук...
Ама пък, кой съм аз, че да давам акъл на хората, бе!
Къде съм тръгнал през просото...

Редактирано от Sapiens на 02.03.12 14:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.