Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано15.01.12 23:31



Е, никога не съм обичал да разговарям с неграмотници и тъпаци, сега няма да направя изключение...


Само ще ти навра носа в лай.., пардон, грешките ти...

...текс?/говор е текста/говора(ЪТ)...
...ако акъла(ЪТ)/мензиса(ЪТ)...
...но времето (запетайка) когато е трябвало да дойдат при теб (запетайка) е безвъзвратно отминало ...
Ха, ха, а напълно очевидната ти и безкомпромисна неграмотност се допълва също толкова напълно успешно от писането без главни букви...

Поне не се излагай в клуб, където повечето пишат грамотно - и правописно, и технически.
Ама къде ти у такова говедо чувство за срам...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Sapiens]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано17.01.12 20:29



някои от нещата които не понасям са форумните некадърници и дребните душички. ти успешно съчетаваш и двете.

след като не успя да кажеш нищо свързано, реши да се принизиш до атака на лично ниво? ОК.

като за начало: имам си причини за писане без главни букви. не смятам, че съм длъжен да давам обяснения на когото и да било за това. за теб, обаче, ще направя изключение: една от многото причини е да дам храна на форумните помияри и тема за безсмислено заяждане.

текс?/говор е текста/говора(ЪТ)...

душичко дребна, ако е "говорът", то е задължително да бъде и "текстът". кажи на тоя, дето ти помага по литература да гледа по-внимателно, че те излага. не намираш ли, че е недопустимо учителят да допуска същите грешки, с които се подиграва?

кажи сега, душичке дребна, липсва ти шокането по канчето и си решил да си го получиш? нямаш проблеми, действай смело, ще те бамкам по тъпанарката докато ми писне.



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Cтepн™]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано17.01.12 20:40



всъщност ФЕБЕ те е върнало в джаза, а не ФФ. така се се случило, че ФЕБЕ е за ФФ, а не за опера или хром.

аз не правя бекъпи, едиственото което ползвам е отделен диск за данните във вид на РЕЙД1 и пренасочване на повечето папки към тоя диск. по неясни за мен причини единственото инсталиране което правя е на всеки няколко години като взема ново желязо. на няколко пъти ми се е случвало да ползвам system restore, последния път бе заради някакъв драйвер който беше решил да се прави на интересен.

пароли запомнени в браузъра? само тая за дира...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано17.01.12 22:41



Ха, ха, ха, твоята некадърност и глупост форумът твърде отдавна е отбелязал...
И фактът, че с тебе може да се разговаря единствено от позицията на поговорката "Не хвърляй камък в рядко лайно - ще те опръска...".
И не се опитвай да оправдаваш неграмотността си, само ставаш все по-смешен... Всички, освен тебе, го виждат.
А с мене пък изобщо не се захващай, защото едно от трите ми образования е руска филология...
Та, бъди умничък, пий си розовите хапченца редовно и не се опитвай да продаваш на краставичар краставици...
В този клуб редовно някой ти натрива носа, как не ти омръзна...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Sapiens]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано17.01.12 22:58



сладур. при това безумно тъп.


кажи сега защо "текста/говора(ЪТ)... " от гледна точка на руската филология?
след това обясни какво общо има руската филология с българския език?

за теб е сигурно, че единственото което можеш да направиш с един компютър е да го развалиш.

за мен е сигурно, че си вадя хляба с поправка на компютри разебани от познавачи като теб. и добре си го вадя. хляба.

ПС нали вече се разбрахме, че така или иначе си нечленоразделен. защо хабиш буквите, карай само на емотикони.



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано19.01.12 00:41



Вече казах, че дотук ти стига.


Не разговарям на професионални теми с алитерати и хора, които пишат "нечленоразделносТТа" и не знаят къде се слага кратък и пълен член, че и се гордеят с това!
Изявяваш се твърде отдавна като лумпен, престани да се излагаш!
А славянската филология включва всички славянски езици, които аз познавам, за разлика от тебе, който не познаваш своя собствен, нещастнико...
Дори нямаш и понятие що е нечлено/членоразделност, за да го употребяваш.
Най-малкото пък по отношение на мене, ха,ха, ха.
Абсолютен нещастник!
Че и смешен, на всичкото отгоре...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Sapiens]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано19.01.12 12:13



"Илитерати" се пише с И.




Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Naki]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано20.01.12 05:07



Така е, благодаря ти за уместната поправка.


Но И-литерати е изконната форма, а по-късно появилата се А-литерати е дублетна форма и е с равна употреба.
В случая беше по-важно не ти да знаеш как точно се пише тази дума, а друг да знае, че изобщо съществува такава дума...
Ама той явно е с около стотина думи речников запас, колкото да си поиска парите за ремонта на компютрите на разни глупаци, които неразумно са му са се доверили...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: Sapiens]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано20.01.12 17:56



е нали беше руска филологията? или сега стана славянска? или не правиш разлика между двете? или ще се изкараш, че си учил и славянска и руска филологии? защо? нали славянската филология включва всички славянски езици? или когато си записвал руска филология, не си знаел, че руския е славянски език?

кажи сега какво те тормози, че ми отделяш повече внимание от колкото на идиотския ти проблем с некъф браузър? шест поста полусвързани с темата и шест поста посветени на мен - wow! а след малко ще станат седем...

нека да ти кажа нещо -

без значение българска или славянска...



Тема Re: Проблем с Гугъл Хромнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано20.01.12 20:52



Малък проблем - малко внимание, голям дебил - голямо внимание...
Явно, колкото и да ти наливам, че с глупаци и некадърници не желая да контактувам, ти все ще си напираш...
Така е, нищожното се стреми да се отърка о по-голямото, за да получи и то мъничко от статута му...
Вече ти казах, че си лайно, ама на тебе и сто обиди да ти нанесат, пак ще си си същото лайно, защото си ТЕПЕГЬОЗ... (като не се считаш за и/а-литерат, преведи си го от турски...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.