Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Преинсталиране на Eclipse  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано13.09.11 21:02



Последната седмица енергото прави профилактика на мрежата си и по 2-3 пъти на ден спира тока. Като резултат Eclipse-то ми взе да дава сериозни грешки - не може да зарежда някои файлове, гълта по гигабайт и половина рам и т.н. Явно трябва да го преинсталирам, но като се сетя колко време след това трябва да добавям всички модули които ползвам, да оправям настройки и т. н. картинката не ми изглежда изобщо розова.
Знаете ли начин, ако изобщо има такъв, за repair или бърз реинстал, който да не отнема часове за ъпгрейди и настройки? ОСто ми е Fedora.



Тема Re: Преинсталиране на Eclipseнови [re: croesus]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.09.11 10:48



съмнително е да може всичко да стане накуп. самия еклипс как да е, но останалото едва ли.

пускал ли си чекинг на файловата система? да не се окаже, че много други неща се дънят и еклипса да ти е най-дребния проблем.



Тема Re: Преинсталиране на Eclipseнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано15.09.11 11:51



пускал ли си чекинг на файловата система? да не се окаже, че много други неща се дънят и еклипса да ти е най-дребния проблем.

Туй го бях забравил, но да е жив и здрав всевишния, всичко се оказа на място!


Четох не едно място да изтрия две папки в workspace, за да се възстановят по подразбиране и май нещата станаха.


ty!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.