Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Проблем с Opera 10.62  
Автор Strikercho (новак)
Публикувано12.10.10 01:40



Здравейте! От около седмица имам проблем с операта. Показа ми, че има ъпдейт за 10.62 - пускам го и...тръгва със супер бавна скорост стига до 2% и край, казва, че не може да го свали. Пробвах на чисто, деинсталирах и пробвах на чисто да сложа 10.62 - е пак същото. Иначе експлоръра и мозилата вървят на пушка. С Виста съм. Предварително благодаря!



Тема Re: Проблем с Opera 10.62нови [re: Strikercho]  
Автор letsgoback ()
Публикувано12.10.10 04:46



В отговор на:

.............пускам го и тръгва със супер бавна скорост стига до 2% и край............ експлоръра и мозилата вървят......



Че си вървят, това не ме впечатлява! Те си вървят. То е ясно това. Но ти си седнал да теглиш. А тегленето ти куцаааааа. Затова виж та си смени оператора. Тия дни Blizoo предоставят нет от България за България със скорост 10.0 mbps, a от чужбина до България със скорост 0.11 mbps и ъплоуд към чужбина с 0.10 mbps. Пускаш видео клип на YouTube, чакаш търпеливо да зареди и след секунда две клипа спира и... познай! КРАЙ! Пускаш един ускорител, един даунлоуд манаджер, сваляш клипа и му гледаш как скоростта на преноса е 10 кбайта в секунда! Естествено, всичко е пробвано в www.speedtest.net и се оказва, че Blizoo имат нет само от България, а от чужбина нямат. На всичкотро отгоре една жена видях как отиде при тях и се оплака, че 14 дена й се губи нета на моменти, ту изчезва, ту се появява, а от Blizoo нищо не предприемат! Жената бе възмутена, молеше се нещо да направят, питаше работничката, която държи връзката с техниците дали няма да го оправят, а тя я препращаше да върви на касата с 30 човека опашка, за да даде заявка. Жертвата й каза, че не може да се нареди, че е с дете, как демек мислели тази работа, онази й вика да се обади на телефонът, а жертвата казва че този телефон не вършел никаква работа, постоянно се обаждала и няма никой, пък и да се свърже пак е така. И аз съм бил свидетел - когато операторът е зает, линията държи две минути, след което прекъсва и се пуска секретар. И трябва да започнеш ново набиране. Та нищо чудно и ти да си лепнал от тази болест.

Послепис: ъпдейтите на всички програми са изключени, ако скоростта не ти е достатъчна, бил съм свидетел на безжичен интернет. След намиране на по-добър сигнал ъпдейтът е ОК.
Успех.

Редактирано от letsgoback на 12.10.10 04:48.



Тема Re: Проблем с Opera 10.62нови [re: letsgoback]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано12.10.10 14:06



FYI: Майки с малки деца (до 2 г.) не чакат на опашки, освен за check-in на летищата. Може след някоя година и ти да се възползваш :-))



Тема Re: Проблем с Opera 10.62нови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.10.10 16:08



Респект и поздравления за чудесната антиреклама!
Заслужават си го!
Хайде аз пък да компенсирам резила - пак в Пловдив, аз ползвам услугите на "Visio", и за повече от година не съм имал съществени оплаквания, много са любезни и експедитивни когато им се обадиш или на операторите, или директно на аварийната група.




Тема Re: Проблем с Opera 10.62нови [re: Sapiens]  
Автор letsgoback ()
Публикувано12.10.10 17:13



Антирекламата си е съвсем реална.

Оказва се че Blizoo имат авария и не знаят за нея. На телефоните се свързваш с диспечери, а не с технически лица. От 3 дена не са разбрали за този проблем. На "диспечерите" им описваш дословно какъв е проблемът, а те ти правят заявка и пращат техници, които като дойдат констатират, че проблемът е на по високо ниво. Ами айде "Добро Утро"!



Тема Re: Проблем с Opera 10.62нови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.10.10 20:13



"Никога не се бой да правиш това, в което не си специалист.
Винаги помни, че Ноевият ковчег е направен от неспециалист, а "Титаник" - от професионалисти..."







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.