Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: iham]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано06.07.10 22:57



Лесно ви е на вас . защото знаете много за компютрите . А аз пък питам защото не го знам .

Никой не се е родил научен. Не е срамно да не знаеш - срамно е да не знаеш и да не питаш. :)

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: walkman™]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.07.10 23:44



А, има и по-зле.
Тука си имаме един активен форумец, който уж пита и като му се отговори, почва да убеждава колко калпаво предложеното решение, защото не знае как да се сбори с него, обаче как имало много по-елегантни решения





Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: Cтepн™]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано07.07.10 11:33



А, има ги всякакви... Но поне по-горния не е от тях. :)

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: Cтepн™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано07.07.10 18:02



В отговор на:

А, има и по-зле.
Тука си имаме един активен форумец, който уж пита и като му се отговори, почва да убеждава колко калпаво предложеното решение, защото не знае как да се сбори с него, обаче как имало много по-елегантни решения



Тоя Стерн да не визира мен....?
Абее... ако например говорим за видео обработка, ще кажа едно: програмите трябва да имат стандарти за видео качество. Тоест, да се прави "one click" конвертиране. Тъпо е да не предлагат удобство както на знаещите, така и на незнаещите. Ще спечели по-съобразителният. Автор де.

Редактирано от letsgoback на 07.07.10 18:03.



Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: letsgoback]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.07.10 19:02



Е, щом си решил, че си ти...няма да ти опонирам, я.



Колкото до конкретното ти писание...има да чакаш някой вместо теб да реши какво точно искаш и да ти предложи качествено one click решение.



Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: Cтepн™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано07.07.10 20:36



Не знам кой с кого се убеждава във форумът, но ми се искаше просто да спомена какво липсва на програмите. Явно думичката "СТАНДАРТ" нищо не ти говори. Освен да си помислиш за вестник. Ако няма стандарт за качество, това ми се вижда като анархия. Всеки пуска каквото и както му дойде. Говоря за възможноста на програмите да преобразуват видеото към "губещ" формат с оптимални характеристики, както законът трябва да повелява. Но по твоята логика закон няма. Има възможност сам да си правиш и експериментираш, а неуките са 98%.





Тема Re: Мозила-проблем със стартираненови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано09.07.10 11:13



> "Тоя Стерн да не визира мен....?

"

о не! нима някой би си помислил, че Стерн би визирал точно теб?!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.