Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема блокиран Skypeнови  
Автор daisyflower (член)
Публикувано05.06.10 23:29



Здравейте, от известно време не мога да си вляза в Skype акаунта. Пробвах какви ли не пароли, не става. Принципно съм я сменяла само веднъж. Опитах се да сменя паролата и се оказа, че на моят мейл има регистриран друг потребител, което на практика не е възможно, тъй като адресите са уникални. Другият вариант, който ми хрумна е че може да съм сменила пощата, но пък аз имам 2 други пощи и на тях няма регистриран никой...Вече имам нов акаунт, но искам да си вляза в стария, все пак има някои потребители ,с които искам да си поддържам връзка, но не им помня регистрациите :( Ако някой има идеи моля да помогне...

P.S. В добавка- влязох в чуждия акаунт- регистриран на моята поща, няма нищо общо с моя. А от акаунта на брат ми си следя стария и досега няма данни някой друг да е бил онлайн!

Редактирано от daisyflower на 05.06.10 23:44.



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: daisyflower]  
Автор letsgoback ()
Публикувано06.06.10 00:36



За какво беше тази цялата плетеница да ни обясняваш, не знам!


1. Ако не си знаеш паролата, няма кой да ти я даде друг.
2. Разбрахме, че си сменяла имайла в профила си. Е това кой го е грижа, че си сменяш имейлите?
3. Чудиш се, че имало потребител с този имейл, ами ще има. Ако ползваш за два акаунта един и същи имейл, какво очакваш да се случва? Още ли си мислиш, че някой ти се е промъкнал.... ха-ха-ха...



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: letsgoback]  
Автор daisyflower (член)
Публикувано06.06.10 01:02



не е така, не ползвам един и същи мейл, новия си е регистриран на нов; просто някой се е регистрирал с моят мейл, в резултат на което аз не мога да си вляза в акаунта; ако разбирах какво става, нямаше да пиша тук



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: daisyflower]  
Автор letsgoback ()
Публикувано06.06.10 01:16



Всичко е просто. Отписала си имейла от профила си. В този момент татко ти използва мейла ти за друг акаунт на Скайп. В един момент ти се сещаш, че стария имейл беше готин за профила ти и искаш да го върнеш. Хайде не е наложащо да си с този имейл! Сигурно сега трябва да те подсетя, че потребителите не влизат по имейли, а по скипе име.

Какво целиш, и ти не знаеш. Регистрирането става по имейл. Предполагам не се опитваш да правиш нов скайп акаунт и не си инатче да държиш със стар имейл да фигурираш пред авторите на Скайп.

Редактирано от letsgoback на 06.06.10 01:19.



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.06.10 10:58



1. Според мене няма начин да съществуват два акаунта с един и същи имейл, системата няма да го позволи.
Опитвал съм, затова го казвам...


2. Сменял съм си имейл в профила и нищо лошо не е ставало.
3. Винаги някой може да ти се промъкне изотзад...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: блокиран Skypeнови [re: Sapiens]  
Автор daisyflower (член)
Публикувано06.06.10 11:26



И аз мисля, че не е възможно, опитвам да вляза- не приема паролата, пробвам да я сменя, което изисква да си напишеш мейла и като я сменям какво да видя- друго потребителско име, вътре други контакти...Това е...


Абе явно няма да стане....
Ужас...

Имам си нов акаунт, ама искам да си вляза в стария, да си видя част от контактите, които ми се губят...



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: letsgoback]  
Автор daisyflower (член)
Публикувано06.06.10 11:28



Не държа на мейла, може и да съм го сменила, защото по едно време имаше набези някакви и за по-голяма сигурност...обаче и да съм го сменила, с какъв не си спомням, а както казах имам 2 :) и на 2-рия не намирам регистриран скайп, ...както и да е...



Тема Re: блокиран Skypeнови [re: daisyflower]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.06.10 16:16



Може би ще успееш да си възстановиш по-голямата част от контактите, ако вземеш данни за тях от някой, с когото имате сходни приятели.
Единствено няма да можеш да възстановиш уникални контакти.
Но в Скайпа има функция "търсене" по различни параметри, разгледай и опитай.

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: блокиран Skypeнови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано06.06.10 17:31



Единствено няма да можеш да възстановиш уникални контакти.

Ако са уникални и важни - би трябвало да ги помни и да ги намери за най-много половин час. Ако са просто дъра-дъра... значи не си заслужават изобщо труда да ги търси. Ако са уникални и важни, и не знае как да ги намери...

Един мой познат все така казва - "оня, моя приятел", и на нито един не знае името... Ама са му "приятели".

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: блокиран Skypeнови [re: walkman™]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.06.10 22:26



Е, ако е дърта като мене и има трима "приятели" на кръст, може да им помни наизуст всичките данни, но младежта имат по 300 "суперприятели" и то всичките все "най-добри"...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.