Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Android applicationsнови  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.04.10 13:10



Искам да си инсталирам някои апликации на телефона, но с никоя досега не ми се е получило, освен с Fring.

Възможно ли е да ми трябва някаква основна програма, която да прави възможно изтеглянето/ инсталирането на apps?



Каквото и да си дръпна, *.еxe файлът ми представлява много странна икона, която не става за стартиране. Или не тегля апликациите от правилното място?

Дори една апликация, Find & Go, за която плащам месечна такса не може да дойде до моя телефон нито като я тегля през телефона, нито през компютъра от сайта на Водафон.

В сайта моят модел не е посочен че поддържа софта.
Има близки модели със същите характеристики, но HTC Tattoo не е там.
Служителката ме увери, че нямало проблем, след като си плащам за sat nav!

Като не става да си тегля от сайта на Вода, мога ли да тегля от друго място?
Специално искам:
- нещо навигационно;
- хубав органайзър или програмка, в която да си записвам разни неща, като напр. споходили ме гениални мисли;
- програмка, през която да мога да си чета книги и да ми отваря текстови файлове. Има ли такова чудо?


Благодаря ви!




Тема Re: Android applicationsнови [re: Jennifer:)]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано09.04.10 13:50



Jennifer, я вземи да се образоваш и започни да четеш и да ползваш Гугъл, че покрай теб ще станем help desk специалисти по инсталиране на джаджи. Общо взето доста те мързи - то бяха имейл акаунти в ГБ, то бяха някакви телефонни програми... и всичко което си питала досега се постигаше с 5 минути търсене в Гугъл. Защо смяташ. че някой трябва да си губи времето с твоя мързел?



Тема Re: Android applications [re: tuff slim]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.04.10 13:59



Мисля, че ВСЕКИ ПЪТ достатъчно ясно съм писала, че съм ТЪРСИЛА и ОПИТВАЛА много пъти.

Това са ми били първите стъпки.
След като не се е получило, съм дошла тук, в публичен форум да попитам Някого-който-има-желание-да-отговори.

Който не иска, затваря поста и си гледа работата. Просто е.


За необразованоста ми в областта на IT и комуникациите си прав.
За твърдението ти, че ме мързи - не. За всичко откривам топлата вода сама, тъй като моите образования са в съвсем друга сфера.

Иначе се радвам, че ме четеш редовно, но не го прави като дявола евангелието, а обърни внимание, че питам за доста по-сложни неща, за които се искат по-специални познания от едно ровене в гугъл и не са във възможностите на един обикновен потребител като мен.

При положение, че си специалист, би трябвало да го прецениш.
И понеже не искам да влизам в диалог с тебе, ще ти кажа следното:

благодаря ти от сърце за всичко, с което си ми помогнал досега и ще те моля занапред да не ме четеш, за да не се дразним взаимно.

Който желае - да ми отговори.

Дано да имаш един усмихнат ден!






Тема Re: Android applicationsнови [re: Jennifer:)]  
Автор montesuma (лаик)
Публикувано25.04.10 17:14



Регистрирай си Гугъл мейл след това влез от телефона си в Gmai като въведеш същия този мейл и вече спокойно влизаш в Makket от телефона и от там с цъкане инсталираш каквото си харесаш.
Друго - търсиш в нета *.apk и инсталираш в телефона по кабел или копираш във флашката и стартираш инсталация от там, но за второто трябва предварително да си инсталирала някакъв файл менажер
Много инфо в www.androidbg.com/forum




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.