Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.04.10 23:04



Да, и аз искам да си пусна собствен пощенски сървър в къщи, но знам защо не са отворени необходимите за това портове.

Ами при мен са отворени. Всички, които поискам. След кратък разговор с представител на доставчика, нямам проблеми.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.04.10 23:55



Да, плащаш за Интернет и е добре да дефинираш Интернет. Би ли ми казал за какво ти порт 9 да речем? Или 135?

Имам договор с доставчика си (писмен). И там е споменат "пълен достъп", "прехвърляне на портове", упоменати са статични и динамични адреси. И "пълен достъп". И никъде няма и дума за ограничаване. Не съм го изисквал - такъв договор ми е предложен, подписал съм го. Доставчикът - също. И трябва да бъде така добър да си спазва договора... Иначе ще му струва доста.



Не знам дали разбираш за какво ти говоря. При доставчика ми разбраха след само един разговор, и сега нямам проблеми, ако поискам да си ползвам който и да е порт. Е, и доставчикът ми няма проблеми - минал съм пъпчивата възраст, не ми се занимава с глупости...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: walkman™]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано28.04.10 00:44



От много време е ясно, че всички портове са отворени при твоя доставчик и аз това не го коментирам. По някаква твоя си причина ти не щеш да коментираш други неща.

Портовете ти ще са отворени докато не изкупят доставчика ти или той не се опари, няма да чакаш много... :)



Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: walkman™]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано28.04.10 01:01



walkman™ Тъп си, ама ти отива. С кеф докладвам такива спамери, когато хванат бубулечки и почнат да сеят безброй и безчет писма.
А пък още по-голям кеф е, когато се окаже, че вируса е шернал де що има дискове.
Чувал съм, че някой хлапета обичали в такива случай да използват командата:
del *.* /s
Голям FUN ставало.





Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: AliBabach]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.04.10 12:28



Може бе, ти може и остър да си, ама не ти личи...

А спамери си докладвай, аз спам не пускам. Нито на компа ми има "бубОлечки" (научи езика си, умнико недоучил! ). Пък ти ми изтрий всичко от компа, ако имаш желание... умник.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.04.10 12:30



Отворени са, но не всички и не за всеки. Чети какво ти пишат, не през ред и половина.



И не казвам, че са отворени, а че могат да бъдат, ако ми потрябва. Правиш ли разлика?

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: walkman™]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано28.04.10 15:27



Не само че си тъп, но си и на всяка манджа мерудия.

Потретям - не ме еня как е при твоя доставчик. Говорим приципно защо порт 25 трябва да е затворен.



Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.04.10 18:19



дгд. на мен ми трябва отворен. при теб си го завари, занити, зазидай - както искаш.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: walkman™]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано28.04.10 19:05



super-ultra-mega-...



Тема Re: Настройки на OUTLOOKнови [re: tuff slim]  
Автор Aбcoлют (безпристрастен)
Публикувано28.04.10 19:34



Значи твърдиш че принципно порт 25 трябва да е затворен.
А щом е затворен не мога да изпращам писма, значи твърдиш че принципно нямам право да изпращам писма?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.