Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Norton Ghost 2003 грешки  
Автор letsgoback ()
Публикувано16.01.10 21:50



Направи ми впечатление, че при бутване на дискетата с Northon Ghost 2003 се появяват грешки, които сякаш не съм ги виждал друг път, когато зареждах същото от CD. На снимката се виждат грешките без грешката ASPI2DOS.SYS
При опит да ги подмина Госта си се стартира и заработи. На първия опит се получи грешка при копирането във 100% накрая на някакъв файл с име GHOST. На втория опит за копиране грешка нямаше никаква! Вкарах дискетата и на мой компютър и показва пак същите неща при зареждане на дискетата.


Някой да даде идея - дали е нормално и защо е така? Най-малката информация ще бъде полезна.





Редактирано от letsgoback на 16.01.10 21:53.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор letsgoback ()
Публикувано17.01.10 12:17



Никой ли не ползва този елементарен инструмент?

Редактирано от letsgoback на 17.01.10 12:19.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано17.01.10 12:35



Не.

Отдавна има по-добри.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: kилиkaндзep]  
Автор letsgoback ()
Публикувано17.01.10 14:25



Тц... Тц...

Редактирано от letsgoback на 17.01.10 14:26.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано17.01.10 22:49



Гошко бре чети, Гошко не чете....



Пиленце, това, което си снимал като грешка на Ghost-а, всъщност е грешка при зареждането на DOS-дискетата. По-точно - на един от ASPI драйверите. Ghost-а няма общо с тази грешка.

А за ползването - аз го ползвам. Но досега подобни проблеми не съм имал, поне няколко години подред. И - както ти казаха - вече има по-добри програми. Макар че духчето си има добрите страни, все още, които някои от другите нямат...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано18.01.10 14:57



БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО уолки толки!

Отворих Nero Info Tool и видях, че няма инсталиран ASPI драйвър! Странно, че компа не ми го изисква драйвър. И нямам въпросителни в устройствата.
всъщност е грешка при зареждането на DOS-дискетата. . . . . на един от ASPI драйверите. Ghost-а няма общо с тази грешка. Защо тогава накрая заработва, а? РАБОТИ! Работи си, функционира си... Сега, ако Wallkman знае нещо повече, нека сподели каквото знае, и аз обичам на моменти да се правя на зевзек, но нека решим този проблем ако е решим. Неприятно е да се мъчиш и от никъде ръка. Ще видя как да намеря тоя ASPI, но се чудя как така работя без него???




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано18.01.10 15:32



Въпросният дух се опитва да зареди ВСИЧКИ драйвери, а очевидно за работа с твоя комп му трябват САМО НЯКОИ. Аз много, много често го ползвам и на всеки различен компютър ми дава различни съобщения за "грешки". Но си работи. Само на един-два лаптопа последни модели не успя да зареди.


ПС. Киликанзер - сподели коя друга програмка ползваш и по-бърза ли е от духчето? Събира ли се на дискета и може ли да се буутва директно от нея? 10х



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано18.01.10 17:31



То ако не можеш да бутваш автономно от друг носител се обезмисля идеята за такъв бекъп. А има ли една основателна причина да се използва точно дискета, която както знаем е по-несигурен от оптичния или флаш носителя? Аз лично ползвам само флашки или SD карти. Относно софта личните ми предпочитания са за Acronis True Image или Paragon Drive Backup, поради по-бързата им работа и по-удобния интерфейс (за мен). Ако все пак държиш да използваш DOS среда и дискета, също има други добри решения:

или .

Редактирано от kилиkaндзep на 18.01.10 17:32.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: kилиkaндзep]  
Автор letsgoback ()
Публикувано18.01.10 18:45



Голям си иноватор!

Тези последните парченца ми приличат на промоциите по магазините - купуваш едно, вземаш три, даваш 5. Айде и без тях. Нещо, което ми върши работа не го закачам, експерименти друг път. Бях 100% убеден, че ще споменеш Акронис. Би било хубаво да споделиш на какво се дължат предпочитанията ти. Дали случайно не изсмукваш ресурсите на програмата, понеже си с максимален капацитет по техническата част и търсиш предназначението, или си има друга тънкост, която не споделяш на публиката, защото проблемът касае само теб? Сиреч - би било хубаво да сложим кантара и да видим плюсовете, минусите, че ако не тук то няма къде. Аз не им разбирам, като машина съм и вървя в една посока като кон с капаци. Ти си човека, който ще начертаеш пътя, затова разчитам на твоите опити.




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано18.01.10 18:48



В случая ставаше дума за ASPI драйвер под DOS, не под Windows. Так че това, дето гледаш с Info Tool-а, няма нищо общо с духчето.



Хм... ако разбираше от... е, да речем, от ДОС - щях да ти кажа да разгледаш буутващата дискета на Win98, щеше да разбереш за какво става дума. Но пък ако разбираше от ДОС - нямаше да се стига до този разговор.

С две думи - ASPI4DOS.sys e ASPI драйвер под DOS (един от ASPI драйверите на буутващата дискета). DOS ASPI драйверите са драйвери за SCSI устройства. Ако нямаш SCSI контролери/устройства в системата си - съответните ASPI драйвери НЕ се инсталират. Това съобщение "ASPIxDOS.sys Installation Failed" e просто информация, че поредният ASPI драйвер не е открил устройство, което да разпознае като SCSI, и съответно не се инсталира. Това е нормално, и не пречи на работата на системата. Така че - търси повредата на друго място.

Между другото - леността е един от , така че внимавай... ще се пържиш в катрана. Всичката тази информация се намира за 15 минути, и се осмисля за още толкова.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано18.01.10 19:09



Ясно. Повреда няма.

и те като нас са се разправяли. Само че в нашия форум докато разбера минавам през гатанки....


Редактирано от letsgoback на 18.01.10 19:10.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано18.01.10 19:31



Само че в нашия форум докато разбера минавам през гатанки....

Най-обичам гатанките... Винаги предпочитам да науча нещо сам, да се помъча да разбера кое как и защо работи или не работи. Така няма начин да го забравя, и ако пак стигна до подобен проблем - вече имам решение. Ако ми сипят наготово - свършвам си работата и после забравям... и след време пак не знам и се блъскам на тъмно. А мразя това..

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: kилиkaндзep]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано18.01.10 19:31



Да разбира се - нямах впредвид точно дискета - а големина. Дали е толкова малка програмата /като духчето/ и да се събира на дискета?
На Акронис-а какво е бързодействието? Защото 10GB духчето ги мята на другия HDD за около 10мин.
Мисля че и по двата показателя NortonGhost е много много преди Acronis. Поправи ме ако бъркам, де...

Едит/ Би ли ми дал някой линк за Акронис от Замунда :) за тестинг. Някой бутабъл имидж по въпроса. 10х

Редактирано от DUNE5 на 18.01.10 19:32.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано18.01.10 22:51



Е хайде сега, не решаваме кръстословици, че да забравим. Имай предвид, че това блъскане, дирене, проучване коства много време! За това време моеше да погълнеш доста материал, ако някой опитен ти го снесе направо като урок.




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.01.10 00:05



Значи теб те мързи да четеш, не можеш да мислиш, и искаш някой друг да го направи безплатно заради теб? Е... с това трябваше да почнеш... Сори, пич, но... дотук. Мен също ме мързи. Пък и нямам време за губене - чакат ме кръстословици за решаване.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: kилиkaндзep]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.01.10 11:30



Пък аз като по-прост си имам една 0,5 ГБ флашка с бутващи Хирен'с и лайв ХР.
И в Хирен'с си има и Акронис, и Дух, и още 2 за имидж. И с него Акронис (стар, но много малък и стейбъл, вер. 8) си правя месечните имиджи. То, ако ми се скапе компа, дето ще разчитам на рескюдискът да ми бутне...по-добре да си бутна направо в Хирен'с; от години се е доказал пакета.
ПП: Впрочем Акронис имат още едно, много хитро нововъведение в новите си версии - Acronis Startup Recovery Manager - добавя запис в лоудера и при нужда, с F11 се стартира рековерито, а не ОС.
И още - Try&Decide - заделя се място някъде по диска, което е секюрити зон и е недостъпно от (и към) ОС. Та там може да се инсталира нов софт, за който не е сигурен човек дали му трябва и дали е съвсем чист. Пробва определено време без опасност да навреди на компютъра и ако го одобри, Акронис го инсталира нормално, ако не - деинсталира без остатък.

ППП: Може и в Духа да има такива нововъведения, него го низвергнах отдавна. Верно е малко по-бърз и по-малък от Акронис, но като става дума за възстановяване на системен дял (система) нещо не ми идва отвътре да си спестя 5 мин. и 50 МВ; залагам на сигурността и резултати в практиката.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: Cтepн™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано19.01.10 14:53



Така. И какво печелиш от това всичко? Много знания, много четене и пропуснато време да научиш други полезни неща, заради някаква шарения. За какво ми е Try&Decide, като си имаме деинсталатор за това? Нарича се Total Uninstall. А за другия ти плюс Acronis Startup Recovery Manager самите автори пишат, че се ползва за план "Б". Аз защо никога не стигам до такъв? Не е ли по-добре да използваш план "А"? Аз защо никога не стигам до "Б"?

Духчето си знае работата.




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.01.10 15:16



Супер си... За пореден път се изказваш неподготвен.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано19.01.10 15:39



Добре,

, но очаквам после да обявиш резултати.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: Cтepн™]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано19.01.10 15:47



По-старите версии на Acronis май имаха проблем със Windows 7, доколкото помня. А иначе, да, Hiren's e добро комплексно решение, но аз като обичащ да се занимавам с глупости в свободното си време си ползвам собствена разработка за целта.





Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.01.10 16:13



...като си имаме деинсталатор за това? Нарича се Total Uninstall.
След толкова "компетентна" и категорична позиция просто няма смисъл да се дискутира нататък.

ПП: Впрочем аз също ползвам тотален деинсталатор, когато се наложи, казва се regedit...но предпочитам да не се налага ползването.

Редактирано от Cтepн™ на 19.01.10 16:19.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: kилиkaндзep]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.01.10 16:16



Докато имам поддръжка и ми върши работа, не сменям ХР с по-нови.
Е, на лаптопа може, той е за експерименти





Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: Cтepн™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано19.01.10 18:46



О-хоооо, ти си имал условия... изискване за OS......

Докато имаш подръжка или докато седнеш на чужд компютър да му се пулиш на седмицата. Като дойде това време, пак ще смениш инструментара. В това време ще апгрейднеш на по адвансед такъв, да пада повече работа. Дано не те увлече така, както увлича рибите в нета, за да има приходи и пазар.




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано26.01.10 15:18



Както обещах на киликанзера след като намерих време - споделям тук резултатите от моите тестове с Акронис сравнени с духчето.

Компютър - старт Compaq с 1GHz процесор и 512RAM, WIndowsXPSP3 Lite. Norton Ghost 12 vs. Acronis True Image Server v9.1.3677 /не намерих друга която работи на компа/.

Първоначално на компютъра имаше чисто нова инсталация само на ОС + всички драйвери. Общо ~700MB. Резултати:


Norton Ghost - backup без компресия - 0'47'', restore - 0'40'', size - 715 MB
- backup max компресия -1'28'', restore - 0'37'', size - 296 MB

Acronis 9 - backup без компресия - 1'20'', restore - 1'25'', size - 709 MB
- backup max компресия - 4'30'', restore - 1'45'', size - 265 MB


След това направих една папка в C:\ и там изсипах около 5GB музика, филми и софтуер и пак пуснах двете програми -


Norton Ghost - backup без компресия - 5'57'', restore - 4'30'', size - 6333 MB
- backup max компресия -17'28'', restore - 4'57'', size - 5646 MB

Acronis 9 - backup без компресия - 11'20'', restore - 11'05'', size - 6328 MB
- backup max компресия - 27'30'', restore - 17'25'', size - 5613 MB



Резултатите сами говорят. Освен няколкото % копмресия повече, Акронис по всички други показатели отстъпва в пъти. Дори при големи и стари инсталации от над 5GB духчето в този случай по-горе също се затруднява по време - 17'28'', но ресторването е фантастично бързо - 4'57'' /проверих го два пъти/. Там Акронис-а показва плачевни резултати за време - 27'30''/17'25'' като печалбата е трийсетина мегабайта!

И така - моя избор е ясен - Norton Ghost.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.01.10 20:32



Не съм правил експерименти с последните Акрониси, но за тях навремето беше сериозен проблем да налеят имидж от дял с някакъв размер на дял с друг размер. Правеше се с магии. Докато за духчето никога не е било проблем. Цепиш си 2ГБ дял, наливаш виндовс на него, изчистваш го от дрйвери (оставяш само стандартните на виндовса, специфичните за хардуер като аудио-видео ги оперираш), и получаваш имидж, който можеш за минута да го налееш практически на всеки комп. При рестарта му подаваш едно DVD с насипани драйвери, да си търси... за 10-15 минути имаш готов виндовс с всичко работещо. С Акрониса това отнемаше време и нерви...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано26.01.10 20:53



Моля те повтори - как става това с универсалния Windows-имидж. Всъщност - как да махна драйверите? И кои по-точно да махна и кои да оставя?

10х



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.01.10 21:05



A... не помня вече. Имаше го много добре описано в няколко руски форума. Едно време му се кефех, сега вече предпочитам да си правя чисти инсталации "своими руками". Това с готовите имиджи вече не ме кефи - по принцип е бързо, но не съвсем чисто. Пък и не го правя често - не ми е прфесия за всеки ден. По принцип оперираха всичко, оставяха само стандартния VGA драйвер, такива неща. Въобще - само това, което е минимално необходимо да се подкара виндовса, после той сам си намира каквото му трябва. А, и някакси го оперираха от принадлежността му към Intel или AMD платформите - има двата HAL в имиджа, и при пускането си избира правилния. Абе - почти го бях научил наизуст как се прави, ама... забравя се.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано26.01.10 21:11



Поне дали се сещаш някой от тези руски форуми - руският ми е доста добър и ще се справя с четенето...



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано26.01.10 22:02



Подобен ли е този форум? -





Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.01.10 22:06



Ами преди доста време беше... нямам ясни спомени. Нещо ми се върти в главата

като един от тях, но не съм съвсем сигурен.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.01.10 10:07



Е, те затова народът е казал, че бързата кучка слепи ги ражда


Имам един отвратителен спомен с Дух, който не можа да възстанови паднал Уин и трябваше да се преинсталира всичко наново. Докато с Акронис съм правил няколко рестора успешно. Така че предпочитам да загубя 15-20 мин. за по-бавния и сигурен Акронис-рестор, отколкото цял ден в преинсталации.

По другата тема, която сте започнали - новите версии на Акронис могат да ресторват имидж на ОС в/у друг дял или в/у друг компютър, включително и по мрежов път. Няма значение размера на приемащия дял, стига да е по-голям от размера на бекъпната ОС. Плюс ПрограмФайлс, естествено
Но проблема с драйверите при пренасяне на друга машина си седи, добре ще е наистина да се изнамери този материал, описващ как сигурно да се разчистят драйверите. Макар че след пренасяне, даже и с драйверите на бекъпния хардуер, на новото място ОС ще писне, но не е голям проблем да се сложат нужните.

Редактирано от Cтepн™ на 27.01.10 10:09.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: Cтepн™]  
Автор DUNE5 ()
Публикувано27.01.10 10:16



... това за кучката не го разбрай, ама нейсе ...

И аз съм имал отвратителен спомен от духчето. За толкова години веднъж ми е правил номер. Но тогава май му играх с различни версии - май записах със по-новата , а се опитах да ресторна с по-старата ... Но и успеваемост 99,99% все пак напълно ме задоволява. Иначе ще забравя как се инсталира ОС и програми , нали?

Аз в момента правя експерименти като тези -

. Питах го Пешеходеца, но май не е видял поста ми



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: DUNE5]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.01.10 12:26



Видях, ама като не помня...

Довечера (или по-скоро през почивните дни...) ще опитам да потърся, по стари спомени. Иначе всичко го имах свалено офлайн, подредено и описано Но - дискът, на който беше, претърпя странна авария - заключи се с парола. Не знам как, просто го показват като заключен. Мисля, мога да го отключа с мастер паролата на производителя, но това означава автоматично да се самоизтрие на ниско ниво... Засега чопля по малко из нета и се мъча да намеря инфо, не може ли да се отключи като се запази информацията. Но... разбрах къде може, само че като видях споменати цени, и нещо май ми прилоша.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано27.01.10 13:16



При уолкито всичко е в загадки и мистерии!

Кой е ключара (разбирай програмата), кой искал много пари за решаване на проблемът... пак загадка. Гатанките остават за всички без изключение!
За времето на работа ще споделя, че нито един път не съм имал проблем с Нортън! Поне 50 пъти съм използвал.




Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.01.10 13:41



Кой е ключара (разбирай програмата), кой искал много пари за решаване на проблемът... пак загадка.

Какви загадки те гонят, бре?

Има доста програми за работа с дискове на ниско ниво; трябва ли да ги цитирам всички? А за парите... потърси из нета колко взимат за възстановяване на данни - цените са доста... весели.

Колкото до духа - ползвал съм го много повече от 50 пъти - повярвай, има проблеми с него. Просто за не толкова важни случаи е добро решение.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.01.10 14:23



> "Просто за не толкова важни случаи е добро решение."
тъй, де. по този критерий на letsgoback друго не му трябва





Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: Cтepн™]  
Автор tuff slim (минаващ)
Публикувано27.01.10 15:56



[цитат]новите версии на Акронис могат да ресторват имидж на ОС в/у друг дял или в/у друг компютър, включително и по мрежов път. Няма значение размера на приемащия дял, стига да е по-голям от размера на бекъпната ОС. Плюс ПрограмФайлс, естествено[/цитат]

Що ли ми се струва, че това с мрежата и различните дялове съм го правил в далечната 2001 г. с Norton Ghost? Акронис чак сега ли са измислили топлата вода?
Това за Program Files не го разбрах. Пак ли топлата вода е измислена или този път хладката?



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор tuff slim (минаващ)
Публикувано27.01.10 16:03



Как различавате "важни" от "не толкова важни" случаи?



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.01.10 16:36



Не толкова важен случай, например, е домашния комп, без който мога и ден, че и седмица. Ако се сбози нещо ресторването - когато имам време (и не ме мързи толкова) - ще си направя преинсталация на чисто. Важнен е комп, който се ползва за сериозна работа, и не може да не работи толкова време.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: tuff slim]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.01.10 17:40



какво му е странното? наблегнали са на надеждност (според коментарите по-горе). вложен труд в едно нещо винаги е за сметка на вложен труд в друго нещо.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор tuff slim (минаващ)
Публикувано27.01.10 18:13



Аз на коментарите не вярвам. Както вече казах преди много години само с това се занимавах в продължение на месеци и Norton Ghost не се е издънил за стотици, ако не и хиляди инсталации.



Тема Re: Norton Ghost 2003 грешкинови [re: tuff slim]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.01.10 18:42



В отговор на:

Що ли ми се струва, че това с мрежата и различните дялове съм го правил в далечната 2001 г. с Norton Ghost? Акронис чак сега ли са измислили топлата вода?



Горе-долу е така. Акронис отскоро могат да ресторват имидж в мрежа...Духът го прави много по-отрано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.