Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема skypeнови  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано15.09.09 13:41



Няма ли опция на скайп, която да те скрива от определени абонати? Някои са досадни, а не искам да се крия от всички?



Тема Re: skypeнови [re: daisyflower]  
Автор skybeamer (непознат)
Публикувано15.09.09 14:17



Има! Десен бутон върху абоната "Block this user" или ако си на български "блокирай избрания абонат"



Тема Re: skypeнови [re: skybeamer]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано15.09.09 14:21



Това го знам, но не изтрива ли абоната напълно? Целта ми не е да ги изтривам,а да се скрия за определено време?!





Тема Re: skypeнови [re: daisyflower]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.09.09 15:48



не знам дали може. ако те устройва като вариант - направи си още един skype-ски юзър, само за привилегированите, и дръж двата онлайн, а от време на време - само единия. малко гърчаво е, но не се сещам за нещо по-добро.

rust in peace


Тема Re: skypeнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано15.09.09 18:06



да и това е вариант, като не може по друг начин





Тема Re: skypeнови [re: daisyflower]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано19.09.09 20:17



Можеш да се отървеш от досадните абонати, като ги изключиш от листата си-блокираш и изтриваш. И другото което можеш да направиш , е, да не разрешаваш пълномощни на непознати потребители. Аз прилагам и двете, защото, все едно е да пуснеш в къщата си непознат.



Тема Re: skypeнови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано19.09.09 20:29



ОК, а ако това са твои приятели, които нямат чувство за мярка и приличие, нито възпитание и ти досаждат?

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: skypeнови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.09.09 00:45



ОК, а ако това са твои приятели, които нямат чувство за мярка и приличие, нито възпитание и ти досаждат?

Тогава автоматично напускат графата "приятели" и заминават... в най-добрия случай - към "добри познати".



А с хората, които не са ми изрично приятели - мога да общувам както си искам... или да не го правя изобщо.

Въобще - от доста време по темата "приятели" съм започнал рязко да ограничавам количеството, за сметка на качеството.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: skype [re: walkman™]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано20.09.09 10:15



тка е, но все се намира някой, който е решил, че в определен момент трябва да досажда, има и хора,които са познати някакви или колеги, които няма как да "игнорнеш" и т.н.





Тема Re: skypeнови [re: daisyflower]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.09.09 19:43



Ами казвам му/и, че съм зает в момента и не мога да му/и обърна внимание. Ако след второто казване не ме вземе насериозно - трия. Независимо дали и колко ще ми се сърди после. Не мога да си наложа да уважавам човек, който не иска да уважава мен. От известно време твърдо съм на такава позиция - интересувам се само и единствено от хора, които се интересуват от мен. С другите - здравей-здрасти, и толкоз. Да, приятелите ми като бройка понамаляха малко... за сметка на силно повишаване на качеството. А това вече го приемам за доста по-важно от количеството.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.