Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Голем Проблемнови  
Автор fancity (непознат )
Публикувано05.09.09 19:35



1.Наблюдава се следният проблем,като пусна обикновено СД в ДВД записвачката в девет от десет случая компа ми изгасва ,не рестартира а тотално изгасва и след това 5 мин няма пускане,трябва да го изключа и включа в мрежата за да може да се пусне . При ДВД дискове няма проблем.Предполагам,че се включва някаква защита,но защо!? Записвачката ми е НЕК с Label Flash функция.Някакви Идеи имате ли? 2.По някой път да кажем веднъж на две седмици изгасва без причина,само че тогава има и характерен звук едно изсвирване и след това се изклюва,прави го и при преинсталация на windows,минимум 4-5 пъти по време на инсталация. ТОВА СА 2 ВЪПРОСА С ПОВИШЕНА ТРУДНОСТ



Тема Re: Голем Проблемнови [re: fancity]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.09.09 12:26



1. пусни същото питане в клуб

.

2. понеже е възможно да е от захранването - като пуснеш питането там напиши също какво ти е захранването на компютъра и кой му е производителя.

rust in peace

Тема Re: Голем Проблемнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор fancity (непознат )
Публикувано06.09.09 12:34



Tочно заради проблемите за които споменах смених захранването преди месец но проблемите си останаха същите.



Тема Re: Голем Проблемнови [re: fancity]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано06.09.09 18:31



Смени и дъното. Ако пак остане проблема - вземи си записвачката, сложи я на друг комп и виж дали и на него ще ебе мамата...
Ако некой почне да те замеря с тежки предмети - значи е от ДВД-то. Тръшваш го 2-3 пъти в земята. Скачаш отгоре му с 2 крака и казваш думите: "Еххххх... трябваше да ги послушам онез и да не си купувам НЕК....Да се е...ба в главата тъпа!"
Ако е от дъното - същата работа, само на мястото на НЕК-а слагаш AsROCK (или каквото ти е там дъното)..



Тема Re: Голем Проблемнови [re: Heykия]  
Автор fancity (непознат )
Публикувано06.09.09 22:00



Браво бе мен аз да не бачкам в некоя банка смени това смени онова лесно ти е на теб !!!!



Тема Re: AsROCKнови [re: Heykия]  
Автор letsgoback ()
Публикувано06.09.09 23:05



Чекай сега, кви са тия работи!

На мене дъното ми е AsROCK! А вече 4 години не се обажда компютъра ми за хардуерен проблем! Никога не гасне, ама никога!!! Освен ако не стане токов удар, тогава прегасва. До сега не бях виждал случай да се изключи или самостартира компютъра ми сам! Като го пусна и забравя да спре! Когато сядам да върша нещо голямо и дълго, съм напълно спокоен и се радвам, освен само че от токов удар се боя. Как ли не го бърникам, как ли не си играя, може да го товаря, да блокирам програми, но компютъра ми върви! Просто нищо не може да го шокира, освен да му натисна копчето.



Тема Re: AsROCK [re: letsgoback]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано07.09.09 21:19



Еееее ти пък... Ми тва ми беше на езика - тва драснах. Треаше "......." да оставя, ама да се ........ в главата пияна. На 4 мастики бех. Сорка за асрочето.
То и комшията има трабанче и е вече 30 години с него и е мнооого доволен (по-доволен от другия с мерджана), ама това е друга тема.
Айде и не се нерви!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.