Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Първи впечатления от Опера 10.51нови [re: Colombino]  
Автор rigel3 ()
Публикувано19.04.10 13:49



И още нещо ми е интересно: Бутони за затваряне на всеки раздел. Като махнеш отметката къде са дянали бутона за затваряне?

В предишните издания беше горе дясно. Сега не мога да го намеря. Да не говорим, че сумати време издирвах откъде да извадя настройките. Но другите функции са страхотни. Примерно понякога като ми е бавен интернета (примерно дир-а) никой друг браузър не отваря страниците, докато с Опера Турбо си е друга работа.



Тема Re: Излезе opera-10.10 - важно за Colombinoнови [re: Colombino]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано10.05.10 13:04



И в новата (10.53) регрес на бъга - пак не работи Ctrl + Z на Speed Dial.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Cтepн™]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано16.09.10 20:28



Аз даже и не правих нова, чиста инсталация.
Ползвах си "мръсната". Промених леко името на профила си, рестартирах ФФ и той като не го намери, създаде чисто нов, празен профил. Върнах името на стария профил, пипнах ИНИ-то за да зареди него - тази еквилибристика се избягва с ползване на profilemanager, ама още не знаех за него.
После сложих FEBE в недобревървящия си 3.5.3 и му бекъпнах целия профил, с всички настройки. Веднага след това възстанових профила, но в новосъздадения, празен профил (то и не можеш да възстановиш в/у вече отворения).
Рестартирах ФФ с новия профил си получих стария, с всички настройки и запомнени пароли, аутокомплийти и т.н., но вече всичко си бачкаше ОК.




Извинявам се, че повдигам темата, но отново имам проблем с FF и вече ми писна отвсякъде...
За пореден път се прецаках и допуснах да се се инсталира FF 3.6.9 и автоматично ми изчезна запаметяването по подразбиране на пароли и акаунти.
И, понеже това става за пореден път, отново моля някой да помогне.




Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.09.10 21:08



Ми направи това, което си цитирал...аз цялата тази еквилибристика я направих навремето точно защото аутокомплийта ми спря да работи.
Даже вече знам и по-бърз начин за същото - старт на ФЕБЕ, бекъп в режим "Цял профил", пак старт на ФЕБЕ, директно там създавам нов профил и възстановявам бекъпнатия в него. Цялата какафония е 4-5 мин.
Впрочем 3.6.9 не ми е правила проблеми, а от днес съм с 3.6.10.

Редактирано от Cтepн™ на 16.09.10 21:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.