Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.03.10 10:27



основната причина Opera да ми е назад в класацията е липсата на ограждане на линк, когато се кликне на него:

за какво ограждане става дума. поради същата причина google-chrome е също назад в класацията ми. по-скоро бих ползвал така очернения IE, отколкото тези два браузъра. намирам за неуместно да се избягват добри интерфейсни решения заради едната самоцел "да са различни".

освен това, ако ще си правиш експерименти с IE, прави ги с IE8, щото до версия 6 верно е супер смотан браузър. IE7 така и не съм го виждал и нямам мнение за него.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.03.10 10:30



в about:config на firefox по-подходящия филтър е wheel. не съм си играл да ги променям, но ми се мярнаха 2-3, които могат да ти свършат работа за врътката.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Canadian_]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.03.10 10:33



> "Вярно е също така, че лисицата от в.2 стана по-тромава от ИЕ."

версия 3.6 е многократно по-бърза от 2.x, дори и аз се изненадах след като update-нах.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.03.10 11:26



Отворих и по двата начина, които ми препоръча, погледах, прецених и нищо не направих, и то при условието, че много обичам да експериментирам.


Просто си помислих, че не бива да променям оригиналните настройки само заради това, че скролирането в един определен сайт не ми харесва.
В крайна сметка, ако ускоря скролирането, това ще бъде общо за браузъра, а не само за този сайт.
Ще търся друг начин или ще чакам глупаците да си оправят сайта (макар че само при мене се проявява този дефект...) и ще ползвам друг браузър...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор letsgoback ()
Публикувано25.03.10 14:38



Аз предлагам

4 в 1! Работи като хибрид - кеф ти като IE, кеф ти като нещо друго! С него вече ще можеш да си зададеш и тема! Внимавай като триеш кеша, защото е хибрид и ще затриеш кеша и на IE. Ще можеш да го ползваш за всичко - FTP клиент с парола, имидж виеуер, кепчър.... It is a fast, stable, skinable and 100% Free.




Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Canadian_ (непознат )
Публикувано26.03.10 14:39



Като гледам историята с браузърите се повтаря:



както и историята със зарибяването:





Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.03.10 16:30



експериментирай смело:

1. променените стойности са в bold и си личат отдалеч

2. оригиналната стойнист винаги може да се върне: десен клик върху опцията -> Reset

3. най-вероятно забавeнo изглежда само за страници, високи по няколко километра, защото скрола е с фиксиран брой пиксели. пробвай

- като гледам размера на скролера, надминават с много nnm.ru, дееба клюкарските сайтове :)

4. - било бъгаво, обаче. има вероятност да го оправят някой ден.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.03.10 21:56



Причината беше повече от банална - паднали батерии на мишката wireless, но въпреки всичко много ти благодаря за съветите.
Прочетох всичко и направих корекциите, няма кой-знае какъв резултат...
При двукратно завъртане на колелцето за скролиране на мишката, в NNM вертикалното изместване е малко и не особено адекватно.

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.03.10 01:25



Погледни това



"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.03.10 02:07





____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.