Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор Canadian_ (непознат )
Публикувано24.03.10 20:21



хахахахахахаха! Стигнахме ли до смяна на мишката?



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор Canadian_ (непознат )
Публикувано24.03.10 20:23



Няма страшно, най-лесното е да си смениш ника, да не объркваш хората че разбираш нещо от написаното (както вече установихме в един друг пост)



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор Canadian_ (непознат )
Публикувано24.03.10 20:25



Ние, които чакаме да излезе ИЕ9, сме едни, дето като излезе нещо го проверяваме дали става за употреба или не. Понеже сме проверили на какво приличат хвалените тук браузъри, сега чакаме да излезе ИЕ9.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Canadian_]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.10 22:13



Все още не сме...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Canadian_]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.10 22:18



Никът ми е тотално "за заблуждаване на противника".
Иначе съм си тъп и си го признавам, за разлика от тебе...
Приемам по презумпция мисълта на Айнщайн "Колкото по-умен е човек, толкова по-лесно се признава за глупак"...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Canadian_]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.10 22:22



Е, значи "вие" сте 0,0001% от употребяващите браузъри, които прекрасно знаят на практика и от личен дългогодишен опит, че въпросният "щатен" ИЕ е най-продупченият браузър на планетата...
Чакайте си със здраве, дано пък и дочакате, не ви мислим злото...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор letsgoback ()
Публикувано24.03.10 23:08



Моите уважения към Сапиенс, но....
Аз съм с IE, защо не ме дупчат?


Експлорера ми е най-удобен и предпочитам да ми влиза всичко, отколкото нищо! А не като вас да се чудя "това що ми не работи, онова що ми не работи..." Остава да кажеш, че IE е кух и се прави от ученици кандидат студенти и неудачници. А ФФ тогава трябва да се изработва от професионалисти, работещи за майкрософт. Така като го гледаш този браузър ИЕ - мъничък ли го виждаш?


Редактирано от letsgoback на 24.03.10 23:17.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: letsgoback]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.10 23:37



Моите почитания!
Не съм казал нищо лошо за ИЕ и за хората, които са се трудили, за да го направят, освен факта, че доказано винаги ИЕ-то е бил "най-продупченият" браузър от всички налични.
Причините са много и различни, а доказателството са "броят попадения за единица време", ако мога така да се изразя...
Нямам нищо против, че на тебе ИЕ ти е любим и удобен, въпрос на лични предпочитания.
Точно по същата логика от много години Операта ми е любим браузър, въпреки че хиляди хора твърдят, че е сложен и непривлекателен.
Харесваш обикновено това, с което си свикнал, защото си го опознал и усвоил...
Никак даже мъничък не ми се вижда ИЕ-то, даже доста големичък, но това не му пречи да си е "пробитичък", да ме прощаваш...
Разбира се, това са неща, които винаги търпят развитие и местата периодически се сменят, предполагам, че си го наблюдавал този процес...
Така, че - нищо "последно" няма и вероятно и никога няма да има...
За наша радост и добро.

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Sapiens]  
Автор Canadian_ (непознат )
Публикувано24.03.10 23:59



Това което пишеш няма нищо общо с истината. Вярно е, че преди време имаше много проблеми с тогавашните версии. Вярно е, че благодарение на това се появи лисицата и след нея опери и мозили. Вярно е също така, че Империята на Злото не спи и продължава да провежда пъкления си план за завладяване на света като изкара ново версии, в които, за всеобщо учудване, сигурността беше на ниво. Вярно е също така, че лисицата от в.2 стана по-тромава от ИЕ. Вярно е също така, че останалите браузъри си страдат от същите дупки в сигурноста - чети Секурина. Ако се интересуваш, ще прочетеш, че ИЕ8 е в челото на класацията, нищо че няма да го повярваш.

Та затова чакаме ИЕ9 - да видим на какво прилича. Предварителните тестове са обнадеждаващи.



Тема Re: Кой тук си падаше по Опера?нови [re: Canadian_]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.03.10 01:04



И защо да не го повярвам? Моето мнение за ИЕ е застинало на ниво 90-те години, откогато не го ползвам.
Нещата се развиват и всяка година един или друг браузър излиза начело като "най-бърз и най-непробиваем в света".
До следващите 6 месеца или година...
но на мене ми харесва не толкова бързината, която е твърде относително понятие, а най-вече приятните и удобни неща в браузъра, "гъделчетата". Аз разполагам с ИЕ6, сега го включих, за да го настроя и поразгледам.
Ей-богу, по-тъпо нещо през живота си не съм виждал...
нито теми, нито интерфейс като хората, нито мога да си настроя шрифтовете, нито мога да установя минимален шрифт, защото съм "недоскиф" и искам удобсдтво в това отношение, нито можах да си импортна bookmarks като хората - 2/3 ми излизат на маймуни, въпреки, че енкодингът е на Windows (cyrilic). Как ли не се опитах да ги изтрия, за да ги импортна наново с нов настроен енкодинг, дано излязат нормално, но и това не мога да направя, а трябва стотиците букмарки да изтривам едно по едно...
Е, това удобен браузър ли е, според тебе, приятелю?
сигурно има и куп още неудобства, но това са откритите от мене за първите 15 минути само...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.