Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Досаден прозорец  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано04.05.09 09:11



От няколко дни като включа компа излиза един прозорец с предложение да ми направи връзката между GSM и компа.Аз нямам нужда от това,понеже имам оригинален диск с драйвърите.Не мога да разбера вирус ли е,или нещо друго.
GSM е SE K750i.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Досаден прозорецнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.09 10:24



Вероятно си инсталирал софт за връзка м/у компа и тела и някъде из настройките има опция за старта му заедно с Уина.
И почва да си търси телефона.
Или пък има някоя включена отметка за синхронизация м/у двете при старт.
Помня, че имаше един софт за ВТ връзка, който при всеки старт подканяше за ашладисване с телефона.

Ако си със стандартната за СЕ PC SUite, то в настройките има чек за старт с Уина, при който не иска незабавна свръзка, но има и един чек за автом. синхронизация на дата/тайм от компа към тела и ако е включена, то ще иска да ги пернеш.



Тема Re: Досаден прозорецнови [re: Cтepн™]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано04.05.09 11:31



Със стандартния софтуер съм.И скоро не съм синхронизирал телефона с компа нито съм го включвал към него.
Тая дивотия се появи от нищото.
Май трябва да преинсталирам софта и ще видя какво ще стане.Аз се притесних да не би да е някакъв вирус и не смея в тоя прозорец да вървя по стъпките му,за да не заразя телефона.Защото ми иска да включа телефона и да сложа диска.Доста странно.А не вярвам да има нов софтуер за тоя модел,понеже не се поддържа и в сайта на Сони Ериксон.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Досаден прозорецнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.09 11:48



С какъв вирус може да се зарази SE K750i?


Наскоро излезе вер.4 на PC Suite и се ъпдейтва през ИНет от вер. 3...може нещо, свързано с това да е, макар че моята се ъпдейтна и само се рестартира, но не поиска връзка с тела.
Да си слагал някакъв софт за ВТ връзка...бях сложил някакъв към Моторолата си и при всяко пускане искаше телефона за да се свържат. Разкарах го и се върнах на познатия БлуСолей и всичко си е наред.



Тема Re: Досаден прозорецнови [re: Cтepн™]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано04.05.09 11:55



Слагал съм Блу Солей,но го изтрих.
Сега включих телефона за опресняване на данните в компа,всичко нормално.После изключих компа ,включих го и вече не се появява тоя прозорец.
Ще видя какво ще измъдрува тия дни.
Прегледах менютата на PC сюита,но няма настройки нито за ъпгрейд нито за включване в старт менюто.
Иначе не ме бърка,но е странно.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Досаден прозорецнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.09 12:28



старт-->File-->SE PC Suite properties-->Main options:
- Start SE PC Suite on Windows start up
- Automatically update phone date and time...



Тема От командния ред на екплореранови [re: Xoлдън]  
Автор A$$A$$lN (член)
Публикувано05.05.09 00:41



Tools --> Internet Options --> Home Page --> Use blank



Тема Изчистих го!нови [re: A$$A$$lN]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано05.05.09 08:38



Благодаря на всички.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.