Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пуснаха MS Office 2007 SP2нови  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано28.04.09 19:59







Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: kилиkaндзep]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.04.09 10:43



тоя офис е най-грозното нещо, което съм виждал на живо, но все пак да им е честито на които го ползват.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано29.04.09 11:58



Абе дреме ми на к... колко е грозен или красив (т'ва e доста субективно), стига да ми върши работата за която го ползвам.



Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: kилиkaндзep]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано29.04.09 13:56



Само не разбрах защо Вистата трябваше да се рестартира след инсталирането му.





Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.04.09 18:34



Абе и аз тъй мислех, ама като поработих и му привикнах, сега вече не мога се върна към 2003, просто в 2007 по ми харесва организацията и достъпа до функции и опции (само ме дразни, че трябва да се рови за да включиш Document Map и после за да го изключиш, освен ако не се изведе горе).
Обаче когато ъпдейтера ми предложи 400 и кусур МВ СП2 се замислих и погледнах какво аджеба предлагат...то инсталацията на оригиналната сюита е горе-долу толкова.
Microsoft Office Access
-Lets you export reports to Microsoft Office Excel. - това и без СП2 ми го прави.

Microsoft Office Excel
-Adds a chart object model to Word and to PowerPoint. - това е добро, но за по-тривиални случаи можеш да си го направиш и into споменатите модули.
-Adds conversion rates to the Excel Euro Currency Tools add-in for the Maltese lira and for the Cypriot pound. - това е направо незаменимо, просто култово



Microsoft Office PowerPoint
-Improves the control of shape editing while you are zoomed in. - това е добро
-Provides fuller integration of the Microsoft Office Excel Chart Object Model. - това също

Microsoft Office Word
-Provides fuller integration of the Microsoft Office Excel Chart Object Model. - това е добро,

И са добавили съпорт на няколко файлови формата.
Е, струва ли си 400+ МВ???



Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: easy]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано29.04.09 20:19



Хм... под XP пък не поиска рестарт.



Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: Cтepн™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано30.04.09 09:17



ами да. ако се преселиш в район, където всички жени са грозни, глупави и правят некачествени свирки - някой ден ще привикнеш.

колкото до SP2, от изброените екстри само добавените файлови формати биха имали смисъл за мен. останалото не ме вълнува.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.04.09 13:34



Именно - 2000, ХР и 2003 бяха доста грозноватички и неудобни заради историческата съвместимост с предни версии (което за Save As е много полезно, но защо го пренасяха и в/у интерфейса).
И не кой знае колко красивия 2007 просто изпъкна. Ама майната й на красотата, не съм стигнал дотам да си е*а софтуера

...просто е доста по-добре организиран интерфейса му.



Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: Cтepн™]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано30.04.09 19:13



Аз явно съм в камената ера, ма Office2000 си ми върши работа и повече не ми трябва.

Mixy


Тема Re: Пуснаха MS Office 2007 SP2нови [re: Cтepн™]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано30.04.09 21:28



Зависи от гледната точка. На мен Офис2007 ми изглежда невероятно грозен. И изключително неудобен.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.