Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Genuine  
Автор letsgoback ()
Публикувано02.05.09 10:07



Повече от година откак имам Уиндоус, изведнъж кво се е пресетил на всеки рестарт се появява картинката. Моят си е легален, но си правех експерименти да видя дали пак ще се появява. Не мога да резбера защо точно сега, нещо се е случило, но какво.

Помня че искаше един път апдейт с жълт удивителен знак, аз така и го забравих и не го инсталирах. Някой да му е понятно защо Уиндоус се е присетил да ми иска Genuine?

Редактирано от letsgoback на 02.05.09 10:11.



Тема Re: Genuineнови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано02.05.09 11:30



не знам защо може да ти излиза това на оригинален windows.

updates съм ги забранил откакто веднъж ми се наложи да ги слагам един по един на ръка, защото автоматичното им инсталиране зацикли на един от всичките (да, оригинален е windows-a). когато реша, че имам време за губене - ще ги пусна изрично.

въобще, Бил Гейтс е обратен. ето и

:)

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Genuineнови [re: letsgoback]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано02.05.09 20:01



Имам два платени XP - Home и Pro купени през 2003 година. И на двата цъфна тъпата звезда...Да са живи и здрави братята руснаци, че помагат в такива случаи

Ако искаш помощ - на ЛС



Тема Re: Genuineнови [re: Шkoдa]  
Автор letsgoback ()
Публикувано03.05.09 22:15



Инсталирах го и заспа. RemoveWGA ми е ясен, просто ме раздразни повикването на този абсурд. :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.