Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: антивирусни програминови [re: sms_]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано18.04.09 19:10



> "Да, прав си - такива като мен никак не се котират във форумите."

вярно е, не се котираш. парите на другите хора не са твои и колкото и да ти е кофти - не си ти хуманиодът, решаващ за какво да бъдат изхарчени. има си клуб "Религия", където да търсиш сродни души. пред разумните хора номерът ти няма да мине, но пък за твой късмет будали има много.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: антивирусни програминови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор sms_ ()
Публикувано18.04.09 19:20



О, о! Каква религия?! Аз ти говоря за други неща, за неписани правила... жена ти ги е учила в първи или втори курс, питай я.



Тема Re: антивирусни програминови [re: sms_]  
Автор Sapiens (Ph.D.)
Публикувано18.04.09 21:46



Хм, не исках да бъда лош, но си го просиш...
Пожелавам ти да останеш на една инвалидна пенсия (защото това става за броени секунди...и изобщо не зависи от тебе), след което да ми предоставиш възможността да се поизгавря с тебе, както ти се опитваш, и да ти почета достатъчно нагло, просташки и високомерно морал, че не можеш да се справиш с живота с жалките пари, които получаваш.
Повръща ми се от такива меркантилни лицемери като тебе.
Тебе и тридесет висши образования няма да те направят човек...
Или, както казват руснаците: "Если кто-то выглядит дерьмом, он таков и есть"...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: антивирусни програминови [re: Sapiens]  
Автор sms_ ()
Публикувано18.04.09 22:35



А аз ти пожелавам да се научиш да не си го изкарваш на хора, които не носят никаква вина за положението, в което си. И да загрееш, че както ти крадеш от други, така и други могат да крадат от теб - като не си плащат данъците например и косвено те лишават от пенсията. В България всеки краде от някого, затова сме цъфнали и вързали.
И последно... опитай се да проумееш, че сприхавото ти поведение по никакъв начин няма да направи живота ти по-лек. Мисли как да си решиш проблемите, не как да направиш някой друг виновен за тях. Нищо общо нямаш с доктор Хаус - той знае, може и се заяжда, а ти само се заяждаш. Съжалявам, не мога да ти помогна.



Тема Re: антивирусни програминови [re: sms_]  
Автор Sapiens (Ph.D.)
Публикувано18.04.09 23:40



Но все още можеш да помогнеш на себе си...
Макар, че хора, подобни на тебе, обикновено нямат приятели, защото едва ли някой може да изтърпи такъв индивид...
Но да не ти правя безплатно психологическа характеристика, не го заслужаваш.

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: антивирусни програминови [re: Sapiens]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано19.04.09 03:05



Отдавна трябваше да се появи един модератор да реши проблема.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: антивирусни програминови [re: Изyмeн]  
Автор letsgoback ()
Публикувано19.04.09 12:34



НЕ! Темата е важна и завързаният диалог е от значение. Желая да видя мисленето и на двете страни. Как е при мен.... По принцип когато някой подхвърля софт с неговият ключ, няма над какво да се замислям. Но когато се наложи аз да го купя, тогава стискам ключа и пазя труда на авторите. Защото много добре си давам сметка какво върша и не желая да съм лицето ощетило брилянтната работа на тези хора! Как е при хакерите.... На тях им е хоби да се надиграват с производителите, да ги осмиват като предложат навред "свободен" софт за ползване. Не ги виня, даже им благодаря за благородното дело, защото наистина хората не могат всичко да си позволят да го имат. Общо взето и двете страни подкрепям. И нищо не зависи от вас, а от хакерите....





Тема Re: антивирусни програминови [re: sms_]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.04.09 13:42



> "...за неписани правила..."

именно. изчезвай в клуб "Религия" да ги обсъждаш с останалите психопати. там е мястото за проповеди.

ето това: >>>"Avira AntiVir Premium" е 46 евро за 3 години. [] Ако толкова искаш безплатно - пускай сканирането за вируси от страницата на "Касперски", то е без пари. Или стартирай mrt от твоя компютър.<<< беше предостатъчно.

всичко останало, което си казал е спам, така че го пробутвай някъде другаде и занапред не разводнявай темите (включително тази).

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: антивирусни програминови [re: Cтepн™]  
Автор ms_ (непознат )
Публикувано19.04.09 22:19



За пръдльовци като теб и смръдльото баба ми казваше "хем насрано, хем голямо"


хайде пак, за затвърдяване, късо и лесно за смилане - като за теб, не че вярвам чутурата ти да уври:

The use of AVG Free within any organization ... is prohibited.



Тема Re: антивирусни програминови [re: ms_]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано20.04.09 00:59



organization-а вече го обсъдихме, че не го беше преписал по-рано. стига рива по мой адрес.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.