Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема проблем с AVGнови  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано13.03.09 09:52



XP SP3 с последни ъпдейти. При старт на компа излиза съобщение че лиценза не може да бъде потвърден. Антивирусната е фри. Това съобщение и преди излизаше горе долу през около месец. Ънинстал и инстал и работи. Сега го прави през ден.
Някакви предположения?

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: проблем с AVGнови [re: hladnika]  
Автор pliasplias (непознат)
Публикувано13.03.09 14:23



При инсталацията AVG ти е предложила да се регистрираш, ако искаш разбира се за да ти пращат ``реклами`` на и-мейла който би оставил. И тъй като културно си пропуснал спама сега ти досаждат по друг начин със тия напомняниа.



Тема Re: проблем с AVGнови [re: hladnika]  
Автор Sapiens (той, същият...)
Публикувано13.03.09 16:52



Финансистка мъдрост: "Когато ти дават нещо безплатно (или си го откраднеш...- моя забележка" ), получаваш това (или толкова), за което си платил...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: проблем с AVGнови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано13.03.09 18:27



Е, то зависи и как си го откраднеш, де... Може и да те "пипнат", а може и не.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: проблем с AVGнови [re: pliasplias]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано14.03.09 10:36



предположението е че ако се регистрирам, няма да се бъгва повече ли?
Чудя се, на други компютри където също има инсталирана АВГ го няма този проблем...

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: проблем с AVGнови [re: hladnika]  
Автор pliasplias (непознат)
Публикувано14.03.09 13:08



Разбира се че не. Обаче разработчиците могат да се хвалят че си им фен във всяка статистика за подобен род програми а и да те агитират да си купиш платената версия. За да се отървеш би трябвало да деактивираш всички автоматични съобщния на АVG-то ма пак не е сигурно.

Друг е въпроса дали всекидневната борба с антивирсните програми си струва нервите при условие че днес всеки кретен може да сглоби вирус , да го пробва дали се открива от по-известните антивирусни пакети и после да ни гледа сеира.



Тема Re: проблем с AVGнови [re: pliasplias]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано14.03.09 14:11



Аз съм им фен, на над 10 компа съм го слагал, никъде няма проблем. И за участ зла, баш на личния ми се дъни... и се чудя защо..

Благодаря, за включването!

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: проблем с AVGнови [re: pliasplias]  
Автор naki (Power User)
Публикувано14.03.09 23:13



Не си прав. Лиценза е проблем друг.
Аз имах същия проблем, когато примерно Repair-на Windows-a, AVG се скапваше.

Решение: При инсталацията (още първата!) на АВГ, си записваш някъде серийния номер (който ти се дава безплатно).
Като ти поиска номера, го въвеждаш (може и copy/paste).




Тема Re: проблем с AVGнови [re: naki]  
Автор pliasplias (непознат)
Публикувано15.03.09 00:15



Нямам си антивирусна затова мненията ми за тях в повечето случаи са предположения вследствие на главоболията които са ми причинили познати с инсталирани такива.

Както се оказва проблема е в това че за правилното инсталирането на този пакет трябва да се изключат абсолютно всички защитни или подобни на тях програми(като парентал контрол напрмер). Съпорта препоръчва пълно премахване с ехния тул и нова инсталация, или инсталация на последната версия в която проблма бил решен.





Тема Re: проблем с AVGнови [re: pliasplias]  
Автор naki (Power User)
Публикувано15.03.09 00:29



Ами като нямаш точно тази антивирусна инсталирана, по-добре е да го споменеш поне, да знаят хората...





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.