Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: кодеци - проблемнови [re: Tweeg]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано06.02.09 13:04



Ако се сещаш попитах що са вкарали подръжка на директ шоу в М-плеера- немаше отговор та порових малко из архива им- накратко за да стартира безпроблемно комбинирането на graph съставните компоненти трябва да отговарят на спецификациите за СОМ обждект- от там се появяват тия съобщения за писане в регистрито на уин-а и допълнителните папки дет си стоят празни.



Тема Re: кодеци - проблемнови [re: pliasplias]  
Автор Tweeg ()
Публикувано06.02.09 14:15



поддръжката е вкарана за да може в началото на развитието си MPlayer-а да ползва филтрите от Уиндоуските версии на кодеците.
Към момента тази поддръжка е напълно излишна според мен. Поне аз све още не съм попадал на нещо дето libavcodec да не се оправя с него.



Тема mplayerнови [re: Tweeg]  
Автор letsgoback ()
Публикувано07.02.09 03:07



А защо толкова много коментирате този mplayer? Толкова ли сложен и труден е той? Не е ли правен да работи за потребителят, а не потребителят да работи за него!

Ако имам един такъв плеър - кошчето не му мърда! Все пак имаме жена, деца.



Тема Re: mplayerнови [re: letsgoback]  
Автор Tweeg ()
Публикувано07.02.09 08:21



ами защото е както се казва "ТХЕ БЕСТ"



Тема Re: mplayerнови [re: Tweeg]  
Автор letsgoback ()
Публикувано07.02.09 11:33



В отговор на:

ами защото е както се казва "ТХЕ БЕСТ"



Кое му е дъ беста бе? Аз като гледам само проблеми около него! Ако жената си го дръпне ще може ли да си го пусне и да гледа всяко видео на него? Това ли му е "дъ беста" ве? Един плеър, на който ставаш роб!

Редактирано от letsgoback на 07.02.09 11:33.



Тема Re: mplayerнови [re: letsgoback]  
Автор Tweeg ()
Публикувано07.02.09 12:24



Ами тя жена ти и Ферари ако и дадеш няма да може да го подкара ама от това следва ли, че Ферарито не става?



Тема Re: mplayerнови [re: letsgoback]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано07.02.09 13:28



Ми въпрос на вкус, плеери от този тип цял куп, за всеки случай виж това:







Тема Re: mplayerнови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.02.09 18:44



и кво? очевидно има по-умни хора от теб, които нямат проблеми с mplayer.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: mplayerнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор letsgoback ()
Публикувано08.02.09 01:36



Е как какво, да не очакваш да се радвам на тез уникални конзоли?!?!

Туй сякаш си ми подхвърлил Hex Editor-а да му правя настройки ръчно на плеъра! Съжалявам, но я помисли малко дали е пригоден да служи на потребителя или е пригоден потребителя да служи на него, и колко процента от потребителите им е полезно да работят с този инструмент!? Това е гола програма, ако трябва да се изразя по-точно! Нито настройки ще слагам, нито кодеци ще търся. Защото има други алтернативи. И вземете малко го облечете, хората търсят скинове да сложат за удоволствие, за удобство, за красота, помислете че успехът на програмите не идва от изчистения вид, програмистите за тази цел да спечелят пари слагат най модерните лъскави триизмерни бутони, и повече бляск в картините, повече въображение. А тук какво наблюдаваш - един опустял екран, който нямам интерес да погледна да си разигравам с него. Помислете хубаво кое дава настроение и кое не! 99% от хората не работят с вашия плеър, което означава, че интересът е малък, от тук какво следва? Плеърът е просто негоден!



Тема Re: mplayerнови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано08.02.09 03:33



:))))))))))))

плеарът е идеален. mplayer xyz се плейва всякак. негоден сити, ааз съм многопиян!



hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.