Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема спиране на видеото в youtube и vbox7нови  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 20:23



На какво мислите може да се дължи, зарежда си видеото, но спира плейването му когато му скимне ?



Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: дa]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 22:37



На FireFox. С експлорера работи, нали?





Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7 [re: нe]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 23:03



На FireFox се появи проблема, някой знае ли решение ?



Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: da]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано04.11.08 23:06



telnet

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: da]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 00:00



Решението е IE.

Този проблем е от години, авторите на Файърфокс нехайстват, браузъра им при някои компютри не може да се интегрира с флаш плеъра и до сега не са си направили труда да открият причината и да намерят изход. Има една тенденция с подмяна на версията на флаш плеъра. За целта трябва да посетиш сървърите, пълни със софт с неизвестен произход, и там да си намериш някоя по-стара версия на флаш плеъра, но има отзиви че после проблемът пак се появявал. Аз не знам, защото не работя с този браузър, но съм имал същият проблем преди близо година. Успех!



Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: нe]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.11.08 09:18



само идиот може да има проблеми с флашове и FF.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 15:52



В отговор на:

само идиот може да има проблеми с флашове и FF.



Искаш да кажеш че повечето потребители на FF са идиоти?
хахахахаха... Lots of users on the Mozilla and Adobe Flash support forums reported similar problems, and all said that there are no such problems with IE. Към питащият, форумите и идеите за поправка са хиляди, ФайърФокс обаче не знаят как да се подходи към проблемът, защото навсякъде където бръкнеш в Гугъла ще намериш дългометражни дебати за проблемът на браузъра! Като в крайна сметка никой не е отговорил адекватно! Може би последните постове ще ти помогнат нещо, аз това не знам и не ме интересува, защото не е мой проблем, не ме интересува и не ми се четат лутаниците на потребители с този скапан браузър! Може би и да има отговор, просто ми се замайва главата и не ми се чете за глупавите им проблеми на ФайърФокс! И в , интересно че като прелиста на втората страничка, последното мнение гласи следното: "Опитах всякакви решения за поправяне и нито едно от тях не работи! Някой да има други идеи?" И така завършва форума!!!! хахахахах - смях в залата!
Напишете в Google това: flash "after 2 seconds" и ще видите колко идиоти имало на FireFox! Дали щото ползват FireFox или щото са идиоти - това не знам и няма как да знам! Това ПРЪЧЪТ ще каже....! Дано е в час и да знае какво говори! Факт е че Гугълчо ми показва .



Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: нe]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.11.08 16:51



идиоти са. за разлика от тях (теб), при мен всичко винаги е работело, включително и в момента. тъпнята IE я пробутвай на прабаба си.



hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: нe]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 16:52



Най-вероятно е някаква стъпка от конкуренцията на firefox, мръсно номерче (кодче)



Тема Re: спиране на видеото в youtube и vbox7нови [re: дa]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 17:15



Най-вероятно е някаква стъпка от конкуренцията на firefox, мръсно номерче (кодче)
хахахаха, това звучи на хакване на файърфокс!

Само че не е! То ако беше това, що аджеба експлорера си бачка и не го прецакват? Просто авторите на файърфокс не ги бива много, зарибяват такива като лудия пръч да ползва разни плъгини и допълнения, да се вживява малко повече като виртуоз с настройки, уж за по-комфортно. Той този проблем го имаше и Google Chrome, само че авторите веднага съумяха и отстраниха проблемът! Не са такива тиквеници като ФайърФокс. Ето цитат за GOOGLE CHROME:
В тази версия са отстранени и други проблеми с приставки, както и грешката, която често спираше излъчването на видеоклип няколко секунди след пускането му. Подобрена е и поддръжката на Windows Media Player.
Линк:

Много ти разбира Лудия Пръч! За него всички са идиоти, само той е най-най... Това че ти нямаш проблеми, не значи че другите няма да имат! ФайърФокс отдавна е отритнат браузър! Него ще запомним с единственото му крепко съществуване във версия 1.0 В следващите си версии 2 и 3 той е едно недоносче. Нека мозилата бъде с теб, заедно с всичките й плъгини, дано не ти дойдат в излишък Луд Пръч!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.