Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Що за бъгавия е тоя Уърднови [re: Cтepн™]  
Авторaвтopът (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 15:47



Ок - сега съм си отворил нов документ, отваря се на Calibri със стандартното форматиране както е по подразбиране. Отварям директорията с темплейтите, отварям темплейтите и гледам че те са точно така както съм си ги направил аз - тоест те са се запазили след като съм казал че искам това да е default, но новите документи пак се отварят с майкрософтското форматиране!



Тема Re: Що за бъгавия е тоя Уърднови [re: aвтopът]  
АвторЛил (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 16:37



Open - Template - Normal
Правиш си каквито искаш промени.
Save
При мен се получи - смених размера на шрифта за проба.



Тема Re: Що за бъгавия е тоя Уърднови [re: Лил]  
Авторaвтopът (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:58



Установих следното - когато отворя Уърда и почна да си пиша в него, и после си сейв-на документа, е на Тimes New Roman 12 както съм го направил, ако обаче в някоя си папка направя нов документ и го отворя, излиза на Calibri. Презредовият нов параграф си остава и в двата случая - трябва всеки път да му променям style.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.