Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Оупън офис райтърнови  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.05.08 20:02



Здравейте, някой случайно да знае къде се намира опцията в за премахване на автоматичното слагане на тирета на новия ред при натискане на Ентър на края на ред, който вече е с тире - става дума за документите в опън офис?

Тази опция я има в Уърд, а аналога й в Опън Офис така и не можах да го намеря, въпреки усърдното търсене ...

С Опън Офис 2.3.1 на Виста съм, свалих си го съвсем наскоро, сигурно е последната версия.

Благодаря

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: DarkSide]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.05.08 21:02



Аналога си е както в другия офис - Bullets and Numbering. Ако искаш да го махнеш от вече маркиран текст - има си иконка за това, както при МС офиса. Ако искаш да го изключиш перманентно - Tools > AutoCorrect > Options и там махаш отметките (по желание) на Apply numbering - symbol: и на Replace bullets with:.



пп. Последната стабилна версия е , го снощи.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 20.05.08 21:55.



Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: walkman™]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.05.08 22:34



мерси, започнах да го тегля щот моят чак сега видях, че съм го бил дръпнал на френски и изобщо не мога да му намеря аналога на булетс, махнах абсолютно всички опции и пак не ще говедото да спре да слага тиретата ... сега го тегля на български от сайта, който си постнал, дано да заработи като се източи ... мерси още веднъж!

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: DarkSide]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.05.08 22:43



Ами няма начин да не заработи... Само дето аз си го предпочитам на английски, не знам защо. Май прекалено много недъгаво преведени програми са ми попадали.




Пък на френски... само 1-2 неща ми допадат на него...


пп. Сега ще опитам да сложа и Sun StarOffice 8, да видя дали повече ще ми допадне от отворения.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 20.05.08 22:44.



Тема Re: Оупън офис райтър [re: walkman™]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.05.08 22:55



българската версия ми излиза с маймунски букви по интерфейса, тръгвам да точа английската версия

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: walkman™]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.05.08 23:19



инсталирах го на английски, заработи както трябва, махнах му всички отметки и вече не слага тирета - което и трябваше да се докаже - благодаря още веднъж!

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: DarkSide]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.05.08 00:44



Абе нещо имаш омазано по windows-а, явно. Аз специално махнах англ. версия и сложих българската - и си работи. Ето две картинки от нея:





Та поогледай си добре виндовса.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Оупън офис райтърнови [re: DarkSide]  
Авторft (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 16:54



Flex Type?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.