Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 29.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Тема Въпрос за Симснови  
Автор Sony^- (love)
Публикувано09.10.03 14:30



Здравейте,

знам че темата не е много за този клуб, но понеже в клуб геймъри никой не ми отговаря реших да попитам и тук...

значи имам един въпрос отностно играта Симс...имам няколко от експанжъните естествено теглени от нета с кракове. Проблема е следния когато е инсталиран само 1 от експанжъните си върви добре, обаче в момента който инсталирам следващ експанжън - първия спира да върви и иска отново да го инсталирам.

Въпроса ми е има ли начин да вървят всичките експанжъни без да трябва да ги инсталирам всеки път отново и има ли значение че Симсовете са крадени и заради това ли не искат да вървят, когато няколко от тях са инсталирани на РЦ-то...

Сега съм инсталирала новия Симс - Суперстар и в него има възможност да се използват и другите експанжъни, обаче на мен въобще не ми ги разпознава...

Моля ако някой знае как да оправя проблема да ми пише....

Благодаря ви предварително



Тема Re: Въпрос за Симснови [re: Sony^-]  
Автор T_o_m_m_y (непознат)
Публикувано11.10.03 02:28



При Симс, като инсталираш нов експанжън разширяваш възможнжстите на Симсовете, и не би трябвало да ти търси предишната версия. Проблема е, че трябва да инсталираш играта от първия Симс и след това по ред на номерата:

1. The Sims
2. The Sims - Living Large
3. The Sims - House party
4. The Sims - Hot Date
5. The Sims - Vacation
6. The Sims - Unleashed
7. The Sims - Super Star

Може да ти прави проблем ако не спазваш последователността.

За всеки случай си потърси и Sims File Cop програмката, щото има някой бъгове в играта и той ги намира и отстранява.



Тема Re: Въпрос за Симснови [re: T_o_m_m_y]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано11.10.03 13:35



Благодаря за отговора ти - най - после някой който играе Симс...
Искам да попитам откъде мога да изтегля Sims File Cop?



Тема Re: Въпрос за Симснови [re: T_o_m_m_y]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.10.03 20:30



Уау!!! Убеден съм, че съм попаднал на специалиста, който може да ми реши проблема (бе не е за мен, а за дъщерята... аз съм само РС-техника вкъщи )
Та проблемът е следният: почнахме с първия Симс на английски. Следващият беше на руски. Сега се опитвам да инсталирам The Sims Unleshed, обаче кой знае защо, се самоинсталира (т.е. без да ме пита какъв език искам) на испански. Руски и английски е ОК за детето (бе и български, ама БГ-Симс май няма). Ама испански... - не. Деинсталирах го, опитах се да инсталирам някоя от предните версии, дето ги знам че работеха на английски - всичко захапва испанския като роден и туй то. И не ме пита какъв език искам. Питах този, дето ми даде The Sims Unleshed и той ми каза, че е нямал такъв проблем - при него работи на английски. Помоооощ!!!!



Тема Re: Въпрос за Симснови [re: T_o_m_m_y]  
АвторRD (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 18:29



Така може ли да ми кажете как да си вкарвам паролите,какво трябва да натисна,защото тях ги намерих, а не знам как да ги вкарам,отнася се за The Sims 8 in 1



Тема Re: Въпрос за Симс [re: RD]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 18:52



Абе, идиот нещастен, толкова си тотално затъпял от тия игри, че направо си се видиотил. Не виждаш ли, че темата е отпреди 5 ГОДИНИ! Кой очакваш да ти отговори след толкова време, дебил геймърски нещастен? Айде марш да си пиеш хапчетата и си обърши лигите, олигофрен смотан!



Бе то верно геймърите трябва да ги водят умствено изостанали дебили, и да ги затварят надалеч от нормалните хора.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.